Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

31 Postów
Anna Szzzzz..
(Vagabunda)
Nowicjusz
Biedna gama28 - a z czego robili Ci te bolesne zastrzyki?? Ale najwazniejsze, ze wszystko dobrze sie skonczylo i dzidzius zdrowy.
Mlodaart - na kiedy masz termin z usg i gdzie bedziesz rodzic?? Nie dziwie sie, ze sie stresujesz - 140 km do szpitala to troche jest. Ja mam widok z okna na szpital wiec moge chodzic co kilka minut

Milego dnia dla Mam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Ania Popardowska
(mlodaart)
Wiking
Aniu S. Termin miałam na 8go sierpnia, ale położna mi powiedziała, że zazwyczaj dzieciaczkom schodzi 2, 3 dni dłużej...czekam więc (nie)cierpliwie!

Ja też widziałam szpital z okien i dlatego mam rodzić w Ahusie i do Lorenskog do lekarzy jeżdżę co tydzień! Miesiąc temu przenieśliśmy się w okolice Hamar, więc teraz kawałek mam! a nie chciałam już kombinować ze zmianami lekarzy, bo z moim pechem znowu bym ponad miesiąc czekała na wizytę...poza tym lekarze mówią, że zdążę!
Dam więc radę...tzn. M da radę i nas dowiezie na czas!

A u Ciebie dalej cisza?!

Trzymam za Was kciuki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
ja syna urodziłam szybko skurcze zaczęły się od północy takie lekkie i jeszcze zasnęłam także chyba nie był to silny ból a o 3:30 poszłam do położnej że to chyba już(bo już byłam w szpitalu z powodu wysokiego ciśnienia) i o 6:30 urodziłam.Poród miałam szybki i nie strasznie bolesny jeśli drugi będzie szybszy to ciekawe czy zdąże do szpitala
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Te zastrzyki to podobno były jakieś witaminy, już nie pamiętam, bo minęło prawie 7 lat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
A ja życzę każdemu takiego drugiego porodu jak miałam ja 50min na porodówce! Ciekawe jak to będzie po raz trzeci
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(beatris0302)
Wiking
No to prawie jak poród z filmu kilkadziesiąt minut i po wszystkim ja to mówię ze tyle kobiet przeżyło poród wiec i ja jakoś go przeżyje zostały mi 3tyg do końca a już bym chciała mieć Małego przy sobie i tulić go
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Anna Szzzzz..
(Vagabunda)
Nowicjusz
Zazdroszcze Wam Dziewczyny tych szybkich i malobolesnych porodow i sobie takiego tez zycze... U mnie dalej cisza. Dluza sie te dni niemilosiernie.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
A to Danielek naj młodszy członek rodziny urodził się w niedziele w szpitalu w Stavanger Już jutro będę mogła go wyściskać . Dodam że ja jestem szcześliwą ciocią
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Anna Szzzzz..
(Vagabunda)
Nowicjusz
Slodzina. Gratulacje!! Niech Danielek rosnie zdrowo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
gratulacje uroczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok