Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1434 Posty

(gama28)
Maniak
gaga89 napisał:
Witam Ja tez juz jestem po i ciesze sie bardzo, urodziłam w 38 tygodniu trwalo to 20 minut , ale ten poród byl bardziej bolesny niz pierwszy.

Gratulacje!!! Zazdroszcze, ze poszlo tak szybko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Patrycja M.
(mamma84)
Nowicjusz
Gratulacje Następna Mamusia ma to już za sobą
Mi dziś zaczął się 36 tydzień, Dzidzia nie daje mi spać w nocy, strasznie się wierci, wbija nóżki pod żebra a z dołu mam wrażenie że lada chwila rączka wyjdzie przez pochwę, hhihi

Mam też dużego stresa, bo w piątek się przeprowadzamy. Mam nadzieję, że zdąrzę się "oporządzić" i dopiero urodzę. Pierwszą córcię urodziłam w 37tc... heh... Też nie mieliśmy się kiedy przeprowadzać co nie?

A jeszcze jedno, powiedzcie mi, czy Wam też odradzano pod koniec ciąży stosunków z zakończeniem w środku??

Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Mi zalecano, bo podobno sperma zawiera troche oksytocyny i moze przyspieszyc porod. Oczywiscie wszystko zalezy od tego, w ktorym miesiacu jestes i czy nie zagrazal ci przedwczesny porod. Tak w ogole po 37 tyg mozna rodzic, wiec nie martw sie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Agnieszka Mol
(gaga89)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Agnieszka Mol
(gaga89)
Wiking
Witam to mój synek Patryk. Życze powodzenia przyszłym mamusiom.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Słodki Kruszynek, taki maleńki. Gratulacje!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(beatris0302)
Wiking
gaga89 serdecznie gratuluję takiego słodziaka Mnie dziś zaczął się 38tydz.. Mały wierci sie nieustannie i uciska mi w podbrzuszu- mocno aż kuje.. No a skurcze mam codziennie w nocy a Mały jakoś wyjść nie chce.. Powodzenie życzę wszystkim przyszłym mamusią
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Początkujący
ale slodki gratulacje dla mamusi

ja sie juz doczekac nie moge, a czasem juz mnie nerwy lapia termin z miesiaczki mi juz przeszedl (07.08) zostal termin po USG czyli na 23.08, codziennie objawy jakbym miala isc rodzic a tu nic ;( tylko sie wierci, kreci, nozki wbija pod zeberka, glowka tak kreci ze do ubikacji to musze biec i najlepiej by bylo jakbym na niej zamieszkala
pozdrowienia dla wszystkich mamusiek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
gratulacje gaga89 słodziutki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Patrycja M.
(mamma84)
Nowicjusz
Gratulacje, słodziutki syneczek

Ja dzis byłam u położnej, wybadała i powiedziała, że główka nie jest jeszcze mocno osadzona w kanale także spokojnie, ale mówila tez ze prawdopodobienstwo wczesniejszego porodu jest Ale dala mi numer na porodówke, powiedziala z czym jechac a z czym nie takze jestem spokojniesza No i za tydzien kolejna wizyta

Buziaki Mamuski !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok