Więcej o ubezpieczeniach
Ubezpieczenie samochodu
Ubezpieczenie samochodu

Planujesz kupić auto w Norwegii? A może Twoje ubezpieczenie jest za drogie? Pamiętaj, że posiadanie ubezpieczenia OC jest w Norwegii obowiązkowe! Skontaktuj się z nami, przenosimy zniżki z Polski!

Ubezpiecz samochód »
Ubezpieczenie domu
Ubezpieczenie domu

Nie ryzykuj utraty dorobku swojego życia i ubezpiecz swój dom przed następstwem pożaru, powodzi czy innych zdarzeń losowych. Możesz wybrać pomiędzy ubezpieczeniem podstawowym (hoveddekning), standardowym (standardforsikring) oraz super (superforsikring).

Ubezpiecz dom »
Ubezpieczenie podróżne
Ubezpieczenie podróżne

Wybierasz się na urlop lub odwiedzasz rodzinę w Polsce? Nie ważne czy planujesz wakacje w Hiszpanii czy w rodzinnym mieście, warto wykupić ubezpieczenie podróżne.

Ubezpiecz się w podróży »
Ubezpieczenie mieszkania
Ubezpieczenie mieszkania

Wynajmujesz mieszkanie w Norwegii lub jesteś właścicielem domu? Pamiętaj, że wartościowe przedmioty takie jak sprzęt elektroniczny czy biżuterię powinieneś ubezpieczyć we własnym zakresie!

Ubezpiecz mieszkanie »
Ubezpieczenie od wypadków
Ubezpieczenie od wypadków

Dzięki ubezpieczeniu od wypadków masz gwarancję, że ubezpieczyciel poniesie koszty związane z wypadkiem. Zaleca się, aby każdy dorosły, a w szczególności osoby, które mają na utrzymaniu rodzinę, posiadały takie ubezpieczenie.

Ubezpiecz się od wypadku »
Chcesz zapytać o ubezpieczenie?
Zadzwoń do nas!
Mieszkasz na stałe w Norwegii? Masz samochód, dom, firmę? A może często podróżujesz między Polską a Norwegią?

Pomyśl o ubezpieczeniu!

Wypełnij odpowiedni formularz, a skontaktuje się z Tobą doradca ubezpieczeniowy, wyliczy wysokość składek i odpowie na ewentualne pytania. Wypełniając formularz nie jesteś zobowiązany do skorzystania z oferty.

Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie samochodu, mieszkania i wykupienie dodatkowego ubezpieczenia (np. podróżnego), to na wszystko otrzymasz atrakcyjny rabat. Gwarantujemy szeroki wybór ubezpieczeń i korzystne ceny.

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok