Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
uff bo już się bałam a do szczupłych kobiet to nie należę... wręcz odwrotnie no i może to podświadomie boję się przytyć.... dietę mam urozmaiconą... jem 7 posiłków dziennie - dużo ryb warzyw owoców i nabiału tylko wędlin nie jem bo mam wstręt ale jem mięso na obiady. tylko że 3 lata temu miałam operację zmniejszenia żołądka i teraz się boję że choć jem to nie przybieram na wadzę... mam nadzieję że to się zmieni bo boję się o dzidziusia. trochę dodałyście mi otuchy... a w którym tygodniu czułyście ruchy dziecka? bo ja czekam z niecierpliwością ale jeszcze nic..... no ale to mój pierwszy dzidziuś - tzn już kiedyś byłam w ciąży ale poroniłam. teraz jestem w 17 tygodniu i zaczynam wariować..... tzn. niepewność mnie dopada bo za dobrze się czuję - jakbym w ciąży nie była.......no ale wiem że jestem tylko żadnych objawów tzn, brak dodatkowych kg i brak ruchów..... pewnie jestem przewrażliwiona no nic ale się rozpisałam....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
ja jestem w drugiej ciazy i ruchy corci poczulam ok 17-18 tyg.ale przy drugiej ciazy swzybciej zazwyczaj czuje sie ruchy.ty jestes dopiero w 17 tyg wiec masz jeszcze czas-ok.20 tyg.normalnie czuje sie pierwsze babelki w brzuchu,a nawet pozniej wiec nie przejmuj sie zupelnie!!!!!!odzywiasz sie dobrze,dostarczasz dla twojej dzidzi wszystkiego co potrzeba a waga naprawde sie nie przejmuj!a co do tych dolegliwosci w ciazy ktorych nie masz-to tylko sie ciesz hehe-bo ja przy dwoch ciazach wymiotowalam jak kotka...nic do zazdroszczeniatrzymaj sie cieplo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Limetko, Ty sie kochana nie przejmuj . Ja jestem w podobnej sytuacji. Do chudzinek nie naleze, ale od lat trzymam stala wage. Ja zaczelam 21 tydzien i wychodzi, ze mam niecale 3 kilo do przodu. Mialam niecale 4 ale gdzies mi kilo ucieklo w poprzednich dniach. Przyjdzie na nas czas, oj przyjdzie . Tez stracilam dzidzie wiec wiem co to znaczy. Z byle glupota latam do lekarza. Tez bylam i nadal jestem przewrazliwiona. Moze juz troche mniej, bo wszytko jest w porzadku i Julka rosnie zdrowo u mamusi w buchu I tez nic mi nie jest. Zadnych wymiotow, wrazliwosci na zapachy itp, itd. Z tego co dziewczyny pisza nie ma czego zalowac . Wiec glowa do gory Pozdrowionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
dziękuję za dodanie mi otuchy ja będę miała albo Maję albo Kubusia jeszcze nie wiem mąż odlicza dni do usg moje wszelkie dolegliwości ciążowe odeszły jak ręką odjąć gdy tylko weszłam w 4 miesiąc czasami mam tylko zgagę ale na to mam lek który niedawno ukazał się na polskim rynku i jest jedynym dla kobiet w ciąży. polecam naprawdę nazywa się GAVISCON a tu możecie o nim poczytać www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_co...d=751&Itemid=148 co do wcześniejszych postów dotyczących łóżeczka turustycznego to my właśnie na takie się zdecydowaliśmy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Chyba bede zagladac tutaj czesciej, bo wlasnie zrobilam drugi test ciazowy i podobnie jak na pierwszym pokazaly sie dwie kreseczki wkrotce wszystko sie okaze

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ewa Bielak-Przybyla
(ewich1988)
Wiking
ja przytylam ok 25 kg i potem ciezko bylo mi to zzucic a jesli chodzi o wymioty to na prawde nie ma czego zazdroscic bo to na prawde uciazliwe.... moj Dymis ma juz 18 miesiecy i zaczyna mowic tak bardzo sie ciesze bo juz potrafi powiedziec co chce ostatni raz tak sie cieszylam jak zaczol chodzic/piekny czas.... zreszta mamy ciesza sie ze wszystkiego ja skakalam do sufitu nawet jak wyszedl pierwszy zabek hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Klaudia Gratuluje!!! Ale super to tylko 3 tygodnie różnicy między naszymi pociechami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
gratulacje dziewczyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
limetka81 napisał:
dziękuję za dodanie mi otuchy ja będę miała albo Maję albo Kubusia jeszcze nie wiem mąż odlicza dni do usg moje wszelkie dolegliwości ciążowe odeszły jak ręką odjąć gdy tylko weszłam w 4 miesiąc czasami mam tylko zgagę ale na to mam lek który niedawno ukazał się na polskim rynku i jest jedynym dla kobiet w ciąży. polecam naprawdę nazywa się GAVISCON a tu możecie o nim poczytać www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_co...d=751&Itemid=148 co do wcześniejszych postów dotyczących łóżeczka turustycznego to my właśnie na takie się zdecydowaliśmy

Gaviscon jest tez w Norwegii
www.nordicdrugs.no/index7.asp?pageid=120&inact=
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agatha .
(olivcia)
Wiking
hej, a próbowałaś migdały na zgagę? lepsze i zdrowsze niż tabletki a naprawdę pomagają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok