Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
Witam Mamusie

Pisze bo mam okropny problem, kilka dni temu przylecialam do Polski (po raz pierwszy) synkiem wszystko bylo ok..do czasu...kiedy zaczęly sie biegunki...sama niewiem tak naprawde od zcego czy to jest spowodowane zmianą klimatu?
Musialam zmienić mu mleczko bo juz nie karmie piersią ..w Norwegii podawalam mu Nan1 a w Polsce zakupilam i podaje mu Nan Pro1 niewiem czy to jakas róznica i dlatego moj synek ma biegunke...przez dobre 24godziny na dobre..po prawie kazdej zjedzonej butli występuje biegunka..?Czy cos jest nie tak? Czy ktoras z was miala podobnie??Na szczesceie duzo pije Moj Malutki i mama nadzieje ze sie nie odwodni...;/
Pomózcie jak mu nie przejdzie dzisiaj wybiore sie do lekarza

Prosze pomozcie co mam mu moze podac zeby biegunka ustapiła..np..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Do apteki wybierz się zapytać o jakiś lek wspomagający, moje dzieci za każdym razem jak są w Polsce sa chore czy to grudzień czy lipiec. A biegunka u tekiego maluszka może być od zmiany klimatu, mleka lub od zarazków. A jak dziś wybierasz się do lekarza to napewno odpowiedz dostaniesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Ania M.
(Ania24)
Nowicjusz
Witam dawno mnie tu nie bylo anulka a z jaka woda robisz malenstwu mleczko bo rozumiem ze podajesz mu mieszanke? Byc moze te biegunki to od zmiany wody tu w Norwegi nie mamy chlorowanej wody a w Polsce tak. Mam nadzieje ze po wizycie u lekarza mu przejdzie. Moja malutka ma juz 4 miesiace jest kochaniutka nie miala kolek tylko po urodzeniu stwierdzona u niej dysplazje bioderek i musiala nosic "pute" taka poduszke ortpedyczna do 3 miesiaca miala bardzo szeroko nozki i nie bylo za fajnie bo nigdzie sie nie miescila ani w foteliku ani w gondoli... na szczescie mamy to juz za soba.Jak sie uda to wrzuce fotke malej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Ania M.
(Ania24)
Nowicjusz
Udalo sie to moja Amelka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
Ania24 -woda przegotowana ..z kranu..

Wciąż ma biegunke po wypicie mleka ..odrazu brzuszek reaguje i wydala..;( do lekarza idziemy prywatnie.czekamy na 17.00godzine. ciekawe co mi powie czy czegos tak naprawde sie dowiem..czy poprostu zostane przy moich myślach...ze źle mleko dziala na mojego synka albo jakis wirus..ale nie ma gorączki i nie wymiotuje...
Biedaczek jeden ...często śpi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
Aniu śliczną masz Córcie niech Wam sie zdrowo chowa! ;*
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
Aniu ale masz śliczną córcie a Tobie Anulka to współczuje i oczywiście twojemu synkowi i jak zwykle w Polsce wszystko zaskakuje ja po wyczytaniu tych różnych pierdół na internecie słyszałam , że biegunka to właśnie może byc od zmiany mleczka, od klimatu, praktycznie od wszystkiego także życze zdrówka twojemu synkowi..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
trochę jestem zmartwiona... jestem na samym początku 5 miesiąca a od początku ciąży przytyłam na razie 1 kg czy to dobrze że tak mało czy może jest coś nie tak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
limetka,to normalne,pewnie mialas robione wyniki i wszystko bylo dobrze.ja przy mojej pierwszej ciazy schudlam totalnie-tutaj tez gdy poszlam do jordmor na pierwsza wizyte to spojrzala na mnie i na wstepie powiedziala musze wiecej jesc...nie bralam tego do siebie bo wiem ze dobrze sie odzywiam i wystarczajaco dla mnie i dziecka.zaraz za jakies 2 tyg.mialam usg-szczerze mowiac troche sie balam czy dziecko za male nie bedzie bo brzucha nic a nic nie mialam,ale lekarz powiedzial ze wszystko jest podrecznikowo-pozniej jeszcze sprawdzilam sobie to w internecie dla spokojnosci hehei rzeczywiscie wszystko jest ok.Dlatego nie martw sie bo napewno zdarzysz przytyc....ja jestem teraz w 6 miesiacu i brzuszek juz mam-zalezy jaka kobieta ma budowe ciala,duze znaczenie ma czy bylas szczupla przed ciaza-jezeli tak to nie przytyjesz tak szybko jak inne dziewczyny.ja do tego jestem wysoka,moze nie olbrzymiasta ale 170 cm mam i to tez sie rozklada inaczej niz u kobietki ktora ma 155cm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
limetka w mojej pierwszej ciąży w 16tyg zostałam zatrudniona do pracy i przeszłam badania lekarskie bez problemowo, lekarka dokładnie badała mój brzuch i nawet przez myśl jej nie przeszło że mogę być w ciaży a kiedy już przyszło mi rodzić to ważyłam o 22kg więcej niż na początku. Na Ciebie też przyjdzie czas
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok