Centrum usług dla
Polaków w Norwegii

Ubezpieczenia w Norwegii Kompleksowa ochrona Twojego domu lub mieszkania od kradzieży, pożaru czy innego zdarzenia losowego. Zaplanowałeś letni wypoczynek czy kupno samochodu. Masz firmę? Pomyśl o odpowiednim ubezpieczeniu,wypełnij formularz, a Nasz agent wyliczy Ci składki.Przenosimy zniżki z Polski.

Kredyt na samochód Trudno wyobrazić sobie życie bez samochodu. Własne auto daje poczucie niezależności i komfortu. I Ty możesz się nimi cieszyć! Pomożemy Ci uzyskać kredyt na zakup własnych czterech kółek!

Odszkodowania za wypadki przy pracy Miałeś wypadek przy pracy w Norwegii? Jeśli doznałeś obrażeń i/lub zostałeś narażony na utratę dochodów, możesz mieć prawo do odszkodowania.

Aby zdarzenie zostało uznane za wypadek przy pracy, musi spełniać warunki:
- wydarzyć się w czasie oraz miejscu pracy,
- mieć miejsce podczas wykonywania pracy.

Skorzystaj z darmowej porady prawnej. Wypełnij formularz i dowiedz się czy przysługuje Ci odszkodowanie.

Odszkodowania za wypadki drogowe Ucierpiałeś w wypadku drogowym w Norwegii? Jeśli doznałeś obrażeń w wypadku i/lub zostałeś narażony na utratę dochodów, możesz starać się o odszkodowanie.

Co możesz zyskać?
- Bezpłatną analizę sprawy przez adwokata,
- pomoc adwokata pozwala na uzyskanie odszkodowania nawet do 100% wyższego od kwoty proponowanej przez ubezpieczyciela.

Skorzystaj z darmowej porady prawnej. Wypełnij formularz i dowiedz się czy przysługuje Ci odszkodowanie.

Kredyty mieszkaniowe Kredyt mieszkaniowy jest najtańszym i najszybszym sposobem na pozyskanie własnych czterech katów. firma pomoże Ci od początku do końca w spełnieniu Twojego marzenia o własnym M.

Kredyt konsumencki w Norwegii W Norwegii możesz otrzymać kredyt na dowolny cel nawet do 500 000 koron. Kredyt konsumencki jest dużo korzystniejszym rozwiązaniem niż wysokooprocentowane karty kredytowe. Przekonaj się o tym i sprawdź swoją zdolność kredytową już dziś.

Kredyt konsolidacyjny w Norwegii Masz w Norwegii kilka pożyczek, długi na kartach kredytowych lub stare kredyty do spłaty? Pomyśl o kredycie konsolidacyjnym! Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie finansów i współpracy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi jesteśmy w stanie zaproponować Ci korzystne rozwiązania finansowe.

Korekty podatkowe Sprawdź, jakich dokumentów potrzebujesz, aby odwołać się od wyników rozliczenia. Resztą zajmiemy się my.

Pomoc w uzyskaniu zasiłku rodzinnego i opiekuńczego Masz dzieci i pracujesz w Norwegii? Staraj się o zasiłek rodzinny i/lub zasiłek opiekuńczy. Wystarczy wypełnić prosty formularz online, by nasi pracownicy zajęli się Twoją sprawą.

Zasiłek ojcowski, becikowe Wkrótce urodzi Ci się dziecko? Sprawdź czy masz prawo do zasiłku ciążowego lub wypłaty becikowego. Może przysługiwać Ci również zasiłek rodzicielski.

Pomoc w uzyskaniu zasiłku dla bezrobotnych Jeśli straciłeś pracę lub pracodawca skierował Cię na permittering staraj się o zasiłek dla bezrobotnych. Z nami minimum formalności, maksimum korzyści.

Pomoc Prawna Polski adwokat - Justyna Dobrowolska
Odwołania od decyzji NAV Jesli odwolanie zostanie uwzglednione to NAV pokryje calosc kosztow adwokackich
Bezpłatna ocena sprawy na powodzenie odwolania

Zasiłek chorobowy, AAP Choroba uniemożliwia Ci dalsze wykonywanie pracy? Dowiedz się więcej o zasiłku chorobowym i rehabilitacyjnym.

Podanie o druk E-106/E-109 Jeśli pracujesz i odprowadzasz składki na ubezpieczenie społeczne w Norwegii masz możliwość ubezpieczenia nie tylko siebie, ale też swoją rodzinę w Polsce.

Tłumaczenia Potrzebujesz tłumaczenia dokumentów? Zleć tłumaczenie naszym tłumaczom języka norweskiego.

Zmiany adresu i wymeldowania Nie jesteś pewny, jakie dokumenty wypełnić w związku ze zmianą adresu lub wymeldowaniem? Pomożemy!

Rozliczenia podatkowe Tu znajdziesz: rodzaje statusów, przysługujące ulgi, wszystko o zwrotach i odliczeniach. Sprawdź, jakie dokumenty zgromadzić, resztę załatwimy za ciebie sami.

Reklama w Norwegii Masz firmę, ale narzekasz na brak klientów? Potrzebna Ci jest reklama! Sprawdź ofertę polskiej firmy reklamowej zatrudniających tłumaczy języka norweskiego.

Oversettelser Trenger du hjelp med å oversette dokumenter fra eller til polsk? Ta gjerne kontakt med oss og våre oversettere skal ordne alt med en gang.

   

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok