Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1549 Postów

(aga31)
Maniak
Kalba, gratulacje . Limetko, jeszcze cos o ruchach dzidzi. Zwroc uwage na takie jakby przelewanie i lekkie pukanie. Ja tak mialam i nie da rady tego przeoczyc . Ja poczulam pierwsze ruchy w 15 tygodniu. Z 2 tygodnie powtarzalo to sie kilka razy dziennie. Przewaznie jak lezalam na plecach. Ale potem ustalo i 2 tygodnie tak jakby nic sie nie dzialo. Martwilam sie strasznie, ale bylam na usg i powiedziano mi, ze nosze bardzo ruchliwa dziewczynke . A ja wcale tego nie czulam. Teraz znowu wrocily ruchy i sa zdecydowanie mocniejsze i czestsze. Zwlaszcza jak chce isc spac . Co do migdalow, to u mnie sie sprawdzaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
Kalba ja również gratuluje ja dziś po wizycie u położnej i wszystko jest w porządku maleństwo juz jest przekręcone i gotowe do wyjścia na świat za dwa tyg kolejna wizyta ale jest fantastycznie posłuchac bicia serduszka kurde jestem już 10 kilo do przodu a położna powiedziała że brzuszek teraz dopiero będzie rósł ja na szczęscie dziewczyny nie mam zgagi i mam nadzieje że tak będzie do końca
kochane może powiecie mi jakie butelki do karmienia najlepiej kupić?? szklane czy plastikowe??? i jaka marka jest najlepsza zastanawiam się ile takich butelek powinnam mieć w domku jak maleństwo będzie razem z nami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
olivcia napisał:
hej, a próbowałaś migdały na zgagę? lepsze i zdrowsze niż tabletki a naprawdę pomagają. po migdałach i nabiale mam taką zgagę ze któregoś razu myślałam że oszaleję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
EwelinaM jeśli zamierzasz karmić piersią, to na butelki masz czas. Nawet potem do jakiejś kaszki wystarczy jedna na początek, nie ma co panikować, zawsze można dokupić. Ja używam Avent. Jest mnóstwo różnych, ale jeśli karmi się piersią i zaczyna podawać kaszkę od 4-5 miesiąca, to wystarczy taka Avent. Te inne droższe itd sprawdzają się i są potrzebne dla noworodków, jeśli matka nie karmi piersią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
Chcialabym sie przywitac, tak wiec jestem tu nowa i razem z mezem oczekujemy naszej Zuzi
od poczatku ciazy bylam w polsce i w tym tygodniu "przeprowadzilam sie" do Norwegii, poniewaz maz jeszcze tutaj studiuje - ale za jakies 2 lata planujemy wrocic do polski ... nie ukrywam ze balam sie podrozy samolotem, ale wszystko jest ok - ale strasznie brakuje mi rodziny ...
w tej chwili jestem w 27 tyg (+ 3 dni) ciazy , co do ruchow malenstwa to zaczelam czuc dopiero ok. 21 tyg ciazy... nie mialam mdlosci, zgagi itd. wiec chyba powinnam sie cieszyc... chociaz nie ukrywam ze od 12 tyg. pojawily sie u mnie problemy ( zaczelam krwawic co skonczylo sie pobytem w szpitalu ... po wyjsciu ze szpitala zeby nie bylo za milo zaczela odklejac sie kosmowka - dostalam leki na potrzymanie i tak bylo do 22 tyg. ciazy) na szczescie w tej chwili wszystko jest wporzadku - lekarka stwierdzila ze malej mimo problemow to nie przeszkadzalo <3 ... po USG polowkowym i badaniach stwierdzono ze malutka rozwija sie jak najbardziej prawidlowo (data porodu z dnia okresu do usg roznila sie tylko 2 dni) ...

Mam nadzieje , ze jesli bede miala jakies problemy lub pytania bede mogla sie Was poradzic.
Pozdrawiam, Kasia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Witamy w gronie ciezarowek Kasiar . No to nie wesolo z tymi krwawieniami i reszta . Musialas sie niezle stresowac. Ale dobrze, ze juz masz to za soba. Tez bedziesz miala coreczke . Pytaj o wszystko. Jak bedziemy wiedzialy, to na pewno odpowiemy . Pozdrowienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
witaj Kasiar12 napewno jeśli będziesz miała pytania to każda w jakiś sposób pomoże chyba każdej z nas brakowało rodziny ja mieszkam tutaj ponad trzy lata i nadal mi ich brakuje, ale cóż takie życie trzeba sobie z tym radzić rodzinka jest bardzo ważna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
dziewczyny mam do Was pytanko jak zwykle niedługo mój mąż jedzie do Pl i będzie robił zakupy dla naszego maleństwa, więc ja codziennie zastanawiam sie co musi mi kupić zastanawiam się czy konieczne jest kupowanie sterylizatora?? bo już zgłupiałam, chciałabym żeby niczego mi tu nie brakowało
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
witamy kasiar12 w naszym gronie.a co do sterylizatora to ja bym z nim nie szalala.jezeli bedziesz karmic piersia to nie przyda ci sie teraz.Ja w 1 ciazy nie kupowalam(karmilam piersia do 8 m-ca),a pozniej nawet o tym nie myslalam.ale nie wiem-w sumie to szybszy sposob na wyparzanie smoczkow czy butelek.Musisz sama zadecydowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
i widzisz Tysia to jest ten problem że sama już niewiem chcę karmic piersią i mam nadzieję że moje piersi mi w tym pomogą jeszcze sobie poczytam o tych sterylizatorach i podgrzewaczach i może coś wywnioskuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok