Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Gratuluje mlodym mamusiom i tatusiom, a maluszkom zycze zdroweczka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Paulina Olbryś
(PaulaOl)
Wiking
Mogę poradzić, żeby w fazie skurczowej nie leżeć biernie na łóżku, ja po badaniu stwierdzającym, że mam rozwarcie na 3 cm zaczęłam chodzić po sali, a kiedy nadszedł skurcz opierałam się o łóżko, natomiast kiedy już skurcze były intensywne i rozwarcie na 6 cm przyjęłam pozycję "na kolanach" na łóżku oparta o poduszkę, w moim przypadku te sposoby zadziałały, ale wiadomo każda z nas jest inna...
Ja cieszę się, że jestem już po i mogę tulić moją córeczkę i życzę Wam równie szybkiego porodu i trzymam kciuki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Anna Szzzzz..
(Vagabunda)
Nowicjusz
PaolaOl - gratuluje jeszcze raz i dziekuje za opis porodu - dodal mi otuchy. Ja od poniedzialkowego terminu nadal czekam i dluzy sie to czekanie.. Mam nadzieje, ze pojdzie mi tak sprawnie jak Tobie.

Gama28 - fajny artykul podrzucilas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
PaulaOl napisał:
Mogę poradzić, żeby w fazie skurczowej nie leżeć biernie na łóżku, ja po badaniu stwierdzającym, że mam rozwarcie na 3 cm zaczęłam chodzić po sali, a kiedy nadszedł skurcz opierałam się o łóżko, natomiast kiedy już skurcze były intensywne i rozwarcie na 6 cm przyjęłam pozycję "na kolanach" na łóżku oparta o poduszkę, w moim przypadku te sposoby zadziałały, ale wiadomo każda z nas jest inna...
Ja cieszę się, że jestem już po i mogę tulić moją córeczkę i życzę Wam równie szybkiego porodu i trzymam kciuki!


Ech, gdyby to bylo takie proste... Przy pierwszym porodzie tez kursowalam, duzo sie ruszalam i poszlo szybciej. Przy drugim juz tak latwo nie bylo. Mam dyspalzje obu stawow biodrowych i dostalam tak starsznych boli, ze utknelam w jednej pozycji na lozku na wieeeele godzin, nie moglam nawet do WC wyjsc, musieli mnie cewnikowac... Nawet sie na bok nie moglam przekrecic, nic...Masakra prawdziwa, naprawde...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
PaulaOl A GDZIE RODZIŁAS W KTÓRYM SZPITALU?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Paulina Olbryś
(PaulaOl)
Wiking
anulka86 napisał:
PaulaOl A GDZIE RODZIŁAS W KTÓRYM SZPITALU?


Rodziłam w szpitalu w Haugesund!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
witam kobietki ja w piątek żle się czułam troszke mi słabo było,w dole brzucha jak dzidziuś się ruszał to miałam uczucie jakby ktoś wiecił mi w pochwie nie było to non stop,zadzwoniłam do siostry co to może być i powiedziała że główka może tak uciskać,zaradziliśmy tym problemom w domu w sobotę pojechałam do szpitala bo siostra zadzwoniła do mnie że pytała się naszej sąsiadki(z PL)która jest pielęgniarką i że czsem mam rozwarcie a o tym nie wiem że czsem też może dzidzi się dusić,ale nie martwiłam się tym że może się dusić bo się ruszało.Ico jak już byłam w szpitalu powiedziałam o moim problemie to że wszystkom normalne i że mam jechać do domu ale ja nie dałam się tak łatwo spławić i mówię że to często było że w boku boli że się martiw i jestem nie spokojna i dopiero wzieli się do działania ale skończyło się na ktg bo lekarz będzie w poniedziałek usg nie zrobią bo z dzidzi jest ok.normalnie masakra tak ciężko im co kolwiek zrobić i to jeszcze trzeba walczyć o to żeby ktoś się Tobą zajął.Może na taką jędze trafiłam bo póżniej przyszła bardzo miłam położna i wszystko tłumaczyła i uspokoiła.jestem umówiona na sobotę dopieromoże nie urodzę do soboty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Agnieszka Mol
(gaga89)
Wiking
Witam Ja tez juz jestem po i ciesze sie bardzo, urodziłam w 38 tygodniu trwalo to 20 minut , ale ten poród byl bardziej bolesny niz pierwszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Anna M)
Wiking
gratuluję gaga ,nie napisałaś czy chłopak czy dziewczynka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Początkujący
gratulacje gaga89
toja ja mam tak jak Ty od 2 tyg. i wsumie codziennie mala sie wierci tylko szkoda ze wyjsc sie jej nie chce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok