Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ja byłam tu u dentysty. Kosztuje sporo, ale w sumie zależy co masz do zrobienia. Zwykła dziurka to od 600nok wzwyż. Leczenie kanałowe od 4 tys w górę. To są ceny z Kongsberg 3 lata temu. Ja miałam taką przykrą sytuację, że dostałam zapalenie w kanale zęba (cena od 4 tys), byłam wtedy w ciąży, ból nie do zniesienia, kolejki, weekend. Ból był tak duży, że zjadłam ponad jedno opakowanie Paracetu w weekend. Potem miałam prześwietlenie, antybiotyki itd. Potem poroniłam. Pewnie przypadek, ale jednak skojarzenie pozostanie. Mam nadzieje, że cię nie przestraszyłam. Parę miesięcy potem pojechaliśmy z mężem do Polski i tam oboje zrobiliśmy wszystkie nasze zęby (16 miejsc!) za ok.3,6 tys nok., czyli mniej niż jeden ząb tutaj...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/gielda/sp...twojego_bobaska.html

Witam mam do sprzedania śliczną drewnianą kołyske dla Twojego maluszka...
dodatkowo jest do niej pościel zakupiona w Polsce w kolorze zielonym w misiaczki...
wygląda jak nowa.
Jesli jestescie zainteresowani piszcie..na maila aneczka.ziolko@buziaczek.pl

szczególy mozecie zobaczyc na www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/gielda/sp...twojego_bobaska.html


pozdrawiamy Ania i Tomek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
dziękuje gama28 że odpisałaś na szczęście ząb przestał i nie musiałam zażywać całego opakowania paracetamolu mam tylko nadzieje że wszystko z dzieckiem bedzie ok , i niewiem czy o tym też powiedziec położnej o tej sytuacji a niewiesz może czy jest tu jakaś maść na dziąsła bo cos troche mnie boli a dobrze by było zapobiec niż sie męczyć właśnie nie uśmiechało mi się żeby tyle wydac na jednego zęba, ale jak tylko pojade do polski to zabieram się za moją ,,klawiaturkę'': pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Nic nie wiem o maściach niestety. Zapytaj w aptece, może mają coś bez recepty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
wiesz co gama teraz tylko myśle czy ten ból zęba mi nie zaszkodził, a bardziej mi chodzi o dziecko. Mam do porodu jeszcze równe trzy miesiące i strasznie się zmartwiłam jak mi napisałaś że poroniłas dziecko bardzo mi przykro mam nadzieje że mój synek ma sie dobrze i że ten cholerny ząb mu nie zaszkodzi mam pytanie odnośnie szałwi, może któraś z was sobie kupowała tutaj??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ja nie sądzę, że ból jako ból mógł ci zaszkodzić. Nie to miałam na myśli. Ja po prostu łykałam wtedy mnóstwo tabletek, w tym antybiotyki, miałam prześwietlenie, ogromnie dużo stresu, nic nie jadłam, bo tak bolało. To mogło się przyczynić do poronienia, ale nie musiało oczywiście. Nic się nie martw. Ja byłam wtedy na początku mojej ciąży. NIE CHCIAŁAM CIĘ PRZESTRASZYĆ, NIE MYŚL O GŁUPOTACH PROSZĘ!!!!

Szałwia to "salvie", możesz ją tu kupić bez problemu w sklepach Life.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
dziękuje gama28 czuje się już znacznie lepiej mały tańczy w brzuszku tzn że czuje się dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
hej czy któras z Was może mi powiedzieć kiedy dostanę ze szpitala tzw zaproszenie??. Moja koleżanka dostała takie i wtedy może sobie obejrzeć sale na której bedzię rodzić. strasznie się nudze więc chociaz z Wami popiszę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ja sobie takie oglądanie musiałam sama załatwić z położną, tzn. umówić się z nią po prostu. Było to ok. 34 tyg. o ile dobrze pamiętam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
cześć wszystkim możecie mi moje drogie powiedzieć co mi będzie potrzebne tutaj w szpitalu jak bedę rodzić?? i po porodzie co mi będzie bardzo potrzebne?? już niedługo czeka mnie ta chwila i powolutku chce sobie wszystko gromadzić staram się czytac na internecie, ale zawsze jakieś nowe pomysły sie przydadzą i czy coś będzie mi potrzebne z Polski??? jak któras z Was ma ochotę i chęć mi pomóc to bardzo proszę aha i cos ostatnio tutaj jest bardzo cicho , nikomu nie chce się pisać?? pozdrawiam gorąco
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok