Tłumacz norwesko-polski
Tłumacz norwesko-polski
... i polsko - norweski :)
 • -tłumaczenia standardowe i przysięgłe
 • -płatność online
 • -błyskawiczna realizacja
 • -najlepsze ceny
Bezpłatna wycena tłumaczenia 
Z naszych tłumaczeń skorzystały
już tysiące Polaków w Norwegii
Podpis
Tło - góra
Tło - dół

Zapoznaj się z informacjami odnośnie tłumaczeń

Życie i praca w Norwegii wymagają wielokrotnie załatwiania formalności w języku norweskim. Kiedy trzeba złożyć pismo w urzędzie lub odczytać otrzymane z instytucji norweskich dokumenty, niejednokrotnie pojawia się bariera językowa. Odpowiednim rozwiązaniem tego problemu jest przetłumaczenie tych treści przez wykwalifikowanego tłumacza polsko-norweskiego.


Jeśli potrzebujesz tłumaczenia dokumentów z języka norweskiego na polski lub z polskiego na norweski możesz zlecić to nam.


Fachowo tłumaczymy między innymi pisma urzędowe i prawnicze, dokumenty medyczne oraz wszelkiego rodzaju zaświadczenia. Zapewniamy rzetelne tłumaczenie w krótkim czasie.


U nas zrobisz to szybko i bez wychodzenia z domu. Wejdź na stronę www.multinor.no w zakładkę tłumaczenia i wklej lub załącz tekst, który chcesz przetłumaczyć, a zaraz potem otrzymasz od nas bezpłatną wycenę. Przekonasz się jakie to proste i wygodne.

Trzy szybkie kroki do wykonania tłumaczenia:

Darmowy tłumacz polsko-norweski online
Przetłumacz

Wypełniasz formularz online i otrzymujesz bezpłatną wycenę oraz termin realizacji

Dokonujesz płatności online

Otrzymujesz gotowe tłumaczenie mailem i/lub listownie

Wszystko załatwisz szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu
Bezpłatna wycena tłumaczenia
Oni już nam zaufali
 • Jolanta Rybaczewska
  Jolanta Rybaczewska
  Zlecając tłumaczenie do MultiNOR zaoszczędziłam naprawdę dużo czasu i energii. Po przesłaniu dokumentu do tłumaczenia na język norweski, jeszcze tego samego dnia otrzymałam wycenę, a następnego dnia, przetłumaczony tekst był już na mojej skrzynce emailowej. Wszystko bez wychodzenia z domu i do tego konkurencyjne ceny! Bardzo polecam.
 • Jan Czaja
  Jan Czaja
  Kupiłem nowy samochód do firmy i potrzebowałem przetłumaczenia zniżek ubezpieczeniowych z Polski z dnia na dzień. Dzięki tłumaczeniom MultiNOR mogłem to załatwić z domu, gotowe tłumaczenie otrzymałem na maila. Bardzo miła obsługa, jestem zadwolony i na pewno skorzystam z usług firmy w przyszłości.
 • Monika Kruczyńska
  Monika Kruczyńska
  Po przyjeździe do Norwegii długo nie mogłam znaleźć pracy, okazało się, że moje CV nie było dostosowane do standardów norweskich. Zleciłam MultiNOR stworzenie profesjonalnego CV odpowiadającego normom norweskim- po 3 tygodniach miałam pracę! Teraz wiem jakie to ważne. Bardzo polecam tę firmę.
 • Aneta Małek
  Aneta Małek
  Postanowiłam otworzyć swoją firmę sprzątającą w Norwegii, po załatwieniu wszystkich formalności przypomniałam sobie, że nie mam umów dla pracowników w języku norweskim. Skorzystałam wtedy z usług poleconej mi firmy, która przetłumaczyła umowy w błyskawicznym tempie. Dzięki MultiNOR nie miałam żadnego opóźnienia z biznesem, polecam.
 • Robert Grabowski
  Robert Grabowski
  Po długotrwałym i nieskutecznym poszukiwaniu pracy w ojczyźnie postanowiłem skorzystać z propozycji kolegi i spróbować pracy w Norwegii. Wyjazd był organizowany w przeciągu tygodnia, dlatego potrzebowałem szybkiego przetłumaczenia zaświadczeń o ukończeniu specjalistycznych kursów na maszyny, na których miałem być operatorem. Wysłałem swoje certyfikaty do firmy MultiNOR, a już następnego dnia miałem gotowe dokumenty na skrzynce mailowej. Bardzo miła obsługa, sprawnie działają!
 • HoggerMayer
  HoggerMayer
  Od 2008 zajmujemy się wykonywaniem stron internetowych na rynek norweski i od tego czasu korzystamy z usług tłumaczy. Nikt do tej pory nie obsłużył nas tak szybko i rzetelnie, jak MultiNOR. Są niezawodni, tłumaczenia są na poziomie native, a nasi klienci są bardzo zadowoleni. Cenimy sobie współpracę z MultiNOR i możemy z całą odpowiedzialnością polecić ją innym.
 • Piotr Łukomski
  Piotr Łukomski
  Mam firmę budowlaną w Polsce i bardzo chciałem podjąć zlecenia w Norwegii, wiedziałem, że muszę dobrze przetłumaczyć swoją ofertę, aby była atrakcyjna dla Norwegów. Firma MultiNOR nie tylko zrobiła to błyskawicznie,a dzięki ich profesjonalizmowi mam już kilka pierwszych zleceń! To firma godna polecenia.
 • Kjetil Lien
  Kjetil Lien
  Mam gospodarstwo rolne w Norwegii i co roku potrzebuję dziesiątek osób to zebrania plonów. Przesłałem norweską ofertę swojego ogłoszenia do firmy MultiNOR. Gotowy, przetłumaczony na język polski tekst otrzymałem tego samego dnia na maila. Współpraca z nimi to naprawdę przyjemność.
 • Luiza Jabłońska
  Luiza Jabłońska
  Kupiliśmy 2 mieszkania w Norwegii i chcieliśmy jedno wynająć. Aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemi z lokatorami chcieliśmy mieć spisaną umowę po norwesku, która będzie chroniła nas jako najemców. Mieliśmy gotowy egzemplarz w języku polskim, zleciliśmy tłumaczenie firmie MultiNor. Tłumaczenie było na bardzo wysokim poziomie, w dodatku załatwiliśmy wszystko bez wychodzenia z domu. Super współpraca.

MojaNorwegia.pl