Doznałeś uszczerbku na zdrowiu w Norwegii?
Uzyskaj zasiłek na czas leczenia!

Chorobowe

Zasiłek wynoszący do 100% poprzednich dochodów. Przyznawany w przypadku choroby lub urazu. Można go pobierać przez 52 tygodnie w Norwegii lub w Polsce.
Czytaj dalej »

Zasiłek rehabilitacyjny (AAP)

Zasiłek stanowiący 66% poprzednich dochodów. Przysługuje osobom podczas leczenia lub rehabilitacji, po wykorzystaniu zasiłku chorobowego z Norwegii.
Czytaj dalej »

Świadczenia pośmiertne

Zespół świadczeń przyznawanych członkom rodziny po śmierci osoby pracującej w Norwegii. Zapewniają środki do życia bliskim osoby zmarłej.
Czytaj dalej »

Odszkodowania

Przysługują osobom, które doznały wypadku w miejscu pracy. Podstawowym warunkiem jest prawidłowe zgłoszenie zdarzenia do odpowiednich instytucji.
Czytaj dalej »

Renta

Przysługuje osobom, które nie są w stanie wrócić na rynek pracy z uwagi na trwały uszczerbek na zdrowiu.
Czytaj dalej »
Pięć kroków do uzyskania zasiłku

Wypełnij formularz online

Przy wypełnianiu formularza zostaniesz poproszony o załączenie wybranych dokumentów. Możesz zrobić skany lub zdjęcia. Listę wymaganych dokumentów znajdziesz tu: zasiłek chorobowy, zasiłek rehabilitacyjny, zasiłek pośmiertny, odszkodowania, renta. Jeśli zgromadziłeś potrzebne dokumenty, możesz rozpocząć wypełnianie formularza. Zobacz, jakie to proste i szybkie. Bez wychodzenia z domu i zbędnego tracenia czasu.
Powiadomienie
Wszystko OK!.
Twoje dokumenty zostały przyjęte.
Niedługo otrzymasz informację o kompletności dokumentacji.
Prosimy o dosłanie brakujących dokumentów np.:

Otrzymasz powiadomienie

Tuż po wypełnieniu formularza nasi konsultanci dokładnie analizują przesłane przez Ciebie dane. Otrzymasz powiadomienie drogą mailową, telefonicznie lub poprzez SMS o kompletności złożonej dokumentacji. Jeśli zabraknie konkretnych danych lub dokumentów, otrzymasz dokładną informację, co należy jeszcze uzupełnić bądź dosłać. Natomiast jeżeli Twoja dokumentacja będzie kompletna otrzymasz powiadomienie oraz fakturę do zapłaty za usługę. Zlecenie jest realizowane po dokonaniu płatności. Złóż wniosek

Konsultant wykonuje podanie o zasiłek

Po zaksięgowaniu płatności za fakturę Twoje podanie o zasiłek przygotowuje jeden z naszych doświadczonych i wyspecjalizowanych w tej dziedzinie konsultantów. Dzięki temu masz pewność, że Twoje zlecenie jest realizowane w oparciu o zasady i przepisy socjalne oraz podatkowe w Norwegii. Nie musisz znać się na wszystkim. Powierzasz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji ekspertom i możesz spać spokojnie. Uzyskaj zasiłek
Złożenie podania o zasiłek
Faktura online z rozliczenia

Otrzymujesz gotowe podanie o zasiłek

Nasz konsultant przesyła na Twój adres email odpowiednie podanie o zasiłek wraz z pełną dokumentacją oraz instrukcją wysłania do Norwegii. Twoim jedynym zadaniem jest wydrukowanie dokumentacji, podpisanie oraz wysłanie jej pocztą do norweskiego urzędu. Uzyskaj zasiłek

Otrzymujesz spłatę zasiłku

Po sporządzeniu i wysłaniu podania o zasiłek jest ono rozpatrywane przez właściwy urząd, co kończy się decyzją o przyznaniu zasiłku. Oczekuj stosownego dokumentu z właściwego urzędu pracy oraz polityki socjalnej (NAV). U nas nie pobieramy prowizji za odzyskane świadczenia socjalne. Bez względu na wysokość uzyskanych świadczeń płacisz zawsze z góry określoną stawkę za usługę.
Otrzymanie zasiłku
MojaNorwegia.pl