Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

73 Posty
Aneta Kubacka
(anetak24)
Początkujący
gama28 napisał:
Ja mam jeszcze syna siedmioletniego i powiem, że to był błąd, że on się chował sam. Czasu się już nie cofnie, ale przynajmniej teraz córeczki się będą wychowywały razem i miedzy nimi będzie 15,5 mies różnicy. Ja się z tego bardzo cieszę.
O co chodzi z tym wózkiem? Chcesz go sprzedać? Chcesz kupić inny tanio? Nie rozumiem. My mamy kupiony w Norwegii używany Carena, jeden głęboki i dwie nakładki spacerowe, żeby ogarnąć dzieciaki, znaleźliśmy na finn.no za 2 tys nok, jakieś 2 tyg temu. Nowy taki sam z takimi samymi nakładkami kosztuje 4600 nok. Wózek ma chyba 93 cm szerokości.


Witam Jestem tu nowa ale mam nadzieje ze sie jakos odnajde. Dziewczyny mam pytanie czy wiecie czy gdzies w PL moge dostac wozek Careny dla dzieci rok po roku? W wakacje znalazłam ten wozek w Bergen miałam go kupic ale jakos mi się zeszło i wróciłam do kraju. |Miedzy moimi dziecmi jest 20 miesiecy roznicy wiec przydałby mi sie taki wozek a wiem ze jest lekki i zwrotny. W Bergen pewnie bede za kilka miesiecy jak maz wroci do pracy. Mozecie mi jakoś pomóc??

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
Wpisz w google "caren, wozki dzieciece" i troche sklepow Ci wyskoczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Pozostaje ci szukać na internecie gdzieś w Polsce. Ja mój kupiłam na finn.no tu w Norwegii, dwie nakładki spacerowe i jedna głęboka, używany kosztował 2000 nok. Prowadzi się rzeczywiście bardzo lekko, tylko gondola jest bardzo wąska, po włożeniu śpiwora moja mała, choć ma tylko 3800 gram obecnie, ledwie się mieści na szerokość. Za to córeczka starsza przy wadze 14 kg w kombinezonie i na ocieplaczu mieści się dość swobodnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Aneta Kubacka
(anetak24)
Początkujący
gama28 napisał:
Pozostaje ci szukać na internecie gdzieś w Polsce. Ja mój kupiłam na finn.no tu w Norwegii, dwie nakładki spacerowe i jedna głęboka, używany kosztował 2000 nok. Prowadzi się rzeczywiście bardzo lekko, tylko gondola jest bardzo wąska, po włożeniu śpiwora moja mała, choć ma tylko 3800 gram obecnie, ledwie się mieści na szerokość. Za to córeczka starsza przy wadze 14 kg w kombinezonie i na ocieplaczu mieści się dość swobodnie.

W PL niema CAreny jest tylko CAREN z pod czestochowy Niewiecie czy moge zamowic na finn i czy przysla mi do polski??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Paczka 1,5 kg do Pl kosztuje 320 koron, taki wozek to z 15 kg wazy, wiec jego przesylka przekroczy wartosc. Bardziej oplacalby ci sie kupic bilety lotnicze najlepiej w okresie po swiateczno- noworocznym. i sobie po ten wizek przyjechac, albo dac sobie spokoj i kupic inny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
A tu podaje linka do twojego wozka, jedyne 180 zlotych, w Lodzi.

ogloszenia.wp.pl/id_ogl,69732942,kat,764...ne.html?ticaid=1b6cc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
gama28 napisał:
Jaki *koń jest każdy widzi Choć muszę przyznać, że dziś pospałam 1,5 godz, ale z nosa mi się już tak lało, a oczy tak spuchnięte, że chyba litość go wzięła

*mąż


Moze napisz jak mozna ci pomoc? Jakiej pomocy Ci najbardziej potrzeba? Przyjechac zajac sie dziecmi na kilka godzin, zebys sobie odetchnela? Napisz moze damy rade. I nie jest tak zle jak sie wydaje. Trzymaj sie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
ankaper, kochana jesteś!!! Wystarczy wysłuchać/wyczytać z cierpliwością mojego marudzenia, w końcu mi przejdzie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Hilton napisał:
A tu podaje linka do twojego wozka, jedyne 180 zlotych, w Lodzi.

ogloszenia.wp.pl/id_ogl,69732942,kat,764...ne.html?ticaid=1b6cc


Ona potrzebuje podwójny, a tamten jest pojedynczy
www.finn.no/finn/torget/tilsalgs/resulta...;forceNewSearch=true
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Aaaaaaa, to nie znalazlam, ale za przesylke to by zaplacila jescze wiecej pewnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok