Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
jasta102 napisał:
Zaloty

Zwraca się per panienko i niby ma mnie za głupią, ale w tekście do mnie używa wybujalego słownictwa. Pewnie zaloty, więc nie zabieram już głosu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
Zapomnialam dodać że to osoba która wyskoczyła z postem pełnym jadu i pretensji napisała ogólnikowo. I znowu patyczki..Stąd moje użycie slowa "nikt". Można wysłać prywatna wiadomość takiej treści do osób które doprowadziły do takich wniosków.

Tresci analizuje, natomiast reakcje ludzi i ewentualne konsewkencje jakie moga wywolac slabo mnie interesuja.
Uwazam, ze od strony logicznej zdanie jest bledne i tylko to mnie interesowalo, natomiast przekaz jaki za soba nioslo jest dla mnie obojetny, choc przyznaje, ze pozwalam sobie na pewne uszczypliwosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Asikhb napisał:
jasta102 napisał:
Zaloty

Zwraca się per panienko i niby ma mnie za głupią, ale w tekście do mnie używa wybujalego słownictwa. Pewnie zaloty, więc nie zabieram już głosu.

Stara się primo za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę
Secundo godziwie i dostojnie zaprezentować
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
jasta102 napisał:
Zaloty

Zwraca się per panienko i niby ma mnie za głupią, ale w tekście do mnie używa wybujalego słownictwa. Pewnie zaloty, więc nie zabieram już głosu.


Do zalotow sie nie nadaje i bardzo nad tym boleje , ale lubie sobie popisac. Co do stylu: wielokrotnie robiono mi zarzuty z tego powodu, przyznam jednak, ze nie potrafie inaczej gdy musze nabazgrac cos merytorycznego. To zapewne rodzaj obciazenia, ktore inni biora za kreowanie formy.
Tak sie po prostu dzieje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
Asikhb napisał:
jasta102 napisał:
Zaloty

Zwraca się per panienko i niby ma mnie za głupią, ale w tekście do mnie używa wybujalego słownictwa. Pewnie zaloty, więc nie zabieram już głosu.


Stara się primo za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę
Secundo godziwie i dostojnie zaprezentować


Przypisujesz mi zamiar ewentualny, wiec chetnie jeszcze uslysze o celu i nagrodzie oraz opisz szlak myslowy, ktory cie tam zaprowadzil.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Zagalopowal się i musi tłumaczyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Prezydent_elekt napisał:
jasta102 napisał:
Asikhb napisał:
jasta102 napisał:
Zaloty

Zwraca się per panienko i niby ma mnie za głupią, ale w tekście do mnie używa wybujalego słownictwa. Pewnie zaloty, więc nie zabieram już głosu.


Stara się primo za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę
Secundo godziwie i dostojnie zaprezentować


Przypisujesz mi zamiar ewentualny, wiec chetnie jeszcze uslysze o celu i nagrodzie oraz opisz szlak myslowy, ktory cie tam zaprowadzil.

Młoda fajna dupa
Przerabiane
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
Prezydent_elekt napisał:
jasta102 napisał:
Asikhb napisał:
jasta102 napisał:
Zaloty

Zwraca się per panienko i niby ma mnie za głupią, ale w tekście do mnie używa wybujalego słownictwa. Pewnie zaloty, więc nie zabieram już głosu.


Stara się primo za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę
Secundo godziwie i dostojnie zaprezentować


Przypisujesz mi zamiar ewentualny, wiec chetnie jeszcze uslysze o celu i nagrodzie oraz opisz szlak myslowy, ktory cie tam zaprowadzil.

Młoda fajna dupa
Przerabiane


Eee janek, projekcja twoich majakow. A czy ja tu zem kogo poderwal przez te wszystkie lata?
Nie ma takiego watku, tematu czy posta. Zostawiam to chlopakom z dzialu "spolecznosc"
Za stary jestem na heroda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Prezydent_elekt napisał:
jasta102 napisał:
Prezydent_elekt napisał:
jasta102 napisał:
Asikhb napisał:
jasta102 napisał:
Zaloty

Zwraca się per panienko i niby ma mnie za głupią, ale w tekście do mnie używa wybujalego słownictwa. Pewnie zaloty, więc nie zabieram już głosu.


Stara się primo za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę
Secundo godziwie i dostojnie zaprezentować


Przypisujesz mi zamiar ewentualny, wiec chetnie jeszcze uslysze o celu i nagrodzie oraz opisz szlak myslowy, ktory cie tam zaprowadzil.

Młoda fajna dupa
Przerabiane


Eee janek, projekcja twoich majakow. A czy ja tu zem kogo poderwal przez te wszystkie lata?
Nie ma takiego watku, tematu czy posta. Zostawiam to chlopakom z dzialu "spolecznosc"
Za stary jestem na heroda.

Chociaż polizac przez szybę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Prezydent_elekt napisał:
Asikhb napisał:
Zapomnialam dodać że to osoba która wyskoczyła z postem pełnym jadu i pretensji napisała ogólnikowo. I znowu patyczki..Stąd moje użycie slowa "nikt". Można wysłać prywatna wiadomość takiej treści do osób które doprowadziły do takich wniosków.

Tresci analizuje, natomiast reakcje ludzi i ewentualne konsewkencje jakie moga wywolac slabo mnie interesuja.
Uwazam, ze od strony logicznej zdanie jest bledne i tylko to mnie interesowalo, natomiast przekaz jaki za soba nioslo jest dla mnie obojetny, choc przyznaje, ze pozwalam sobie na pewne uszczypliwosci.


Ja lubie jak Antos szczypie. On to robi w unikalny sposob.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok