Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Anna W Ewe Wu Przemyslaw Piskorz Magda PPPPP justinajustinea ela Przetocka Wojtek91 Otek92 Agnieszka K pikar (8779 niezalogowanych)
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
barbara pisz co wiesz bo my głodni wiedzy jesteśmy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Darek ...
(Vikingdar)
Wiking
limetka81 napisał:
barbara pisz co wiesz bo my głodni wiedzy jesteśmy

To sie nazywa odpowiednie nastawienie dzisiejszej mlodziezy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Ad Adi - nie czcesz byc moim znajomym -OK - ja jestem nastawiona na jakosc a nie ilosc

Ad Ulv napisal : takich, co wiedza to wszystko o "presens perfektum" , "pluskvamperfektum" i innych perfektach jesli takowe jeszcze sa, jest pewnie tutaj garstka... i to dotyczy rowniez norwegow
Drodzy uzytkownicy forum - wyjdzcie na ulice i zapytajcie przecietnego no. o " jeg har vært" - czy to nåtid ( czas terazniejszy czy førtid ( czas przeszly)
Jak juz pisalam "Norweski n.c " nie jest/byl dla ekspertow , tylko dla przecietnych pl. , ktorzy chca sie porozumiec z przecietnymi no.
Ale niestety watek zniszczylismy nie interesujacymi dla wiekszosci dyskusjami ...
Dlatego ( nauczona tym doswiadczeniem) zakladam watek " Praktyczny norweski - z mozliwoscia bledow w tlumaczeniu "

A tak swoja droga to szkoda,ze Adi ze swoja wszechstronna wiedz i madroscia nie zalozyl jakiegos watku,w ktorym podzielilby sie swoja wiedza i oswiecil wszystkich przecietnych formuowiczow

Zapraszam na moj nowy watek ( jezeli sie na to odwazycie )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(adi15)
Wiking
barbara67 napisał:
Ad Adi - nie czcesz byc moim znajomym -OK - ja jestem nastawiona na jakosc a nie ilosc

Ad Ulv napisal : takich, co wiedza to wszystko o "presens perfektum" , "pluskvamperfektum" i innych perfektach jesli takowe jeszcze sa, jest pewnie tutaj garstka... i to dotyczy rowniez norwegow
Drodzy uzytkownicy forum - wyjdzcie na ulice i zapytajcie przecietnego no. o " jeg har vært" - czy to nåtid ( czas terazniejszy czy førtid ( czas przeszly)
Jak juz pisalam "Norweski n.c " nie jest/byl dla ekspertow , tylko dla przecietnych pl. , ktorzy chca sie porozumiec z przecietnymi no.
Ale niestety watek zniszczylismy nie interesujacymi dla wiekszosci dyskusjami ...
Dlatego ( nauczona tym doswiadczeniem) zakladam watek " Praktyczny norweski - z mozliwoscia bledow w tlumaczeniu "

A tak swoja droga to szkoda,ze Adi ze swoja wszechstronna wiedz i madroscia nie zalozyl jakiegos watku,w ktorym podzielilby sie swoja wiedza i oswiecil wszystkich przecietnych formuowiczow

Zapraszam na moj nowy watek ( jezeli sie na to odwazycie )


OK, obiecuje, ze nie bede sie juz wtracal. Wydawalo mi sie, ze jest roznica miedzy "luznymi" tematami, np. "Czy norweskie jedzenie jest smaczne?", gdzie kazdy moze miec swoje zdanie, i gdzie nie ma jednej poporawnej odpowiedzi, a tematami opartymi na faktach np. "Czy stolica Norwegii jest Madryt?". W tym przypadku, jest ustalona poprawna odpowiedz. Basiu, jezeli nie tolerujesz konstruktywnej krytyki (widze, ze usunelas mnie z grona znajomych...), to OK, ale wydaje mi sie, ze jezeli probujesz informowac kogos o czyms, to powinnas upewnic sie, ze to co przekazujesz jest zgodne z prawda. Jednak forumowicze wypowiedzieli sie: Powodzenia dalej z "norsk ifølge Barbara".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Drogi Adi - to ty nie zaakceptowales mojego zaproszenia i propozycji : "venner "
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(adi15)
Wiking
barbara67 napisał:
Drogi Adi - to ty nie zaakceptowales mojego zaproszenia i propozycji : "venner "

Ciekawe: Dzisiaj dostalem na mailu

barbara67 usunął połaczenie z Tobą!


barbara67 Profil: www.mojanorwegia.pl/component/option,com...le/user,14889/tab,1/

Zarządzaj znajomymi: www.mojanorwegia.pl/component/option,com...k,manageConnections/


Uwaga: Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie przez Społeczność Polaków w Norwegii - MojaNorwegia.pl - (www.mojanorwegia.pl).
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
A to w taki razie musi byc nieporozumienie - bo ja wyslalam ci zaproszenie zaraz po tym moim poscie z propozycja - "venner" i nie otrzymalam od tamtej pory odpowiedzi i zrozumialam ( nieporozumienie ) , ze ty mnie olales ... , a ja jak kazda rozwydzona jedynaczka i nawet podobno " furiatka " zareagowalam usuwajac cie z listy ...

PRZEPRASZAM

Ale w probje " å gjøre det godt igjen " pytam cie ktory przy kompie siedzisz :

Skal vi være venner ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(adi15)
Wiking
barbara67 napisał:
A to w taki razie musi byc nieporozumienie - bo ja wyslalam ci zaproszenie zaraz po tym moim poscie z propozycja - "venner" i nie otrzymalam od tamtej pory odpowiedzi i zrozumialam ( nieporozumienie ) , ze ty mnie olales ... , a ja jak kazda rozwydzona jedynaczka i nawet podobno " furiatka " zareagowalam usuwajac cie z listy ...

PRZEPRASZAM

Ale w probje " å gjøre det godt igjen " pytam cie ktory przy kompie siedzisz :

Skal vi være venner ?


Kvifor ikkje?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
....czuje jakby caly swiat sie do mnie nagle usmiechnal ....

Du kan virkelig gjøre en kvinne LYKKELIG
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Darek ...
(Vikingdar)
Wiking
Så lite som skal til... Fantastisk!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok