Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nie zamykaj
poczekaj jeszcze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Piotr299 napisał:...Nie pamiętam już nazwy bo odwiedziłem wszystkie które się dało po kilka razy.
...Szkoła średnia niestety profil matematyczny, co do zawodu wiadomo po takiej szkole nie ma.

Zapytałem się o powyższe , ponieważ :
- Referencje są niezależne od funkcji zawodowej szefa firmy i tak dalej ... bla , bla ... bla .
- Podałeś szkołę średnią i durnowato umieściłeś jej nazwę , zamiast profil lub tytuł zawodowy jaki daje ... !!!
---
buńczucznie umieściłeś CV którego nawet nie mogę przetransportować na własne potrzeby ponieważ ma wiele niedociągnięć czysto formalnych / stąd moje pytanie o szkołę /.
---
Teraz nie jest już Mi dziwne dlaczego ktoś starał się podważyć referencje .
Pewnie startowałeś do jakiejś firmy jako Polski Fachman od wszystkiego i niczego , dlatego spławił ciebie jak ............................
I to tyle z Mojej strony ...
---
ECH

POSZUKUJĘ PRACY ponieważ się nudzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
lepiej zamknij temat i wracaj do Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Gabriel, szkoda czasu na pisanie na takie osoby, jak nie potrafią sobie poradzic z tak prostą rzecza jak własna wypłata to szkoda Twojej uwagi na to, to nie ta liga Gabriel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mariusz Mrowiec
(mariusz88m)
Wiking
Witam, poszukuje pracy w Bergen, ostatnio pracowałem jako zbrojarz, ale w tym momencie szukam jakiejkolwiek pracy, nieważne czy budowa, czy fabryka czy też magazyn. Czy jest ktoś w stanie mi coś pomóc? Angielski komunikatywny, prawo jazdy b, jestem silny fizycznie i uczciwy.

Z góry dzięki, Mariusz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
mariusz88m napisał:
Witam, poszukuje pracy w Bergen, ostatnio pracowałem jako zbrojarz, ale w tym momencie szukam jakiejkolwiek pracy, nieważne czy budowa, czy fabryka czy też magazyn. Czy jest ktoś w stanie mi coś pomóc? Angielski komunikatywny, prawo jazdy b, jestem silny fizycznie i uczciwy.

Z góry dzięki, Mariusz.


A papiery na zbrojarza masz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Jacek Watka
(JackWatt)
Wiking
no i jeden porządny gość na całe w większości zasrane forum, mało kto potrafi odpowiedzieć konstruktywnie na zadawane pytania... żaden inny chyba naród nie pluje tak jadem jak polacy na emigracji !! i tak większość z was cwaniaczki wróci do polski i będzie klepać bide, prędzej czy później, bo albo wszystko przechlejecie albo rozpierdolicie. wstyd być polakiem jak czyta się takie komentarze... mógłbym się założyć, że każdy mądrala trzęsie dupą, bo nie wie jak będzie jutro, czy będzie, a jeśli, to jak długo tak będzie... , bo nie jesteście u siebie i jeden nowy przepis i pojedziecie na południe niestety ))) kolejna rzecz - ZAWSZE jest ktoś lepszy i mądrzejszy od ciebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Piotr299 napisał:
Szkoła średnia niestety profil matematyczny, co do zawodu wiadomo po takiej szkole nie ma.
podstawowka dla doroslych, zawodu brak!!!!! profil matematyczny - umiem dodawac w pamieci!!!

witamy w doroslym swiecie!!!! ogarnij sie kurwa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mariusz Mrowiec
(mariusz88m)
Wiking
Nie mam niestety, w PL pracowalem dwa lata jako zbrojarz, ale papierow jako takich nie mam. dlatego nie ma co czarowac jest tak jak mowie, szukam jakiejkolwiek pracy. w posrednistwach bylem, wysylalem CV ale generalnie wiekszy oddzew to te dwa posty na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok