Podatki w Norwegii to nasza specjalność
Sprawdź
Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Forum Norwegia

Napisz
Od redakcji

Czterech Polaków wpadło na granicy. To temat dnia w norweskim dzienniku

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Czterech Polaków wpadło na granicy. To temat dnia w norweskim dzienniku

cham cham 1 dzień temu

Satan napisał: napisał: A ty czytasz czasami norweskie gazety czy tak tylko ze slyszenia powtarzasz? Stwierdzenie dosc odwazne (bo nieprawdziwe) i nie ma ...

Od redakcji

„Zmartwychwstanie” w szpitalu w Molde: uznana za nieżywą kobieta zaczęła się poruszać

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Zmartwychwstanie” w szpitalu w Molde: uznana za nieżywą kobieta zaczęła się poruszać

Josef Satan Josef Satan 1 dzień temu

Lepsze zmartwychwstanie niz smierc doczesna i trwala. Nawiasem mowiac, to bez aparatow diagnostycznych, trudno jest czasami stwierdzic \"zycie\" w ...

Od redakcji

Elektryczne hulajnogi opanują Oslo. Pierwsze są już dostępne

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Elektryczne hulajnogi opanują Oslo. Pierwsze są już dostępne

"hulajnogi tarasują drogi, chodniki oraz inne publiczne miejsca" Ale sprane łby u tych norów. Byle by tylko móc ukarać! Tylko to ich rajcuje. Wielki ...

Bargi
Bargi 3 dni temu 102 1

Bank - płatność w NOK

Dzień dobry, jak najlepiej załatwić sprawę płatności w Norwegii? Wyjeżdżam na rok na studia i chcę polecieć mając kartę, która będzie obsługiwała NOK. Jaki ...

Ja mam karte wielowalutową w PKO z żubrem.. Przewalutowuje mi według kursu masterkart który jest naprawde spoko.. Za wypłaty z bankomatów praktycznie nic nie ...

Karolina999
Karolina999 2 dni temu 51

23 marca Polska Impreza na Aker Brygge w Oslo nowy klub BARBERA!

www.facebook.com/events/357035451578686/ Uwaga!!! Uwaga!!! Nowy klub!!! Aker Brygge! 23 marca w sobote Polska Impreza V.I.P w nowym klubie \"BARBERA ...

Radek Kałużny
Radek Kałużny 11-12-2013 23:19 1131 3

Jak autoryzować specjalizację pielęgniarską w Norw

Witam wszystkich. Mam takie mały kłopot otóż jestem pielęgniarzem i pracuję aktualnie w jednym z norweskich sykehjem'ów. Oczywiście mam autoryzację (z tym ...

cham cham 2 dni temu

Tu masz dlaczego nie helsedirektoratet (tam gdzie dostales autorisasjon jako sykepleier helsedirektoratet.no/autorisasjon-utdann...ykepleierutdanningen A ...

dawidpszkit1515@interia.p
dawidpszkit1515@interia.p 11-03-2019 11:58 586 10

Zwolnienie lekarskie

Jak wygląda sprawa ze zwolnieniem od polskiego lekarza w Norwegii? Jakich dokumentów wymagać od lekarza i co z tym dalej zrobić. Mam stałą umowę.

Duch d Duch d 2 dni temu

Dobrze mówi polać mu,

Od redakcji

„Całe szczęście” w kinach w Norwegii

W tym temacie znajdują się komentarze do wydarzenia „Całe szczęście” w kinach w Norwegii

Od redakcji

Polska grupa Riverside zagra w Oslo

W tym temacie znajdują się komentarze do wydarzenia Polska grupa Riverside zagra w Oslo

Od redakcji

Aurora na czterech koncertach w Norwegii

W tym temacie znajdują się komentarze do wydarzenia Aurora na czterech koncertach w Norwegii

Od redakcji

Turniej Raw Air zakończony. Zwycięzcą Kobayashi, Jakub Wolny z najlepszym występem w karierze

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Turniej Raw Air zakończony. Zwycięzcą Kobayashi, Jakub Wolny z najlepszym występem w karierze

Mikk_a
Mikk_a 10-02-2019 10:21 1201 11

Alimenty od Norwega

Cześć, czy są tu jakieś Polki mające dziecko z obywatelem Norwegii, z którym nie żyją? Ja z dzieckiem w Polsce, on w Norwegii, twierdzi, że nie ma na ...

Violaa Violaa Violaa Violaa 2 dni temu

I ty masz biało czerwoną flagę w swoim profilu? Nie sądź wszystkich jedną miarą! Powinieneś się wstydzić!!! Skąd wiesz jak było? Jaki to ojciec który nie ...

Od redakcji

Młode kobiety najbardziej narażone na molestowanie seksualne w pracy. Pracodawcy nie wiedzą, jak reagować

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Młode kobiety najbardziej narażone na molestowanie seksualne w pracy. Pracodawcy nie wiedzą, jak reagować

"Mężczyźni również doświadczają molestowania seksualnego." ale większość pewnie myśli że jest podrywana, a nie molestowana

Wiedza o spoleczenstwie

Witam potrzebuje natychmiastowej pomocy w zadaniu do szkoly Ktos dobry z wiedzy o spoleczenstwie norweskim ?

Tapicer

Poszukuję tapicera. (wymiana obicia w podlokietnikach w skórzanym foteku)

boj fra oszlo boj fra oszlo 3 dni temu

karolinamaria napisał: bojfraoszlo napisał: ...chłopy wyluzujta! ...kobita może ma taboret do obicia,a tu zaraz etat ...atakujta na prive! Bardzo trafny ...

Od redakcji

Upiór nawiedzi deski teatru w Oslo

W tym temacie znajdują się komentarze do wydarzenia Upiór nawiedzi deski teatru w Oslo

Od redakcji

5 najczęściej tłumaczonych dokumentów podatkowych

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 5 najczęściej tłumaczonych dokumentów podatkowych

Kamila K
Kamila K 09-07-2018 08:57 3525 27

Jessheim, Eidsvoll - ca.40-tka

Witam. Czytam posty tutaj i widze że sporo osób szuka znajomych. Nie koniecznie mui być do pary lecz zwykłego towarzystwa i koleżeństwa. Nie jest to łatwe ...

Tomek Kowalski Tomek Kowalski 3 dni temu

Coś napewno w tym jest Magdaleno

Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 33 362
przez KasiaKacz | 22-02-2017 08:14 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 45 128
przez joland | 12-11-2018 22:01 Pokaż najpierw ostatnie posty

Bliżej nas