Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ja mojego malucha uczyłam dzielenia się wszystkim od samego początku. Nie miałam i nie mam z tym problemu. Prócz dzielenia się mamusią W sumie nie jest zazdrosny, ale jest już duży (prawie 7 lat) i zdaje sobie sprawę, że wcześniej byłam mnie zajęta, mniej zmęczona, bardziej chętna do zabawy z nim, a teraz już nie, a zwłaszcza jak jestem w ciąży. Poświęcam mu tyle czasu, ile tylko mogę. Staram się mieć z nim czas sam na sam tak jak kiedyś, tzn. czas przytulania, czytania książek wieczorem. To się nie zmieniło i mam nadzieję, że nie zmieni. W sumie nie mam sobie w tej kwestii nic do zarzucenia, bo to co go spotkało w związku z przyjściem siostry na świat nie jest żadną tragedią, dramatem, życie po prostu i rozdzielenie czasu na więcej dzieci, bo odrzucany na pewno nie jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Początkujący
Paula gratulacje ja tez sie nie moge doczekac mojej corci a wszystko wskazuje na to ze to lada dzien, przynajmniej ja mam takie wrazenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Ania Popardowska
(mlodaart)
Wiking
Ania_86 napisał:
Paula gratulacje ja tez sie nie moge doczekac mojej corci a wszystko wskazuje na to ze to lada dzien, przynajmniej ja mam takie wrazenie

Aniu, nie wiem ile Ci jeszcze zostało (?!) ale u mnie takie wrażnie ciągnie się od 2 tygodni i dalej nic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Z dzieleniem sie zabawkami z dziecmi moja niunia nie ma problemu, ale juz takie dzielenie "na stale" to bylby dla niej problem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Początkujący
teoretycznie termin mam na jutro ale po USG mi powiedzial 23 sierpien wiec zobaczymy. Ja sie juz tak doczekac nie moge.
lekarz mi powiedzial zebym byla przygotowana ze w kazdej chwili juz moge isc bo glowka juz wsumie od 4 tygodni na dole i jak on to powiedzial utknela tam na dobre
Ale to pewnie tak mamusia jak i reszta rodzinki chce zeby corcia juz wkoncu wyszla a jej pewnie jak na zlosc dobrze w brzuszku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Anna Szzzzz..
(Vagabunda)
Nowicjusz
Gratulacje dla PauliOl!! ...chociaz pewnie nie w glowie jej teraz czytanie forum. Ja mam termin na poniedzialek chociaz mysle, ze moze sie to zdarzyc lada chwila. Mam nadzieje, ze uda mi sie odroznic wlasciwy porod od skurczy przepowiadajacych. Gdzies przeczytalam, ze skurcze wlasciwe sa tak dotkliwe, ze nie da sie np rozmawiac przez telefon i teraz za kazdym razem jak mnie cos zaboli to narzeczony pyta sie mnie czy moge rozmawiac przez telefon

Jesli chodzi o wyprawke to wszystko kupowalam w Polsce, zrobilam to za jednym wyjazdem i wrocilam praktycznie ze wszystkim, na wozek musialam jedynie poczekac bo wybralam konkretny i trzeba bylo poczekac na realizacje zamowienia. Ale przypadkowo znalazlam strone endo.pl/ gdzie maja tanie ciuszki, poza tym allegro.pl jest niesamowitym zrodlem wszystkiego, niektorzy sprzedaja cale komplety, nowe i uzywane. Niektorzy zgadzaja sie tez na wysylke zagraniczna. Tak jak Dziewczyny wczesniej pisaly warto pogrzebac w wyprzedazach, bo ceny sa czesto nizsze niz te w Polsce.
Poza tym ja chcialam dobrze, a myslalam, ze oszaleje. Postanowilam zaopatrzyc sie we wszystko w hurtowni - tyle, ze wybor byl taki, ze stalam pol godziny przed sciana ze smoczkami i nie wiedzialam co wybrac. Trudne decyzje dla rodzicow po raz pierwszy. Musialam byc bardzo racjonalna w wyborach. Tutaj trzy rzeczy do wyboru i albo sie lubi co sie ma albo nie ma nic innego.

Pozdrawiam Was Mamusie, moze z ktoras spotkam sie na porodowce .

Ania

P.S. Dziwi mnie troche szybki porod Pauli - a mowia, ze dziewczyny sie nie spiesza na ten swiat. Moja postanowila potwierdzac ta teorie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Ania Popardowska
(mlodaart)
Wiking
ANIU_86 ja teoretyczny termin miałam na 22lipca, a tu dalej nic! Mój Miś jest ułożony do porodu już dobry miesiąc, ale co z tego jak jemu w brzuszku dobrze Każdy maluszek podobno wie kedy jest gotów...szkoda tylko, że my się o tym dowiadujemy tak drastycznie!

Byłam dziś w Oslo i muszę Wam przyznać dziewczyny, że faktycznie w H&M, Lindex itepe jest co wybrać dla maluszka w rozsądnej cenie...niestety w mojej mieścince tylko Cubus i wybór kiepski :/ więc po większe rzeczy czeka nas wycieczka do stolicy (zawsze to bliżej niż do Polski ;P)!

Pozdrawiam i POWODZENIA na porodówce życzę!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Ja bylam w szoku, jak zobaczylam ceny w H&M. Wszystko jest takie niedrogie, czasem ceny sa bardzo smieszne (np. 3 sztuki body za 50 koron) czasem jak tam wchodze to mam ochote wziac wszystko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ja się dziś tylko chciałam pochwalić, że MOJA MAJECZKA ZROBIŁA PRZED CHWILĄ PIERWSZE 3 KROCZKI i padła na pupcię! Wreszcie się doczekaliśmy! Pięć dni przed skończeniem 1 roku!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
gama28 napisał:
Ja się dziś tylko chciałam pochwalić, że MOJA MAJECZKA ZROBIŁA PRZED CHWILĄ PIERWSZE 3 KROCZKI i padła na pupcię! Wreszcie się doczekaliśmy! Pięć dni przed skończeniem 1 roku!!!

no to na roczek sama swoj tort przyniesie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok