Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Zasiłki na dzieci w Norwegii
Sprawdź
Zasiłki dla bezrobotnych w Norwegii
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Forum Norwegia

Napisz
Od redakcji

Branża autobusowa potrzebuje „świeżej krwi”. Nowe miejsca pracy dla kierowców

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Branża autobusowa potrzebuje „świeżej krwi”. Nowe miejsca pracy dla kierowców

Nie masz czego zalowac. TIDE w Bergen, konkretnie na Fana, to staly mobbing i dyskryminacja cudzoziemcow.

arek25149
arek25149 2 dni temu 73

Szukam pracy w wakacje 2019

Witam szukam pracy w wakacje 2019 dla mnie (mam 19 lat ) i mojej niepełnoletniej dziewczyny (17 lat ) ja posiadam prawo jazdy kat. B moja dziewczyna zna ...

MARCIN Polek
MARCIN Polek 3 dni temu 78 2

Transport Anglia Norwegia

Witam. Jest moze ktos kto zajmuje sie transportem rzeczyz Angli do Norwegi? Dziekuje prosze kontakt numerem 968 12 915

Tego Brexitu wcale nie bedzie, lepiej zostac w Anglii.

johny1
johny1 3 dni temu 92 1

pomoc

witam. mialem wypadek w pracy w norwegi. chcialbym ubiegac sie o odszkodowanie.zna ktos kogos kto moze sie zajac taka sprawa? oczywiscie odplatnie. obecnie ...

Kasia K Kasia K 2 dni temu

johny1 napisał: witam. mialem wypadek w pracy w norwegi. chcialbym ubiegac sie o odszkodowanie.zna ktos kogos kto moze sie zajac taka sprawa? oczywiscie ...

allmar Marcin
allmar Marcin 05-01-2019 14:14 836 11

Rekrutacja

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy. Założyłem dziś konto, gdyż chcę wyjechać do Norwegii do pracy. Czy polecacie jakieś firmy pośredniczące? Dziś ...

Damian5656 Damian5656 2 dni temu

To oszusci nie wysylajcie im zadnej.kasy

Od redakcji

Emerytura w Norwegii: komu przysługuje i ile wyniesie? [CZĘŚĆ PIERWSZA]

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Emerytura w Norwegii: komu przysługuje i ile wyniesie? [CZĘŚĆ PIERWSZA]

cham cham 3 dni temu

kisielmaciej@wp.pl napisał: Dokładnie jak pisze Tysonek31 powinna być taka opcja ,a z tego co słyszałem ok 15 lat temu podobno była taka opcja tj.wypłacenie ...

Sandra Bolecka
Sandra Bolecka 04-01-2019 21:30 947 9

Hej jestem Sandra lat 30, od 3 dni w Norwegi szukam fajnego faceta

Nazywam sie Sandra Bolecka pochodzę z Poznania. Od 3 dni jestem w Norwegi, przyjechałam na sylwestra a jednak postanowiłam zostać na dłużej. Szukam fajnego ...

boj fra oszlo boj fra oszlo 3 dni temu

...chłopy sa durniejsze od bab ...nazwisko waszej milusińskiej wam nic nie sugeruje? ...Ps. ale historyjka zabawna ...zostałam po Sylwestrze......

asseq
asseq 3 dni temu 56

50% podatku

Dzień dobry, w pracy dostaje wypłatę dwa tygodnie do tyłu oznacza to, że teraz dostanę wypłatę za okres od 15 grudnia do 31, jednak na lonnsslippie mam zabrany ...

Od redakcji

Polonia znów pokaże, że potrafi. Kolejny dzień 27. Finału WOŚP [RELACJA]

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polonia znów pokaże, że potrafi. Kolejny dzień 27. Finału WOŚP [RELACJA]

kamil k*****l kamil k*****l 3 dni temu

ta reklama portalu erotycznego pokazuje sie ciagle wszedzie a byle jaki koment jest banowany A WIECIE DLA CZEGO BO NASZE KOMENTY SA NIE NA REKE PORTALOWI- ...

Od redakcji

Ciężarówką przez ośnieżoną Norwegię: przydadzą się mapy, łańcuchy, a nawet... piasek

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ciężarówką przez ośnieżoną Norwegię: przydadzą się mapy, łańcuchy, a nawet... piasek

kamil k*****l kamil k*****l 3 dni temu

zacznijmy protestowac nie pozwolmy sobie usowac tak komentarzy jak ie ma w nich bluzg zbyt duzo

Od redakcji

Silne wiatry i śnieżyce: wiele górskich dróg nieprzejezdnych

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Silne wiatry i śnieżyce: wiele górskich dróg nieprzejezdnych

skagerak

Witam mam pytanie,czy ktos moze mi poradzic jaki jest najtanszy dostawca prądu w Norwegii.Pozdrawiam.

KonkoN KonkoN 3 dni temu

forbrukernet.com/str%C3%B8m/billigste-st...nd%C3%B8r.php#scroll mozesz sam to stwierdzic

Od redakcji

Uporządkuj swoje zadłużenia, zanim pojawi się rejestr długów

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Uporządkuj swoje zadłużenia, zanim pojawi się rejestr długów

Bart. Bart. 3 dni temu

Celem banków jest zadłużanie obywateli !

aniairafal
aniairafal 6 dni temu 146 7

Zapytanie o leki stale przyjmowan na receptę, tłumaczenie?

Witam, zamierzamy wyjechać do Norwegii na stale. Mam pytanie: stale przyjmuje leki na receptę i zastanawiam co mam zrobić by lekarz w Norwegii mógł mi je ...

G G G G 3 dni temu

aniairafal napisał: [quote]A takie zaśw. lekarz rodzinny moze wystawic? czy do specjalisty trzeba jechac.[/quote Spytaj się poprostu czy ci wypisze. Dobrze ...

Od redakcji

Porywacze żony miliardera mogą pochodzić z Europy Wschodniej. Policja prosi o wskazówki [AKTUALIZACJA]

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Porywacze żony miliardera mogą pochodzić z Europy Wschodniej. Policja prosi o wskazówki [AKTUALIZACJA]

olaboka olaboka 3 dni temu

Norwegia wpuscila "dzikusow" co zaa bzdury, zeby nie okazalo sie ze to Polacy porwali ta kobiete

Od redakcji

Rozliczenia podatkowe za 2018 rok – sprawdź, co uległo zmianie

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Rozliczenia podatkowe za 2018 rok – sprawdź, co uległo zmianie

Pokój/mieszkanie z dostępem do kuchni oznacza, że osoba mieszkająca w nim ma możliwość gotowania. Pokój/mieszkanie bez dostępu do kuchni oznacza, że lokator ...

Marcin Zwidryn
Marcin Zwidryn 15-03-2013 21:11 1503 12

Jeszcze raz o urlopie i zasiłku rodzicielskim dla ojca

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Jeszcze raz o urlopie i zasiłku rodzicielskim dla ojca No tak.Ale....jesli matka ma prawo do zasiłku ...

Jeżeli matka dziecka nie ma prawa do zasiłku rodzicielskiego to może wnioskować tylko o becikowe. Jeżeli natomiast ma prawo do zasiłku rodzicielskiego to może ...

TOMASZ Kaktus
TOMASZ Kaktus 6 dni temu 89 1

Nav.

Pytanie dotyczy pobierania dagpenger . Jesli najpierw jestes zajerestrowany jako arbeidsøker. A dopiero po 10 dniach zostaly wypelnione dokumenty (søknad) ...

Po zarejestrowaniu się jako osoba poszukująca pracy podatnik ma 4 tygodnie na wysłanie podania. Jeżeli wyśle podanie w ciągu 4 tygodniu, to zasiłek zostanie mu ...

Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 33 362
przez KasiaKacz | 22-02-2017 08:14 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 45 128
przez joland | 12-11-2018 22:01 Pokaż najpierw ostatnie posty

Bliżej nas