Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

24 Posty
Wiking
zgzdzam sie z toba kolego ,zaden nie pomorze tylko glupoty pisza ,moze to oni niedlugo beda potrzebowali pomocy i wszyscy powinni ich olac,zapomnieli jak ktos im pomogl zeby mogli tam pracowac,niech trzymaja z litwinami bo to taki sam narod ,ktory ma w dupie rodaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr Kopiczko
(piterkop)
Wiking
Żaden nie pomorze - wszyscy Mazowsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kminek napisał:
zgzdzam sie z toba kolego ,zaden nie pomorze tylko glupoty pisza ,moze to oni niedlugo beda potrzebowali pomocy i wszyscy powinni ich olac,zapomnieli jak ktos im pomogl zeby mogli tam pracowac,niech trzymaja z litwinami bo to taki sam narod ,ktory ma w dupie rodaka
Jakby mial zawod, jakis jezyk I doswiadczenie to mozna by pokierowac....
A gląbow sie splawia....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
piterkop napisał:
Żaden nie pomorze - wszyscy Mazowsze.


Taaa chyba Ty?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marta Majewska
(MartaMaj)
Wiking
To już szczyt chamstwa.Czy rodakom którzy wyjechali ładnych parę lat temu wydaje się że pozjadali wszystkie rozumy.Nie wiecie że sytuacja na rynku pracy zmieniła się diametralnie?Skąd tyle jadu?Człowiek prosi o pomoc ,choćby dobre słowo a dostaje sznur.Wstyd mi za Polaków którzy zdążyli załapać się na ciepłą posadkę i zamiast pracować piszą takie brednie.Lepiej by było gdybyście w ogóle nie odpisywali na takie posty.Na tego też nie odpisujcie bo tylko kąsać potraficie.Zero sumienia i zrozumienia dla drugiej osoby która często jest w dużo gorszej sytuacji niż wy i to nie dlatego że jest gorszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Patryk Kołodziej
(patrykos)
Wiking
Witam, poszukuje pracy w Bergen. W Polsce przez kilka lat pracowalem jako monter lotniczy. Pracowalem takze w Anglii przez rok i zajmowalem sie wieloma rzeczami m.in. prace budowlane, prace ogrodowe, ukladanie kostki brukowej. Pracowalem rowniez w Norwegii na platformie jako izolator rur przemyslowych oraz piaskarz/malarz. Papiery wszystkie mam juz zalatwione, angielski znam na poziomie podstawowym. Bylbym wdzieczny o kazda oferte.
kontakt:patrykkolo17@gmail.com
967-04-727
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
MartaMaj napisał:
To już szczyt chamstwa.Czy rodakom którzy wyjechali ładnych parę lat temu wydaje się że pozjadali wszystkie rozumy.Nie wiecie że sytuacja na rynku pracy zmieniła się diametralnie?Skąd tyle jadu?Człowiek prosi o pomoc ,choćby dobre słowo a dostaje sznur.Wstyd mi za Polaków którzy zdążyli załapać się na ciepłą posadkę i zamiast pracować piszą takie brednie.Lepiej by było gdybyście w ogóle nie odpisywali na takie posty.Na tego też nie odpisujcie bo tylko kąsać potraficie.Zero sumienia i zrozumienia dla drugiej osoby która często jest w dużo gorszej sytuacji niż wy i to nie dlatego że jest gorszy.

Kotlet z przed roku odgrzałaś, ale co tam.

Przybywaj do norwegii, nawet w ciemno, pracy w brud. Szopy drewniane o niskim standardzie tutaj praktycznie tylko, to lokum wynajmiesz bez problemu za pół darmo, bez żadnych kaucji czy referencji. W dodatku norwedzy cenią sobie Polaków więc jak tylko powiesz ze jesteś z Polskie to praca i mieszkanie praktycznie od ręki. Wystarczy znać komunikatywnej angielski czy nawet tylko kogoś kto zna. Ci z długim stażem to chcą tylko zniechęcić bo boją się o swoją robotę i cieszy ich to jak ktoś inny ma gorzej.

Mam nadzieję że choć trochę podniosłem na duchu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
napisał:
MartaMaj napisał:
To już szczyt chamstwa.Czy rodakom którzy wyjechali ładnych parę lat temu wydaje się że pozjadali wszystkie rozumy.Nie wiecie że sytuacja na rynku pracy zmieniła się diametralnie?Skąd tyle jadu?Człowiek prosi o pomoc ,choćby dobre słowo a dostaje sznur.Wstyd mi za Polaków którzy zdążyli załapać się na ciepłą posadkę i zamiast pracować piszą takie brednie.Lepiej by było gdybyście w ogóle nie odpisywali na takie posty.Na tego też nie odpisujcie bo tylko kąsać potraficie.Zero sumienia i zrozumienia dla drugiej osoby która często jest w dużo gorszej sytuacji niż wy i to nie dlatego że jest gorszy.

Kotlet z przed roku odgrzałaś, ale co tam.

Przybywaj do norwegii, nawet w ciemno, pracy w brud. Szopy drewniane o niskim standardzie tutaj praktycznie tylko, to lokum wynajmiesz bez problemu za pół darmo, bez żadnych kaucji czy referencji. W dodatku norwedzy cenią sobie Polaków więc jak tylko powiesz ze jesteś z Polskie to praca i mieszkanie praktycznie od ręki. Wystarczy znać komunikatywnej angielski czy nawet tylko kogoś kto zna. Ci z długim stażem to chcą tylko zniechęcić bo boją się o swoją robotę i cieszy ich to jak ktoś inny ma gorzej.

Mam nadzieję że choć trochę podniosłem na duchu.


babowina wyraznie napisala, ze nie prosi o odpowiedz. Monogram czy jak...
Toc wiadomo, ze polaki to wili i zamiast trzymac sie razem prendzy utopio rodaka.
Abo jak bedom tonac a inszy reke poda, to po nim wyjdom a jego zatopio.

Takie so te rodaki...

PS A roboty duzo, trza sie ino odwazyc i w ciemno przyjechac a nie na innych grzbietach sie przebujac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
MartaMaj napisał:
To już szczyt chamstwa. A co konktetnie?
Czy rodakom którzy wyjechali ładnych parę lat temu wydaje się że pozjadali wszystkie rozumy. Nie, nam wydaje sie, ze ciut lepiej znamy obecna sytuacje w Norwegii niz Ci, ktorzy nie byli tu od dawna, lub w ogole nie byli, gdyz jak sama dalej piszesz, sytuacja na norweskim rynku pracy zmienila sie diametralnie.
Nie wiecie że sytuacja na rynku pracy zmieniła się diametralnie? Wiemy doskonale, tylko wy nie chcecie przyjac tego do wiadomosci. Na przyklad tego, ze ta Norwegia ktora znacie z opowiesci juz nie istnieje, a ta, o ktorej wypisuja w internecie nie istniala nigdy. Jesli chcecie jechac do Norwegii znanej z internetu, to jedzcie, ale jedzcie do INTERNETU a nie do Skandynawii.
Skąd tyle jadu? To sie nazywa wiarygodne, sprawdzone, na co dzien uaktualniane informacje, a nie jad.
Człowiek prosi o pomoc ,choćby dobre słowo a dostaje sznur. Pomocy w znalezieniu pracy, to dzis w Norwegii potrzebuja nawet Norwegowie. W Stavanger fachowcy z branzy naftowej zapierniczaja w sklepach spozywczych, o ile uda im sie taka robote dostac. RODOWICI NORWEGOWIE. A dobre slowo? Prosze bardzo: przyjezdzajcie, bedzie fajnie, jakos to bedzie, powodzenia. A poza tym, gdybym chcial slowa zachety rodakom slac, to i tak nie dorosne do piet J.CH.Andersenowi, tez skandynaw...
Wstyd mi za Polaków którzy zdążyli załapać się na ciepłą posadkę i zamiast pracować piszą takie brednie. Wstyd to moze byc za Polakow, ktorzy od 2 lat czytaja na tym forum jak to jest teraz w Norwegii a dalej pisza pierdoly typu: nie znam jezyka, w niczym sie nie spacjalizuje ale wszystkiego troche poprobowalem, chetnie bym przyjechal, zalatwcie mi prace i nieszkanie, napiszcie jak jest z zarobkami. Wiesz jak? SRAK.
Lepiej by było gdybyście w ogóle nie odpisywali na takie posty. Swietnie, przyjezdzajcie w ciemno liczac na eldorado, a potem z glodu (jak to czesto) kradnijcie, robcie na czarno, albo przyjmujcie prace jako "hostessy w klubach nocnych".
Na tego też nie odpisujcie bo tylko kąsać potraficie. A wy nie pytajcie, skoro wiecie lepiej i jedyne co chcecie to to uzyskac od nas potwierdzenie tych bredni korych ktos wam do lbow napakowal.
Zero sumienia i zrozumienia dla drugiej osoby która często jest w dużo gorszej sytuacji niż wy i to nie dlatego że jest gorszy. Brakiem sumienia to ja bym sie wykazal, gdybym nie uprzedzil Rodakow o tym, co tak naprawde ich czeka. Ci ich czeka? Czeka ich to, ze dzis moja zona odebrala od okolo 30 osob CV'ki. 30 osob przynioslo tylko dzis od rana do 13:00 swoje aplikacje do pracy jako kasjer w sklepie, praca podla i chyba najgorzej platna z mozliwych, na tym samym poziomie co przedszkolanka. Z posrod tych 30 podan 12 to podania rodowitych Norwegow. To jest to, co Polak zastanie przyjezdzajac dzis do Norwegi. Zastanie jeszcze budrzet okrojony z wydatkow socjalnych i zwolnienia w branzy naftowej. Zastanie prognozy rzadowe, ze w tym roku z posrod samych tylko rodowitych Norwegow 10.000 osob straci prace. Mysle jednak, ze lepiej jestr narazic sie na czyjes bluzgi, niz patrzec obojetnie jak ktos pakuje sie w dobrej wierze w szambo. Dlatego wlasnie zdecydowalem sie (bazczelnie, zlosliwie i egoistycznie) odpisac na twoj post.


A teraz zrobisz jak uwazasz. Chcesz to przyjedz, chcesz to nie przyjezdzaj. Tak czy inaczej do miodem i mlekiem plynacego Krolestwa Norwegii wchodzisz NA WLASNE RYZYKO.
Pozdrawiam i powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kamil K
(Kurs46c)
Wiking
Jeśli nadal poszukuję Pan pracy - proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok