Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

96 Postów
Początkujący



Angelika 19.08.2010, godz.8:28 waga 3130 i 48 cm dl.
witam mamusie, to moje malenstwo. Wszystko sie zaczelo o 23 od odejscia wod plodowych tz zaczely sie saczyc razem z krwia i po paru minutkach pierwszy skurcz 2 skurcze co 30 minut, 3 skurcz po 20 min. poczym zadzwonilismy do szpitala ze sie wszystko zaczelo ze chcemy juz jechac no i ze mamy daleko bo nie cale 2 godzinki a tam nam mowi zeby czekac i jak sie zacznal skurcze co 10 min zeby dopiero w tedy zadzwonic i przyjechac, nastepny skurcz juz byl po 15 min a po nim sie zaczely co 10 min. i po kolejnym tel baba powiedziala ze mozemy przyjechac ale ze to raczej falszywy alarm i ze nie ma sensu ale oczywiscie mozna to sprawdzic, na 3 dojechalismy do szpiatala a w samochodzie myslalam ze wykituje bo mialam skurcze co 1-2min, w szpitalu odrazu na badanie i rozwarcie na 4 cm. Caly porod z rozwarciem 10 cm trwal 4:48 h bylo by szybciej ale malutka miala jakos glowke delikatnie skrecona chcialy pomagac lapac glowke calymi tymi kleszczami ale naszczesci pani doktor sie nie zgodzila i musialam mocno przec, ale nie bylo znowu tragicznie bol jak ... ale teraz juz nic nie pamietam jedyny problem co mialam to nie moglam urodzic lozyska przez co stracilam troche krwi i przez to wzieli mnie na operacyjne usoniecie lozyska. Przez to jestem troche slaba ale naszczescie mam pomoc a malutka tez mi daje odpoczac. A no i na poczatku przy skurczach uzywalam glupiego jasia ale wydawalo mi sie ze mi to guzik daje i podziekawalam za niego i wolalam sama sie pomeczyc
Pozdrowienia dla wszytstkich mamusiek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Gratulacje!!! Podejrzewam, że próbowałaś wkleić zdjęcie, ale nie poszło, następnym razem więc. U mnie jeszcze 3 miesiące oczekiwania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Początkujący
no udalo sie wkleic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Jest śliczna!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Jaka podobna do taty! Moje dzieci to też skóra zdjęta w ojca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Patrycja M.
(mamma84)
Nowicjusz
Gratulacje Malutka jest śliczniusia

Mi zostały niecałe 4 tygodnie... Ciekawe czy "rodzinna tradycja" się powtórzy i kolejna dziewczynka przyjdzie na świat 3 tyg wcześniej, hihih

Na szczęście już jesteśmy po przeprowadzce, rzeczy dla dzidzi przygotowane, tzn. nie są rozłożone ale w jednym miejscu. Mąż porozkłada jak już urodzę, tak samo było z pierwszą córcią, nie zdąrzyłam porozkładać, bo Młoda nas zaskoczyła


Buźka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(beatris0302)
Wiking
Gratulacje Ale jest śliczna Heh a mnie zostały nie całe dwa tyg Też juz bym chciała urodzić a Małemu chyba dobrze w brzusiu.. A ja to już od jakiegoś czasu się nie wysypiam bo mi ciężko leżeć i Mały Kamilek się ruszą jak szalony.. Ania_86 Jeszcze raz gratuluję takiej Skarbeńki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ech, mój siedmioletni syn to też Kamil. Gdy byłam w szpitalu po jego urodzeniu przyszła do mnie położna i zapytała jak maluch ma mieć na imię. No to ja mówię, że Kamilek, a ona na to: "O Boże, tylko nie Kamil! Kamile to straszne łobuzy! Znam kilku i wszyscy łobuzy!". Cóż, wtedy się tym nie przejęłam specjalnie, a teraz zostaje mi tylko potwierdzić...
Mój Kamil uwielbia, jak mu opowiadam o tej wizycie położnej Uwierzcie, że nigdy wcześniej nie widziałam dziecka tak hałaśliwego, energicznego itd. Nie jest to łatwe żyjąc w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
gratulacje Ania_86 śliczna Niunia,mi zostało 3 dni z miesiączki a 10 z usg i nazarie nie mam żadnych objawów wskazujących że to niedługo.Chciałabym już urodzić ale mamy się przeprowadzać w sobotę do naszego domku i może dzidziuś też czeka,w sobotę byłam u położnej miałam rozwarcie na 1 palec i szyjka skrócona o 2 cent. a wczoraj też mnie badała i na 2 palce rozwarcie.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
aleksandra d
(ola*i*andrzej)
Nowicjusz
mi do terminu zostalo 10 dni i tez zadnych oznak,malem chyba dobrze w brzuszku i nie spieszy mu sie spotkac z rodzinka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok