Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1434 Posty

(gama28)
Maniak
I jeszcze jeden raz Emilka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
A to moja Maja 16 miesięcy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
A tu dumny braciszek z drugą siostrzyczką
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
Piekne masz dzieciaki gama
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Gama, do mnie przyleciala moja mama aby mi pomoc jak mialam trudna sytuacje. W styczniu lub lutym przyleci znowu, bo wybieram sie na kolejny etap kursu j. norweskiego. Moja Emilka bedzie miala wtedy 3,5 roku, ale nie zostawie jej z bratem 12 letnim.
Moze twoja mama moglaby przyleciec do ciebie? I nauczyc syna, aby na przystranek chodzil sam? Ulozy sie wszystko. Pomysl nad takim rozwiazaniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
gama28 napisał:
Hej! A ja mam kłopoty. Mój mąż dostał pracę w nowym miejscu, prawie 80 km od domu. Zostałam sama z trójka dzieci... A jest zaledwie tydzień od porodu. Jakby tego było mało, mąż nie może już odwozić syna do szkoły, więc od poniedziałku będę musiała wstać o 7 rano, żeby odprowadzić go na przystanek autobusowy, zostawiając w tym czasie małe dzieci same w domu... Córeczka 16 miesięcy śpi wprawdzie do 9, ale maleńka w tym czasie jak na razie chce się karmić, poza tym w nocy często do niej wstaję i jestem strasznie zmęczona. Pierwsze 4 noce przepłakała w całości. Nie wiem, jak dam sobie radę ze wszystkim. Strasznie jestem tym zdołowana...

Zobaczylam tylko zdjecia, a dopiero po wpisie Hilton przeczytalm strone wczesniej
Gama, u mnie bylo podobnie jak u Hilton. Pare lat temu, jak przywiozlam syna z Polski (najpierw bylam sama 3 miesiace, zeby troche sie ogarnac), to moja mama przyjechala na kilka miesiecy. On mial juz 12 lat, ale byl wnibowziety Jak wracal ze szkoly w domu byla babcia, pachnialo cieplym obiadkeim, chodzili polazic po miescie, bo ja wracalam z pracy poznym wieczorem.

Czesto nasze kochane mamy sa niezastapione. Jesli jest taka mozliwosc, to moze niech mama(albo ktos inny, bliski) pobedzie z Toba jakis czas. Trzymam za Ciebie kciuki, nie dawaj sie ! Jestes twarda jak kazda matka, ale czasami i my potrzebujemy pomocy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Dzięki za rady, ale nie mam takiej możliwości. Moja mama ma pod opieką 86-letnią babcię po wylewie, teściowa właśnie wyjechała, a wieczór przed wyjazdem spadła u nas ze schodów i uszkodziła sobie nogę, naderwała ścięgno i nie wiadomo jak będzie, bo noga była już po operacji. Szwagierka studiuje, a moja siostra właśnie wyleciała do USA do chłopaka... Nie jest łatwo... Mąż dzwonił dziś do Statens Vegvesen zapytać o możliwość zamontowania świateł na tym skrzyżowaniu. Zobaczymy, może się uda. Rozmawiałam z sąsiadką i ona nawet starsze dzieciaki autem podwozi, bo się boi puścić je same. Mam nadzieję, że to jakoś wszystko ogarnę... Szkoda tylko, że się tak wszystko schrzaniło zaraz po porodzie. Lubię zimę, ale pierwszy raz powiem: OBY DO WIOSNY!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
Moze za jakas niewielka oplata ta sasiadka(inni?) moglaby zabierac Twojego syna? Wiesz, czasami trzeba kogos poprosic. Wszedzie sa ludzie, a tych, ktorzy sa gotowi do pomocy rowniez nie brakuje. Sciskam, tyle moge zrobic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Dzięki, też już o tym myślałam, ale niestety sąsiadka mieszka po drugiej stronie drogi... więc na to samo wychodzi, hehe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Jesli mieszka po drugiej stronie, to wyjasnij jej, ze samochodem mozna manewrowac i mozna tez na przyklad podejchac pod twoj dom. Czy to bylby dla niej klopot? Poza tym w takiej sytaucji jak masz mozesz sie zwrocic o pomoc do szkoly bezposrednio, nie ma tam szkolnego autobusu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok