Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Gama, trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie! Może by tak wykorzystać, że jest weekend i jutro nie trzeba rano wstawać do pracy i...zorganizować jakieś miluchne małżeńskie wieczorowe, hmmm, zbliżenie? To ponoć najszybciej działa na wywołanie porodu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Żeby to było takie proste.... Wszystkiego już próbuję: seksu, masażu brzucha, sprzątania, odśnieżania i cisza na razie. A mówią, że z trzecim dzieckiem i w dodatku rok po po poprzednim porodzie powinno pójść szybciej... Moja lekarka zarzekała się, że urodzę przynajmniej 1-2 tygodnie przed. Ale jak to w życiu bywa kolejna teoria na mnie padła. Tak już to ze mną jest...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Witaj Gama.....może Ci powróżyć....? Za dwa dni urodzisz......
Pozdrawiam i trzymam kciuki......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Dzięki za wróżbę. Pociągnę cię do odpowiedzialności, jeśli nie urodzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
aleksandra d
(ola*i*andrzej)
Nowicjusz
ale tu cisza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ja się skupiam, żeby urodzić Pięć dni po terminie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Hej Gama jesteś jeszcze....? ....to co ...? wróżymy dalej....? Za dwa dni urodzisz.....

Pozdrawiam.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Gamusia,


A tak na serio, to jakie masz terminy: z USG i z okresu? Może te dwa tygodnie należy mieć z "zapasie"? Nadal jednak trzymam za Ciebie - o sorry, za Was, kciuki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Z wyliczeń teściowej wychodzi na 22 listopada, z obliczeń lekarza 24, a USG 25. Tak czy siak, jestem po terminie. Coś mnie tam boli od wczoraj, coś szczyka, ale potem rozchodzi się po kościach. Najśmieszniejsze jest to, że większość kobiet trzecie dziecko rodzi przed terminem, zwłaszcza jeśli poprzedni poród był rok wcześniej. No ale nie u mnie, JAK ZWYKLE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
gama28 napisał:
Z wyliczeń teściowej wychodzi na 22 listopada, z obliczeń lekarza 24, a USG 25. Tak czy siak, jestem po terminie. Coś mnie tam boli od wczoraj, coś szczyka, ale potem rozchodzi się po kościach. Najśmieszniejsze jest to, że większość kobiet trzecie dziecko rodzi przed terminem, zwłaszcza jeśli poprzedni poród był rok wcześniej. No ale nie u mnie, JAK ZWYKLE

Mysle, ze pora Cie pocieszyc Ja swoje trzecie (ostatnie! ) dziecko rodzilam 20 dni po terminie no i tak okolo 12 godzin .Pierwsze przy tym, to byla pestka, ze o drugim nie wspomne

Czujesz sie pocieszona ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok