Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
gama28 napisał:
Hej! No wiec urodziłam wczoraj szczęśliwie 9 dni po terminie. Mała Emilia waży 3615 g i mierzy 52 cm, jest to moje najmniejsze dziecko, lżejsze o całe 600 g od pozostałych. Dlatego tez poród miałam lżejszy i krótszy, traumy tym razem nie będzie!


Gama,

Ogromne gratulacje!!! Poleciałam po małe co nieco dla Was...smacznego i raz jeszcze wszystkiego naj z tej okazji!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Monika K
(Moni26)
Wiking
Gama najlepszego dla Ciebie i Coreczki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Dzięki wielkie za życzenia!!! Jestem w szoku, ze tak wielu osobom chciało się napisać tych parę miłych słów dla mnie. Bardzo to miłe! Wróciłyśmy dziś do domu, mała śpi cały czas, bardzo jest grzeczna i spokojna, jak jej siostrzyczka w tym samym wieku. A teraz ta siostrzyczka ma 16 miesięcy i mały diabełek z niej wychodzi... Szarpie trochę malutką i ciągle pyta "ćo to, ćo to". Musimy mieć oczy dookoła głowy. Z kolei synuś, choć duży, uderzył zazdrością i płakał-wył, że nie mogłam mu dziś poczytać książki. Nie jest łatwo, gdy było się przez 6 lat jedynakiem, a teraz dwójka przybyła.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Nowicjusz
gama gratuluje i dużo zrowka życzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Ania Popardowska
(mlodaart)
Wiking
Gama wszystkiego dobrego dla Waszej rodzinki niech Emilka rośnie zdrowo!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Klaudia O.-K.
(Klaudia***)
Nowicjusz
Gama gratulacje:*
niech duza rosnie i zdrowo sie chowa:*
Co do zazdrości... znam to moj synus ma 6miesiecy a corcia 27... w sumie nie da mu krzywdy zrobic, ale czasem mocniej go przytuli, zebnie pocaluje, szarpnie i placze... no ale coz... uroki rodzenstwa. Ale gdy widze jak patrza sobie w oczy to mam wrazenie, ze Elena mówi do Igora : Nie boj sie, jestem twoja starsza siostra, pokaze ci caaaaaly swiat
albo gdy maly placze to ona podchodzi do niego chwyta jego twarz w swoje malenkie dlonie i mowi: nie pac jus, jus dobdzie. Caluje go w czolku a on sie do niej usmiecha i przestaje plakac!
az lezka sie kreci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Klaudia O.-K.
(Klaudia***)
Nowicjusz
ZAPRASZAM NA www.mamacafe.pl
potral dla każdej mamy i taty też
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
gratulacje gama dużo zdowia dla Was.Umnie też trochę było wpadek z dzieciaczkami bo Filip uderzył 3 razy maję w głowę ale póżniej żałował i płakał przepraszał a teraz kiedy się uśmiecha Maja do Filipa a on do niej to łezki się kręcą jak oboje sobie rozmawiają jest po prostu super.Teraz nawet coś już pobawi siostrzyczkę zero zazdrości jest bardzo wyrozumiały oby się to nie zmieniło.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Hej! A ja mam kłopoty. Mój mąż dostał pracę w nowym miejscu, prawie 80 km od domu. Zostałam sama z trójka dzieci... A jest zaledwie tydzień od porodu. Jakby tego było mało, mąż nie może już odwozić syna do szkoły, więc od poniedziałku będę musiała wstać o 7 rano, żeby odprowadzić go na przystanek autobusowy, zostawiając w tym czasie małe dzieci same w domu... Córeczka 16 miesięcy śpi wprawdzie do 9, ale maleńka w tym czasie jak na razie chce się karmić, poza tym w nocy często do niej wstaję i jestem strasznie zmęczona. Pierwsze 4 noce przepłakała w całości. Nie wiem, jak dam sobie radę ze wszystkim. Strasznie jestem tym zdołowana...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
A to moja mała Emilia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok