MultiNOR Konsultant

 • Miejscowość
  w Polsce
  Wsparcie w Norwegii
 • Miejscowość
  w Norwegii
  -
 • Znajomi 22
 • Odsłony profilu 14774
 • Posty 687
 • :)
 • ;)
 • B)
 • :lol:
 • :laugh:
 • :cheer:
 • :kiss:
 • :silly:
 • :ohmy:
 • :woohoo:
 • :whistle:
 • :(
 • :angry:
 • :blink:
 • :sick:
 • :unsure:
 • :dry:
 • :huh:
 • :pinch:
 • :side:
 • :evil:
 • :blush:
 • :S
 • :P
wyślij
 • zbigniew kozak (zibi0705)
  zbigniew kozak 2 lata temu
  Czy pomagacie w rejestracji bezrobotnych w NAV?
 • macpro.ap (macpro.ap)
  macpro.ap 5 lat temu
  Dzisiaj byłem u mojego lekarza z myślą, że przedłuży mi zwolnienie, ale on odmówił i poinformował mnie , że to system NAV zablokował to bo moja choroba przekracza 16 tygodni. Miesiąc wcześniej lekarz wysłał pismo do mojego pracodawcy aby znalazł dla mnie alternatywną pracę, która wyeliminuje prace fizyczne. Pracodawca to zlekceważył co mogę zrobić w takiej sytuacji?
0
MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
4 dni temu

Płatna kwarantanna po powrocie z urlopu?

witam serdecznie. mam takie pytanie może ktoś miał podobną sytuację i będzie mógł mi pomóc

Mianowicie obecnie jestem na urlopie bezpłatnym w Polsce, w pracy muszę zameldować się 1 października a jak wiemy obecnie obowiązuje 10dni kwarantanny. czy nalezą mi się na okres kwarantanny jakieś pieniądze? dodam że urlop mam od 5 lipca ale do Polski wyjechałem po 15 lipca jak Polska była w strefie zielonej i można było do niej jechać. Gdzie czytałem że jeżeli wyjazd był właśnie podczas braku ograniczeń w podróży to pieniądze się należą.

Ewentualnie czy na czas kwarantanny mogę wykorzystać egenmelding na czas kwarantanny? Jak to wygląda?

radek P
4 dni temu

Czyli mam zadzwonić do lekarza i on musi wydać zwolnienie mimo że jestem zdrowy i siedzę tylko w domu mam od tak pójść sobie po zwolnienie kiedy mam kwarantannę i zakaz bliskich kontaktów?

MultiNOR Konsultant
4 dni temu

Jeżeli dana osoba wyjechała z Norwegii do Polski w momencie gdy Polska była krajem zielonym, a w międzyczasie Polska stała się krajem czerwonym, więc po powrocie do Norwegii obowiązuje kwarantanna, to taka osoba w pierwszej kolejności musi spytać swojego pracodawcę, czy może z tego powodu wykorzystać wydłużony egenmelding na 10 dni. Jeżeli pracodawca nie wyrazi na to zgody, to należy udać się do lekarza po zwolnienie lekarskie i przejść na zasiłek chorobowy na czas kwarantanny. Lekarz musi być poinformowany o sytuacji, że w momencie wyjazdu Polska była zielona, a teraz jest czerwona.

wiertar
4 dni temu

Dziś dostałem odpowiedź z multinoru:

\"W tej sytuacji, jeżeli (jak wcześniej wspomniałam) nie mógł Pan posiadać wiedzy, że Polska stanie się krajem czerwonym może Pan wnioskować u lekarza w Norwegii o zwolnienie lekarskie na czas kwarantanny.\"


Ale jak to zinterpretować to jeden pan Bóg wie. Chyba dobrze by było zadzwonić do lekarza i zapytać się .

Nadzieja jest jeszcze taka że ponoć mają znieść znowu kwarantannę.

Zobacz więcej komentarzy
MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
4 dni temu

Gdzie mogę opłacić giro?

Witam. Moje pytanie brzmi gdzie obecnie mogę opłacić giro!? Na poczcie mnie poinformowano,ze już nie obsługują płatności. Nie posiadam konta norweskiego?

Kamil Kasp
4 dni temu

Witam przyłączę cię do pytania tylko bardziej chodzi o rachunki mam założone konto tylko dostałem kartę czasowa na 3 miesiące która tylko w sklepie mogę zapłacić , może ktoś doradzić jak się takiej sytuacji i gdzie opłacić rachunki

MultiNOR Konsultant
4 dni temu

O jakim giro mowa?

MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
10-09-2020 09:09

Dokument S1

Czy ktoś robił dokument S1? Dostałam już papiery z helfo.. i co teraz z nimi ? Trzeba jechać do NFZ i tylko wziasc pieczątkę i odesłać czy zostawimy jakiś dokument w NFZ? Proszę o pomoc

Marta G
12-09-2020 22:01

Dzięki serdecznie za pomoc

Iga79
12-09-2020 21:20

Nie musisz udawać się osobiście. Każdy wojewódzki oddział NFZ ma swoją stronę internetową. Znajdź adres poczty internetowej do Wydziału Współpracy Międzynarodowej (każdy oddział wojewódzki posiada i to on zajmuje się S1). Prześlij zeskanowany dokument otrzymany od Helfo oraz wypełnione i zeskanowane Oświadczenie dotyczące rejestracji osoby uprawnionej lub członków rodziny (wypełnij tylko właściwy fragment). I wystarczy. W poniedziałek po południu wysłane meilem, a w piątek przyszło potwierdzenie ubezpieczenia. Tym drukiem posługujesz się w przychodniach..

MultiNOR Konsultant
10-09-2020 09:08

Należy udać się do NFZ i zostawić tak dokument S1. Jeżeli dodatkowo chciałaby Pani objąć ubezpieczeniem swoją rodzinę, to należy w NFZ wypełnić dodatkowy druk.

MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
05-08-2020 15:52

Zwolnienie tymczasowe a wypowiedzenie

Witam, mam pytanie zwiazane ze zwolnieniem tymczasowym a wypowiedzeniem umowy. Mąż jest/był na permitteringu, zarejstrowany w Navie, zadzwonil do niego nowy pracodawca . Przedstawil mu oferte pracy. Maz dzwonil do swojego pracodawcy z pytaniem czy ma dla niego pracę czy nadal nie. Pracodawca niby nie mial ale mąż zobaczyl jego ogloszenie na Nav o poszukiwaniu pracownika. Wiec mąż przyjął oferte pracy od nowego pracodawcy gdyz jak wiadomo gdyby odmowil poszloby to do Navu. Pytanie brzmi czy mąż musi dac wypowiedzenie staremu pracodawcy mimo ze zostal tymczasowo zwolniony i nie ma pracodawca dalej pracy dla niego? Bo pracodawca twierdzi ze tak i niby to dla męża dobra tak mu napisał smsem. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

niki12
05-08-2020 23:27

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Onty_Ja_Gabriel_3.
05-08-2020 21:14

niki12 napisał:
Witam, mam pytanie zwiazane ze zwolnieniem tymczasowym a wypowiedzeniem umowy. Mąż jest/był na permitteringu, zarejstrowany w Navie, zadzwonil do niego nowy pracodawca . Przedstawil mu oferte pracy. Maz dzwonil do swojego pracodawcy z pytaniem czy ma dla niego pracę czy nadal nie. Pracodawca niby nie mial ale mąż zobaczyl jego ogloszenie na Nav o poszukiwaniu pracownika. Wiec mąż przyjął oferte pracy od nowego pracodawcy gdyz jak wiadomo gdyby odmowil poszloby to do Navu. Pytanie brzmi czy mąż musi dac wypowiedzenie staremu pracodawcy mimo ze zostal tymczasowo zwolniony i nie ma pracodawca dalej pracy dla niego? Bo pracodawca twierdzi ze tak i niby to dla męża dobra tak mu napisał smsem. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Permittering nie jest wcale czasowym zwolnieniem, tylko niepełnym płatnym urlopem który pokrywa NAV Dana osoba nadal jest pracownikiem i w całości praw pracowniczych, podlega temu pracodawcy który wystawił permittering.
Pracodawca może lub nie musi zgodzić się na pracę w innej firmie niż swojej. Jednocześnie ma prawo wezwać pracownika do pracy w każdym momencie przebywania na permitteringu i pracownik nie ma prawa odmówić powrotu chociażby na 1 godzinę pracy dziennie, inaczej pracodawca może zgodnie z prawem pracy, zwolnić dyscyplinarnie takiego opornego pracownika.

MultiNOR Konsultant
05-08-2020 15:52

Pani mąż ma prawo pracować nawet w trakcie tymczasowego zwolnienia. Nowy pracodawca, który zaproponował pracę, powinien wiedzieć o tym, że mąż przebywa na permitteringu i być może zaproponował jedynie czasową pracę. Natomiast jeżeli nowy pracodawca chce zatrudnić Pani męża na stałe, to wtedy można złożyć wypowiedzenie w starej firmie.

MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
27-07-2020 08:45

Feriepengen

Ma ktoś wzór pisma jak pracodawca nie chce płacić feriepengen wzór do inspekcji pracy

266
1
MultiNOR Konsultant
27-07-2020 08:44

Nasze biuro zajmuje się przygotowywaniem takich pism, jeżeli potrzebowałby Pan naszej pomocy, to zapraszamy do kontaktu.

MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
29-06-2020 14:09

elektronisk bruker

Mam d-nummer z zeszłego roku, niestety nie zdążyłem założyć elektronisk bruker. Ktoś wie jak mogę to zrobić ? Jeszcze raz umówić się do skattekontoret na Id- kontroll ?

Onty_Ja_Gabriel_3.
30-06-2020 10:03

kiszon123 napisał:
Mam d-nummer z zeszłego roku, niestety nie zdążyłem założyć elektronisk bruker. Ktoś wie jak mogę to zrobić ? Jeszcze raz umówić się do skattekontoret na Id- kontroll ? Nie ma znaczenia, kiedy został nadany -D- numer.
Do kiedy nie dostaniesz -F- numeru to ten -D- będzie obowiązywał aż do twojego dnia ostatecznego.
To, że nie otrzymałeś jeszcze kodów świadczy tylko o tym iż źle wypełniłeś wniosek lub jak napisano wyżej, kody przyszły na inny adres, jednak to ty sam już powinieneś wiedzieć jaki adres podawałeś przy pierwszej rejestracji w Norwegii.

Aleksandra L
29-06-2020 14:29

jeśli były zamówione, powinny przyjść. Widocznie adres zarejestrowany był zły i przyszły na zły adres

kiszon123
29-06-2020 14:12

Problem w tym że zamawiałem ten kod kilkukrotnie w zeszłym roku i nic nie przysłali :/

Zobacz więcej komentarzy
MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
15-06-2020 14:21

zwrot podatku za 2019 rok

Ktoś dostał zwrot podatku za 2019 rok? Strasznie miało być w tym roku szybciej, atu mamy 10 czerwca i dalej nic. Z moich znajomych, którzy pracują w Norwegii nikt jeszcze nie dostał zwrotu.

jack111
15-06-2020 16:23

Do MultiNOR Konsultant: Bardzo dziękuję za informację

MultiNOR Konsultant
15-06-2020 14:20

Urząd może, ale nie musi wysłać wynik rozliczenia w ciągu 2 tygodni. Jeżeli będzie kontrolował zeznanie lub np. współmałżonek prowadził działalność gospodarczą termin ulega wydłużeniu.

Pierwsza tura wysyłki rozliczeń kończy się 22.06. Kolejna będzie miała miejsce do 12.08, ostatnia 21.10.

Dariusz Paśniewski
14-06-2020 21:39

Ja dostałem...co prawda nie po 2 tygodniach jak obiecywali(rozliczenie po \"nowemu\"ale po prawie dwóch miesiącach!

Zobacz więcej komentarzy
MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
04-06-2020 08:12

25% czy 7300

Witam,
Proszę o informację co jest korzystniejsze dla osoby która nie będzie posiadała statusu pendler oraz nie za wiele będzie mogła odliczyć. Podatek 25% liniowy czy tabela 7300 ? Nie wiem o co się starać podczas wizyty w Skatt.
Z góry dzięki za odpowiedź

MultiNOR Konsultant
04-06-2020 08:11

W takim razie sugerujemy przeliczenie tego, co będzie bardziej opłacalne w Pana sytuacji, ponieważ z doświadczenia wiemy, że osoby, które nie przebywały całego roku w Norwegii, mimo karty 25%, miały dopłatę z powodu obniżonego odpisu za pobyt tj. minstefradragu. Tak więc coś, co pozornie miało być lepsze, okazało się gorszym rozwiązaniem. Gdyby potrzebował Pan naszej pomocy, zapraszamy do kontaktu.

slimi7
03-06-2020 16:19

W 2020 planuje być w norwegii do końca roku

MultiNOR Konsultant
03-06-2020 09:05

Chodzi o miesiące w 2020 roku, nie o to ile w ogóle zamierza Pan przebywać.

Zobacz więcej komentarzy
MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - ma nowego znajomego
03-06-2020 08:19
anna.batog
oslo, wawa
Znajomi: 1
Posty: 0
Z nami od: 06-06-2019
MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
02-06-2020 08:13

PAPPA PERMISJON

Witam wszystkich .

Mam pytanie odnośnie tzw PAPPA PERMISJON
Mój problem pojawił się kilka dni temu kiedy to otrzymałem list od NAV-u po wcześniejszym złożeniu formularza o urlop tacierzyński ponieważ urodziło nam się dziecko.
Problem polega na tym że NAV odmówił mi udzielenia takiego urlopu, tj odmowa najprawdopodobniej zapłaty za urlop tacierzyński, który mam nadzieje mi się należy bez żadnych tzw \'ekscesów\' choćby dlatego że legalnie pracuję w Norwegii od prawie 5 lat i tak jak większość z nas płacę podatki. Formularz który wypełniłem w NAV odnośnie takiego urlopu jasno i wyrażnie mówi że każdemu należy sie do 10 tygodni urlopu tacierzyńskiego, który można wykorzystać przez najbliższe dwa lata od porodu dziecka lecz nie wcześniej należy skłądać tego typu aplikację niż po ukończeniu 7 tygodni życia narodzonego dziecka.
Po upływie około dwuch tygodni od momentu złożenia tego wniosku otrzymałem list który mówi że nie należy mi się taki urlop ponieważ matka mojego dziecka nie składala podobnego formularza o tzw macierzyńskie na terenie Norwegii, nie tłumacząc w żaden sposób co w tej sytuacji należałoby zrobić. Od razu odebrałem to jako totalną bzdurę ponieważ moja narzeczona nigdy nie pracowała w Norwegii jak również nie rodziła dziecka w tym kraju, więc jakim niby cudem miałaby składać dokumenty odnośnie zasiłku macierzyńskiego w tymże kraju..?
Problem polega na tym że w tym formularzu odnośnie PAPPA PERMISJON nie ma nic odnośnie matki dziecka co powinny być wypełnione przez moją partnerke, jak również śmieszne jest to że skłądając dokumenty o urlop tacierzyński, najwyrażniej NAV życzy sobie by moja partnerka również ubiegała się o urlop macierzyński na terenie Norwegii mimo tego że tak na prawdę nie ma z tym krajem nic wspólnego.

Czy ktoś miał może ostatnio do czynienia z tym jakże ciekawym tematem..?
Tematem, który jak wiadomo nie spotyka się na codzień, lecz kiedy przychodzi ten moment kiedy rodzina liczy głównie na ciebie, ty najzwyczajniej nie masz możliwości by z takiego urlopu skorzystać. Nie mówiąc o tym że wnioskowałem tylko o 4 tygodnie a nie 10 o których mowa w formularzu, oraz pomijając fakt że nawet nasze niezbyt skomplikowane, polskie prawo \"z urzędu\" przewiduje dwa tygodnie takiego urlopu o który każdy \"świerzy\" tata ma prawo się ubiegać...

Gdyby ktoś miał jakiekolwiek info na ten temat, byłbym wdzięczny za jakieś rady, wskazówki...

z góry dzięki i pozdrawiam.

Andzika
01-09-2020 12:24

Jeśli pobraliście becikowe, to nie należy się już ani tacierzyński, ani macierzyński. Z becikowego warto skorzystać jedynie, kiedy żadne z rodziców nie ma praca do ww świadczeń.

MultiNOR Konsultant
02-06-2020 08:12

Przysługuje Panu zasiłek ojcowski od 7 tygodnia życia dziecka w wymiarze 40 tygodni ze stawką 100% lub 50 tygodni ze stawką 80%. Niestety wymogiem w takiej sytuacji jest, żeby matka dziecka poszła do pracy na co najmniej 75% etatu.

rafi.maliszewski
01-06-2020 22:46

Witam potrzebuje informacji odnośnie pappa permisjon. Pracuje w Norwegii od 6 lat. Posiadam stały numer personalny. Od dwóch lat jestem po ślubie. Od półtora roku moja żona mieszka ze mna w Norwegii. Przez ten czas urodziło się nam dziecko również w No. Moja żona wczesniej nigdy noe pracowała w norwegi chociaż posiada stały numer personalny oraz pozwolenie na pobyt które załatwiliśmy na łączenie rodzin. Po urodzeniu dziecka otrzymaliśmy tzw. Becikowe. I teraz pytanie czy przysługuje mo jako ojcu papa permisjon?

Zobacz więcej komentarzy
MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
29-05-2020 12:37

Zwrot podatku

Witam, mam otrzymać zwrot podatku za 2019 rok. Zgodziłem się na propozycję, zrobiłem to elektronicznie. Na stronie skatu widnieje kwota jaką mam otrzymać, ale jest jeszcze wpięta informacja, która brzmi: \" Zostajesz wykluczony z systemu podatku potrącanego u źródła od wynagrodzenia. Wynika to z faktu, że sam zrezygnowałeś z programu, lub z tego, że Urząd Podatkowy Cię wycofał, ponieważ jeden lub więcej warunków uczestnictwa w programie nie zostało spełnionych. Oznacza to, że musisz złożyć zeznanie podatkowe w zwykły sposób przed upływem terminu, a administracja podatkowa dostarczy ci zwykłe rozliczenie podatkowe.\" Nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Grzegorz Lizurej
29-05-2020 12:37

Dziękuje

Grzegorz Lizurej
29-05-2020 12:36

Du er tatt ut av ordningen med kildeskatt på lønn. Dette skyldes enten at du selv har meldt deg ut av ordningen, eller at Skatteetaten har tatt deg ut fordi ett eller flere vilkår for å være i ordningen ikke er oppfylt. Dette betyr at du må levere skattemelding på ordinær måte innen fristen, og Skatteetaten vil senere gi deg et ordinært skatteoppgjør.

MultiNOR Konsultant
29-05-2020 12:36

Dziękuję. Tak jak pisałam wyżej. Miał Pan kartę 25% kildeskatt, ale albo z niej zrezygnował albo stracił Pan do niej prawo, więc rozlicza się Pan tak jakby miał zwykłą kartę podatkową odpowiadającą dochodom. Jeżeli złożył Pan już rozliczenie podatkowe, to należy oczekiwać na wynik rozliczenia podatkowego, który przyjdzie do Pana na skrzynkę w altinn.no i oczekiwać na zwrot podatku.

Zobacz więcej komentarzy
MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - ma nowego znajomego
29-05-2020 08:24
Michał Malarczyk
Kielce
Znajomi: 1
Posty: 1
Z nami od: 09-12-2019
MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
16-04-2020 13:00

Trekkpliktig / Føres ikke i selvangivelsen

Na årsoppgave za 2019 rok, oprocz \"Fastlønn\" oraz \"Feriepenger\" wystepuje rowniez wiersz \"Bolig persontype: utenlandskPendler\" - pracodawca placi za moje mieszkanie.
Przy dwu pierwszych pozycjach mam zaznaczone Trekkpliktig a przy trzeciej (Bolig) nie wystepuje zaznaczenie. W poprzednich latach dla tej pozycji znalazlem jeszcze adnotacje: \"Føres ikke i selvangivelsen\".
Po zalogowaniu sie do Skattu jako podstawe opodatkowania widze tylko sume \"Fastlønn\" oraz \"Feriepenger\". Czy powinienem dodatkowo uwzglednic pieniadze jakie otrzymuje od pracodawcy na mieszkanie (Bolig)?
Pozdrowienia
Darek

MultiNOR Konsultant
16-04-2020 12:59

Jeżeli potrzebowałby Pan pomocy przy rozliczeniu podatkowym, to zapraszamy do kontaktu: +47 21 999 409, +48 587 430 753

MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
03-04-2020 08:54

Skate

Czy ktos sie orientuję czy jak placisz za prad to czy jest jakis zwrot z tego tytulu

MultiNOR Konsultant
03-04-2020 08:53

Osoba rozliczająca się w statusie pendler może dodatkowo odpisać wydatki poniesione za prąd.

MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
30-03-2020 09:53

Rozliczenie podatkowe za 2019 r.

Witam.Czy ktoś może ogarnął już zeznanie podatkowe selvegivelse za rok 2019.

Rysiek ryszard
01-04-2020 22:37

Z tego co się orientuje są dwie opcje Jedna za koszty poniesione za prace po za domem Druga za koszty poniesione po za domem w związku z pracą po za miejscem swojej pracy (Delegacja ) Znajdź opcje w menu Extra expenses

Rysiek ryszard
01-04-2020 22:32

Extra expensens Stays away from home

Andrzej Jakob
31-03-2020 16:17

W jakiej rubryce wpisuje się koszty poniesione z najmu?

Zobacz więcej komentarzy
MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
30-03-2020 09:50

podatek

Witam!
Wlasnie dzisiaj dostałem maila ze skattu. Znalazlem tam (w wersji angielskiej) taka informacje:
The time you’ve spent and worked in Norway affects how much tax you’ll have to pay. We’ve calculated that you’ve been credited with 6 (6/12) of work and stay in Norway in 2019. We consider commenced months to be full months. You should check and, if necessary, change the information we use in our calculations here.
Cos tu nie tak, byłem w Norwegii caly rok, każdego miesiąca moja firma placila podatek. Ma to wpływ na kwote wolna od podatku-policzyli mi 50400, a przy całym przepracowanym roku to chyba powinno być 100800?Przez to kilkanaście tysięcy podatku więcej mi wyszlo. NIe mogę tej kwoty zmienić recznie. Jest opcja change. ale po kliknieciu zadnej możliwości zmiany. Ktos może ma ten sam problem?

MultiNOR Konsultant
30-03-2020 09:49

Nasza firma zajmuje się rozliczeniami podatkowymi. Jeżeli chciałby Pan skorzystać z naszej pomocy, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie www.multinor.no/podatki

MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
20-03-2020 13:23

zasiłek po porodzie żony w polsce

Witam wie ktoś może czy po porodzie żony jest płatne 2 tygodnie z NAV?

607
1
MultiNOR Konsultant
20-03-2020 13:22

NAV wypłaca zasiłek rodzicielski albo becikowe, ale nie wypłaca świadczenia z tytułu urodzenia dziecka w ciągu 2 tygodni po porodzie.

MultiNOR Konsultant (Wsparcie w Norwegii) - dodał(a) post do tematu
18-03-2020 10:50

Permitering z powodu koronawirusa

Witam.Moze ktoś się orientuję, czy w okresie permiteringu z powodu koronawirusa, można wyjechać do Polski i utrzymać wypłaty świadczeń, czy trzeba przebywać na terenie Norwegii?
Pozdrawiam.

Daniel Ni
18-03-2020 11:22

Nie ma na to szans masz obowiązek przebywać na terenie Norwegi.

Daniel Ni
18-03-2020 11:22

Nie ma na to szans masz obowiązek przebywać na terenie Norwegi.

MultiNOR Konsultant
18-03-2020 10:49

Jeżeli jest Pan pracownikiem rotacyjnym, skierowanym na permittering z powodu koronawirusa, to może Pan przebywać w Polsce.

Zobacz więcej komentarzy

Facebook Messenger YouTube Instagram