Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Fajnie to wszystko opisałaś, w Drammen jest podobnie, nawet sala i zasłony też zielone.
Ja jeszcze się toczę, coraz ciężej i coraz bardziej boli, w nocy spać nie mogłam. I nie mam humoru za grosz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty
Anita Paśnik
(magda2)
Początkujący
Ja też się cieszę, że to wszystko opisałaś. Uspokoiło mnie to trochę. Wczoraj byliśmy z mężem na USG i wszystko jest ok. Dziecko jest zdrowe i dobrze się rozwija. Dowiedzieliśmy się że będziemy mieli synka Bardzo się cieszymy bo chcieliśmy mieć mieć syna. Byliśmy od razu w NAVie i dostaliśmy dokumenty na becikowe. Są trochę inne niż te które opisywałyście na forum. Zastanawia mnie czy są to jakieś nowe papiery. Juzama nie wiem.
Gama już niedługo i będzie po wszystkim Życzę Ci szczęśliwego rozwiązania
Madziu zapomniałam Ci pogratulować córeczki)) Wszystkiego najlepszego Wam życzę i dużo zdrówka))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
gama28 takie samopoczucie, zmienne nastroje, trudnosci ze spaniem skads znam.... ostatnie 4dni dobijaly mnie jak.... teraz jest zupelnie inaczej, w szpitalu czulam sie super, jakbym byla na zasluzonym urlopie hiihi, az do domu nie chcialo sie wracac, gdyby nie moja starsza corcia...bo juz tesknila. Mlodsza pieknie mi przesypia noce, dzisiaj zrobila 1 wyjatek, zasnela o 23 wstala o 3 na karmienie i spala dalej do 7. a tak to mi spi od polnocy do 7-8rano bez wybudzania sie oby bylo tak dalej

3mam za Was kciuki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
magda2 dziekuje

jak to nowe papiery?? w jakiej wersji je masz, po angielsku czy norwesku? jesli chcesz to moge ci podpowiedziec w wypelnieniu ich...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
WITAM

NAM JESZCZE ZOSTAŁO 2 TYG.DO TERMINU BĘDE RODZIŁA NA BAERUM.. JUZ SIE NIE MOZEMY DOCZEKAC NASZEGO SYNECZKA JAK PRZYJDZIE NA ŚWIAT
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty
Anita Paśnik
(magda2)
Początkujący
Na samej górze widnieje taki napis:
Soknad om foreldrepenger, engangsstonad eller fedrekvote ved fodsel og adopsjon.
Poniżej są tabelki do wypełnienia, wszystko po norwesku. Wszystko zawiera 6 stron.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
magda2 napisał:
Na samej górze widnieje taki napis:
Soknad om foreldrepenger, engangsstonad eller fedrekvote ved fodsel og adopsjon.
Poniżej są tabelki do wypełnienia, wszystko po norwesku. Wszystko zawiera 6 stron.


to sa te dokumenty tabelki maja 8 glownych punktow do wypelnienia... dziwi mnie te 6stron bo ja mialam dwie do wypelnienia. a inne kartki co dostalismy to byly tylko informacje do tych punktow i podpunktow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty
Anita Paśnik
(magda2)
Początkujący
Już znalazłam poprawne druki. Weszłam na stronę navu i poszukałam. Kobieta dała nam jednak nie to co trzeba. Na innym forum znalazłam jak wypełnić, także wszystko już jest ok. Dowiedziałam się, że muszę mieć wpis na karcie ciąży od lekarza po 26 tygodniu ciąży bo inaczej mi nie przyjmą dokumentów. Dziwne, ale skoro tak jest to trudno.
Jedziemy z mężem w sobotę rozejrzeć się za łóżeczkami dla naszego synka. Może znacie jakieś sklepy niedrogie na terenie bergen z artykułami dziecięcymi. W ikei już byliśmy i babykoss. Jedziemy teraz na lodefiord.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Monika K
(Moni26)
Wiking
magda2 a moglabys podac ta stronke z innego forum? My nadal czekamy na pieniazki ,w navie powiedzieli ze dostaniemy i mamy czekac ale chcialabym sie upewnic, czy aby napewno wszystko dobrze wpisalam.
Jak twoje wrazenia po USG? Imie juz wybrane?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty
Anita Paśnik
(magda2)
Początkujący
www.forumnorwegia.net/viewtopic.php?t=27...p;highlight=becikowe
Jesli dostałaś wiadomość, że dostaniecie to musicie czekać. A ile już czekacie?
Wrażenia po USG niesamowite. Czasami sama nie mogę uwierzyć że takie maleństwo siedzi u mnie w brzuszku. Jest to cudowne uczucie Imienia jeszcze nie mamy. Cały czas myślimy, co chwile mi się zmienia gust więc czekamy. Może samo wpadnie do głowy. Kupiłaś już wyprawkę dla Waszego maleństwa? A Wy wybraliście już imie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok