Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post

(Hilton)
Wiking
Barnetrygd - nie przez pierwszy rok zycia, ale do 18go roku zycia. Po ukonczeniu przez dziecko ( edit... ) mozna dostac rowniez kontantstøtte 3303 korony wyplacane przez 23 miesiace - ale jezeli dziecko nie chodzi do przedszkola, jezeli chodzi na niepelny wymiar godzin dodatek ten jest odpowiednio zmnieszany.
Trzeba zlozyc dokumenty. Nazywa sie to "Krav om barnetrygd" i "krav om kontantstøtte"
Pozdrawiam.

edit. : ma byc po ukonczeniu przez dziecko 12 miesiecy zycia gdzies mi to ucieklo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty
Anita Paśnik
(magda2)
Początkujący
Hilton dziękuje Ci bardzo.
Oczywiście muszę te wszystkie dokumenty złożyć do Navu? Kiedy mam to zrobić? Po urodzeniu dziecka czy można wcześniej? Za tydzień jadę złożyć o becikowe więc mogłabym złożyć wszystko razem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Monika K
(Moni26)
Wiking
magda2 wniosek o Barnetrygd sklada sie po urodzeniu dziecka,przynajmniej tak nas poinformowano w nav-ie,pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
aleksandra d
(ola*i*andrzej)
Nowicjusz
Wniosek o BARNETRYG sklada sie po urodzeniu dziecka,do mnie NAV przyslal druczek do wypelnienia do domu,Wypisalam ,zawiozlam i juz na nastepny miesiac pieniazki zaczely wplywac na konto
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty
Anita Paśnik
(magda2)
Początkujący
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Bardzo mi pomogliście
Jakoś tu cicho ostatnio. Nikt nic nie pisze. Ja właśnie piekę pierwszy raz w życiu rogaliki drożdżowe. Mam nadzieję, że mi wyjdą. Jestem teraz na takim etapie ciąży, że jadłabym same słodkości Jeszcze trochę a będę pulchniutką przyszłą mamą, ha ha Najpierw były ogórki kiszone i śledzie a teraz ciasta i ciasteczka. Chociaz nie powiem czasem mam też ochotę o 11 w nocy na kanapkę z ogóreczkiem. Ach ten mój mąż ma się ze mną A wy mamusie co jecie i co lubicie najbardziej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
A ja mam termin na dziś i nic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty
Anita Paśnik
(magda2)
Początkujący
Witaj GAMA Tak się ostatnio zastanawiałam co się z Tobą dzieje Myślałam, że może już urodziłaś. Skoro na dzisiaj masz termin to pewnie urodzisz Nie martw się. Dobrze niuniowi u mamusi w brzuszku i nie chce jeszcze na ten świat A jak się czujesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Jestem gruba, spuchnięta i zmęczona
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Ilona
(Ilonaa)
Nowicjusz
Witam mamusie Znacie jakieś ciekawe miejsca w okolicach Bergen? Niedługo sprowadzam się z dzieciakami na dłuższy czas do Norwegii i chciałabym zorientować się gdzie mozna spędzić miło czas mam syna 2 latka i córkę 9 lat.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
A ja czekam, czekam i NIC. Trzy dni po terminie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok