Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Anna W Ewe Wu Przemyslaw Piskorz Magda PPPPP justinajustinea ela Przetocka Wojtek91 Otek92 Agnieszka K pikar (8754 niezalogowanych)
1 Post

(adi15)
Wiking
Du sku' bare visst...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Så lite og samtidig SÅ mye - det er ikke lett å ha med å gjøre med en forvokst bortskjemt dritunge som meg

Nei - nå Skal jeg trene ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Darek ...
(Vikingdar)
Wiking
Kos deg kjempe masse, du forvokste drittunge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty

(SanLi)
Początkujący
Droga Basiu
z niecierpliwością czekam / i pewnie nie tylko ja / az watek stanie z powrotem na twoje nogi
ja tak cichutko napomkne ze licze cos na temat dzieci szkolnych /co by inne dzieci po cichu nie zaskoczyly polskich dzieci
jakbys oczywiscie mjala taka akuratnie wene

i wiecie co /do pozostałych co to pisza juz przepieknie po norwesku,i zaprezentowali/
to chyba jakby niie fer pisac sobie nie zrozumiale dla innch tylko chyba po to zeby troche pomazgrolic
z tego co sie orietuje to jest takie miejsce na forum co to pisze sie w innym jezyku i niekoniecznie w celach edukacyjnych
bo ja tutaj tłumaczenia nie zauwazyłam wiec nie wiem po co w taki sposob sie wypowiadac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
NO CÓŻ ...
chciałem nieskromnie zawiadomić ...
ŻE ...
DZIĘKI NIEOCENIONEMU WKŁADOWI NIEJAKIEGO....."adi15"... ,
Oraz również nieocenionej Jego pomocnicy ..."ladyinblue"...

POWYŻSZY TEMAT MOŻNA UZNAĆ TEORETYCZNIE ZA ZAMKNIĘTY... !!!

Teoretycznie ...bo praktycznie to rzeczone Osoby... "adi15" i "ladyinblue"
mogą ten temat teraz Osobiście prowadzić dalej ...nic nie stoi na przeszkodzie...
Pani "barbara67" oddaje we władanie TYM OSOBOM ten temat...

PANIE ..."adi15".....PANI..."ladyinblue"....

PRODUKUJCIE SIĘ NIESKRĘPOWANIE

POWODZENIA....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Droga Sabinko - ja utworzylam nowy watek :" Praktyczny norweski z mozliwoscia blednego tlumaczenia ..." i zapraszam cie serdecznie , a co do twojej propozycji co do dzieci - to napisze do ciebie na prywat.

Pozdrowienia dla ciebie i wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Magdalena Bogdańska
(ladyinblue)
Początkujący
gabriel napisał:
NO CÓŻ ...
chciałem nieskromnie zawiadomić ...
ŻE ...
DZIĘKI NIEOCENIONEMU WKŁADOWI NIEJAKIEGO....."adi15"... ,
Oraz również nieocenionej Jego pomocnicy ..."ladyinblue"...

POWYŻSZY TEMAT MOŻNA UZNAĆ TEORETYCZNIE ZA ZAMKNIĘTY... !!!

Teoretycznie ...bo praktycznie to rzeczone Osoby... "adi15" i "ladyinblue"
mogą ten temat teraz Osobiście prowadzić dalej ...nic nie stoi na przeszkodzie...
Pani "barbara67" oddaje we władanie TYM OSOBOM ten temat...

PANIE ..."adi15".....PANI..."ladyinblue"....

PRODUKUJCIE SIĘ NIESKRĘPOWANIE

POWODZENIA....


Cudownie niejaki GABRIELU, że ciągle "zawiadamiasz" i "uznajesz" w imieniu innych osób,ale skoro temat jest teoretycznie zamknięty to po co się w nim udzielasz ? Fakt, nie trudno zauważyć jak bardzo aktywnym użytkownikiem jesteś, ale czasem Twoje komentarze są zbędne i podziwiam adminów, którzy muszą się zmagać z tymi wywodami :] A wiem co to znaczy :]

A jeśli mój skromny komentarz w tym wątku tak bardzo uraził Panią Barbarę, to przepraszam bardzo, ale zamiast obrażać się na forum i niedojrzale zakładać nowe wątki, można odezwać się na PW np. :] A tu nagle taka afera powstała Co jest dziwne, skoro niektórzy twierdzą tutaj, że chcą się uczyć ...
A dla co niektórych dobra rada-najpierw wypadałoby się nauczyć ojczystego języka, a potem zabierać za obcy

Pozdrawiam :]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Ladyinblue ma racje - watek jest zakonczony , a ja sie wcale nie gniewam ( a co do pojej polszczyzny to masz racje - jezyk sie zapomina jak sie go nie uzywa )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok