Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
agataja napisał:
napisał:

Jak wiele smaku życie traci.



Jesli o mnie chodzi , to widze to odwrotnie niz Ty
Wlasnie dopiero wtedy zycie nabiera smaku i mozna robic rzeczy, o ktorych wam sie nawet nie sni [/quote]

Agato, co to za rzeczy? Mnie tam sie zawsze snilo raczej pierdolenie, ale pewnie chodzi o jakas modlitwe czy jak...
No chyba, ze agata obuplciowa jest i sama se potrafi spenetrowac. Wtedy rzeczywiscie chlopowina raczej tylko do placenia rachunkow, naprawy kranu jako i towarzysz na pielgrzymce do Lichenia czy innego cudownego miasta tysiacami lask slynacego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

()
Wyjadacz
w
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
napisał:
w

Co tam gabrys, pojebaly ci sie lejce? Juz ta forumowa schizofrenia cie pozarla, ze nie potrafisz rozroznic z ktorego piszesz?

Daj se spokoj z tym herbowym - za cienki jestes a styl dosc meczacy dla czytajacego. Przeginasz z forma do tego stopnia, ze nawet w przyblizeniu nie brzmi z chamska.
Pozostan przy pierdoleniu glupot pod wlasnym nickiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
pozwól mu czarę goryczy opróżnić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Faktycznie popieprzyły mi się tematy, chciałem tu umieścić coś o kresach, teraz już poprawiłem na samodzielny temat.
Reszty chorej aluzji nie komentuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
jasta102 napisał:
a jeśli Agata uważa po prostu, że to się u niej nie zmieści?
może naoglądała się filmów z takiiiiiiiimi
i teraz ma cykora i nic więcej


Strachy na lachy.
A na strachy i lachy zalecana jest terapia wstrzasowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
DorHan napisał:
jasta102 napisał:
a jeśli Agata uważa po prostu, że to się u niej nie zmieści?
może naoglądała się filmów z takiiiiiiiimi
i teraz ma cykora i nic więcej


Strachy na lachy.
A na strachy i lachy zalecana jest terapia wstrzasowa.

no no no
jeśli Pan Bóg dobrze wyposażył, a rozumu i umiarkowania nie dołożył, to i bulu może być więcej niż radości
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
Remigrant napisał:
Faktycznie popieprzyły mi się tematy, chciałem tu umieścić coś o kresach, teraz już poprawiłem na samodzielny temat.
Reszty chorej aluzji nie komentuję.


Andrzeju- bez ciebie bedzie dosc chujowo, bo element humorystyczny jest wskazany przy takich osobnikach jak monika od dudy czy cysiem imbecyl herbu ameba.

Zalecam jednak stworzenie czegos na ksztals "Gabrys reaktywacja" i pisanie " specyficznym, szczegolnym, logicznym" itp. jezykiem.

Wtedy szanse na zachowanie zdrowia psychicznego znacznie wzrosna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Andrzeju wracaj do korzenia
zdecydowanie za
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
bumel napisał:
Jest wiele zajec,ciekawszych od seksu,lub seks znudzil sie I przeszedl na drugi plan,znudzil.znaczy poped seksualny spadl,to tak samo jak ktos ma nadmiar ,chcialby odbywac to dwa razy dziennie,a ktos inny,jak ja w ogule o tym nie mysli,choc kiedys bylo I tak,np.w piatek mam jazde Sportsterem Iron,i gdybym mial zamienic to na seks z seksowna kobieta to bym jej odmowil


To dla mnie dziwne, ze obywatele kraju w ktorym zyje ponad 90 procent katolikow, tak niewiele osob wie o bialym malzenstwie
Smutne jest rowniez to, ze sprowadzacie wszystko do jednego, bez wzgl jaki jest temat.
Czemu we wszystkim chcecie wysmiewac katolikow? Tak bardzo boicie sie prawdziwej wiary? Tego, ze sa ludzie, ktorzy maja pewne wartosci i ich sie trzymaja?
Boicie sie, ze ktos uklada sobie zycie po swojemu i bedzie odstawal od resty? , ze bedzie spokojny, szczesliwy, be tych ciaglych awantur, obrazania i leku ktore pierwsze zdradzi? No to siup z lozka do lozka, bo moze czasem sie zdazy ze to partner partnerka pierwsza zoreintuje sie , jak bardzo sie boicie i pojdzie testowac innego?

Przeszkadzal by wam swiat, w ktorym zyje sie spokojnie? w ktorym jest milosc, a nie zazdrosc i bezsensowne leki?

Popatrzcie na to co wypisujecie ile w tym leku i obaw, bolu i tesknoty za czyms co wg was jest nieosiagalne i nierealne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok