Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1549 Postów

(aga31)
Maniak
Dzieki Gama . Jest tego tyle,ze przyprawia o zawrot glowy. Wezme pod uwage Twoja opinie. W koncu masz doswiadczenie . A co do lozeczek, to podobaja mi sie Funny Game Coneco, Arti i Baby Ono.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
ja wole narazie nie myslec co to bedzie jak moj mezus pojedzie...heheaga ja za miesiac chce wykupic sobie usg bo jestem juz po polowkowym tak jak ty i mysle ze mi tak terminy skakac nie beda hehe.a ewelina kup koniecznie materac,bo naprawde masakra z tym jest.I gama ma racje z tym schylaniem..ale mozna kupic takie lozeczko 2 poziomowe czyli na poczatek dziecko lezy wysoko i nie ma z tym problemu.najgorsze jest tylko to ze moj synus nie czul sie w tym lozeczku komfortowo.na poczatku wiadomo,szal,bo to cos nowego ale pozniej widzialam ze denerwuje go ta siatka.ale moj synus wogole szybko zaczal spac w takim dzieciecym lozku z barierka bo w lozeczku bylo mu niewygodnie-taki krolewicz hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Tysia, jak bede w Polsce na swieta to umuwie sie na takie rozszerzone usg. Z przeplywami itp, itd. No i oczywiscie 3d, poprosze o ladna fotke na pamiatke . A te lozeczka, co ogladalam maja dwa poziomy i przewijak i pare innych rzeczy. Ale tak w ogole, to marzy mi sie kolyska
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
no-fajnie masz-ja juz szans na wyjazd nie mam.szkoda,bo moj synus ma te wszystkie usg i czasami milo jest wrocic do tego jak sie smieje na 3D i robi minki.my w kwietniu mamy urwanie glowy bo sie przeprowadzamy wiec masakra-tysiace rzeczy do zabrania,a niestety musze wszelkie pakowanie wziac na siebie bo mezulka w tygodniu za czesto nie ma,wiec nie chce sie obciazac jeszcze wyjazdem do polski.ciesze sie bo moja mama przyjedzie do mnie w lipcu i zostanie do wrzesnia-maz chce rodzicze mna i nie mielibysmy z kim synka zostawic a tak problem z glowy.do polski pewnie na lato pojedziemy za rok,bo narazie w zime nie chce jechac...w tym roku co ja na promie przezylam to masakra-dlugoto zapamietam-prawie cala droge w wc przekucalam-byl sztorm,a ja jeszcze w ciazy to ...szkoda gadac.ja wczoraj weszlam na allegro i widzialam lozeczka turystyczne z mozliwoscia kolyski,a tak poza tym to widzialam ze kolezanka z mojej norwegii oglaszala sie ze chce kolyske sprzedac-musisz sie cofnac kilka stron do tylu.ladna byla-taka biala,drewniana.dobra koncze bo synek mnie ciagniebuzka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
To juz chyba ostatni wyjazd do Polski przed przyjsciem Julki na swiat. Potem to bede sie juz chyba bala. Jednak podroz samochodem trwa kilkanascie godzin. Na promie zawsze kupujemy kabine, bo moj maz musi sie przespac. Zawsze prowadzi auto sam cala droge, wiec potrzebuje snu. Tysia, a jak sie czujesz? Masz duzy brzuszek? Duzo kilogramow Ci przybylo? Ja mam coraz czesciej zadyszke . Dalej pracuje i zastanawiam sie do kiedy pociagne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
witam Was dziewczyny dzisiaj jeszcze się nie odzywałam ale była tak piękna pogoda że nie chciało się siedzieć w domku no i teraz to będę dopiero myśleć o tym wózku a nie wiecie jakiego rozmiaru powinna być gondola??? kochane ja przytyłam już 11kg a tu przede mną jeszcze nie całe 3 miesiące, aż się boję a zadyszka to jest i to niezła po schodach to wchodze jak staruszka , z przerwami Tysia25 ja też pamiętam ostatni prom i ze mną było to samo to co zjadłam to później zwróciłam chociaż nigdy nie miałam bujaniem na promie problemów wyczytałam że kobiety w ciąży są właśnie narażone na chorobę morską
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Mi przybylo na razie niecale 4 kilo A jestem w polowie ciazy. Zobaczymy co bedzie dalej A co do wozka, to mnie bedzie interesowala gondola 75- 80 cm. Trzeba bardzo patrzec na ten wymiar, bo czesto ma tylko 65 cm. Jak dla mnie 65 cm, to za malo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
ewelina ale zazdroszcze ci pogody...ja dzis chodzilam jak snieta,ale na necie nie chcialo mi sie siedziec.ja wogole czuje sie nie za bardzo kondycyjnie w tej ciazy-mam problemy z kregoslupem i nie moge zbytnio sie przemeczac.ja teraz tez nie duzo przytylam,jestem dosc wysoka i gdzies to sie ubija heheale poczekajcie,dopiero jazda zacznie sie pod koniec...heheh.zadyszke tez mam i slabo mi czesto-tym bardziej ze jestem na nogach caly dzien i mowy o zadnej drzemce nie ma bo synus nie spi juz w dzien.a prom to jeszcze nic ewelina-ja tez nigdy nie mialam problemu z plynieciem promem ,ani jazda samochodem,a teraz blednik tak mi szaleje ze strach gdziekolwiek ze mna jechac-jedyne co moze mnie uratowac to gdy ja kieruje.ostatnio pojechalismy sobie na wycieczke z mezusiem i 50 km nie wytrzymalam-musze normalnie z workiem na smieci jezdzic hehe.
ja znalazlam w polsce super extra wozek-buda 75 cm,duze kola-pompowane-przewertowalam chyba wszystkie opinie na jego temat i ma prawie same pozytywne opinie i teraz najwazniejsze..cena...1100zl!!!jakdla mnie super!no i kolor bo to dla nas,kobiet jest bardzo wazne.
a teraz wlaczam sobie z mala(bo czuje ze chyba dyskoteke ma w brzuchu)filmik na dvd,synulek juz spi od godzinki-jakies jablko do lozka,herbatka z cytrynka i to jest czas dla mnie..dobranoc dziewczyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
śpij dobrze Tysia ja też jestem juz troszkę zmęczona ale mój maluszek nie da mi zasnąć bo wariuje czasem ma takie kopnięcia że szok, normalnie można się wystraszyć Boże Aga ty tylko 4kg?? kurde to ja wyglądam juz jak beczka chociaż wiem że nie wyglądam jeszcze najgorzej ale później będę zrzucać na spacerkach z synkiem
właśnie patrzyłam na rozmiary tych gondoli i wziełam miarkę i faktycznie te 65 cm to naprawdę mało ale myśle że 80cm to już wystarczy a teraz kolor musze wybrać
dobra dziewczyny trzymajcie sie i do jutra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Ja na szczescie nie mam problemow w samochodzie. Moge jezdzic. Prom tez mnie nie rusza . Tyle, ze ja nie mialam praktycznie zadnych typowych objawow ciazy. Na poczatku myslalam, ze ze mna jest cos nie tak i bardzo sie martwilam. Ale widocznie tak mialo byc. Teraz sie ciesze, ze ominelo mnie to wszystko A nie utylam tak duzo, bo jem normalnie. Staram sie tylko jesc wiecej warzyw i owocow. W sumie to jak sama nie powiem, ze jestem w ciazy, to nikt nie zauwaza Dobranoc dziewczyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok