CV po norwesku razem z korektą

CV po norwesku Profesjonalne CV jest podstawą sukcesu w poszukiwaniu pracy w Norwegii bez względu na branżę.

Curriculum Vitae - w skrócie CV to po prostu aktualne i zwięzłe sprawozdanie dotyczące dotychczasowego przebiegu kariery zawodowej, posiadanego wykształcenia, kwalifikacji i umiejętności kandydata do pracy. Dokument ten jest wizytówką, za pomocą której prezentujemy swoją osobę potencjalnemu pracodawcy. To pierwszy kontakt osoby rekrutującej z kandydatem na określone stanowisko pracy. Warto zatem dołożyć wszelkich starań, aby struktura i zawartość CV spełniały oprócz wysokich standardów dotyczących prostoty oraz przejrzystości, zachęcało do bliższego przyjrzenia się kandydatowi i zaproszenia go na rozmowę kwalifikacyjną. Jest to zadanie trudne i wymaga doświadczenia. Z pomocą przychodzą specjaliści w tej dziedzinie, którzy dokonają korekty Twojego obecnego CV oraz przetłumaczą je na język norweski.

Jeśli szukasz pracy za granicą koniecznie powinieneś posiadać profesjonalnie CV po norwesku.

Pamiętaj, że to wizytówka Twojej osoby, która odpowiada za pierwsze wrażenie, jakie zrobisz na swoim potencjalnym pracodawcy. Dlatego dokument ten musi być idealny, bez błędów językowych ani merytorycznych. Masz tylko jedną szansę na zaprezentowanie swojej kandydatury, dlatego zadbaj o szczegóły, które mają ogromne znaczenie w procesie rekrutacyjnym.

Powierz korektę i tłumaczenie Twojego CV specjalistom, którzy doskonale wiedzą, jakie elementy są kluczowe i co należy poprawić lub uwypuklić.

Zainwestuj w swoje profesjonalne CV, które zaprocentuje atrakcyjną ofertą pracy dla Ciebie.

Twoje CV będzie przetłumaczone w profesjonalny sposób i gotowe do zaprezentowania Pracodawcy.

Zapewnij sobie CV, które wyróżni Cie na tle innych kandydatów.

Przeprowadzone przez nas na norweskim rynku pracy badania jakości pokazują, że osoby przesyłające CV po norwesku są dwa razy częściej zapraszane na rozmowę kwalifikacyjną niż osoby składające aplikację w języku angielskim. Profesjonalne CV po norwesku daje Ci 50% więcej szans na zdobycie pracy w Norwegii.

Dla kogo korekta + tłumaczenie CV?

 • Szukających pracy w Norwegii
 • Chcących zmienić pracę na lepszą
 • Marzących o awansie, przebranżowieniu, nowej, innej, lepszej pracy.
Wyślij swoje CV i uzyskaj pomoc specjalisty

3 kroki do wymarzonej pracy w Norwegii

1 Prześlij swoje CV po polsku – otrzymasz bezpłatną wycenę usługi korekt + tłumaczenie CV
2 Zleć korektę + tłumaczenie CV
3 Otrzymasz profesjonalne CV po norwesku, gotowe do wysłania potencjalnemu pracodawcy.

Jak nas oceniacie:

 • Jestem bardzo zadowolony z fachowego wsparcia ze strony MultiNOR w zakresie korekty i tłumaczenia mojego CV. Doceniam bardzo profesjonalne podejście pod względem merytorycznym. Moja aplikacja jest teraz przejrzysta i zachęca do zapoznania się z nią. Specjaliści firmy uwypuklili wszystkie ważne dla pracodawcy aspekty. Myślę, że tak stworzone dokumenty ułatwią mi już wkrótce znaleźć atrakcyjną pracę.
  Grzegorz Orda, Magazynier
 • Jestem zaskoczona, że moje niewielkie doświadczenie można zaprezentować w tak atrakcyjny sposób. Potencjalny pracodawca będzie mógł poznać nie tylko moje dotychczasowe doświadczenie, ale przede wszystkim predyspozycje i mocne strony, które są ważne w pracy, o którą się ubiegam. Sama dostrzegłam, jak wiele mogę zaoferować, jako pracownik. Polecam wszystkim, którzy szukają pracy w Norwegii.
  Agnieszka Modra, Kasjerka
 • Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalną obsługą. Przesłałem CV otrzymałem poradę co należy uzupełnić, z czego zrezygnować w aplikacji. Wspólnie z konsultantem uzupełniliśmy potrzebne treści i wkrótce potem otrzymałem przetłumaczone CV. Z takim CV można spokojnie starać się o pracę w Norwegii.
  Adam Nawolski, Spawacz
 • Moje nowe CV jest świetne. Wcześniej wydawało mi się, że mam doskonałe CV, ale specjalista z MultiNOR uświadomił mi, co trzeba jeszcze dodać starając się o pracę w Norwegii. Czuję, że teraz mam większą szansę na szybkie znalezienie pracy. Usługa korekta + tłumaczenie CV jest godna polecenia wszystkim poszukującym pracy na rynku norweskim.
  Bogdan Zalewski, Inżynier konstrukcji stalowych
 • Miałem wstępnie napisane CV po polsku, ale nie byłem pewny jego poprawności. Skorzystałem z usługi korekta + tłumaczenie CV i uzyskałem wszelką potrzebną pomoc i doradztwo. Teraz moje CV wygląda o niebo lepiej i zawiera wiele elementów, których wcześniej nie zawarłem, a są istotne na norweskim rynku pracy. Czuję, że takie CV znacznie zwiększy moje szanse na dobrą pracę w Norwegii.
  Michał Fidaj, Elektryk
 • Rozesłałam CV po norwesku, które przygotowywałam razem z MultiNOR i kilka dni później otrzymałam kilka zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne. Wcześniej aplikowałam w dziesiątki miejsc i nie było żadnego odzewu. Znajoma poleciła mi wykonanie korekty i tłumaczenia CV. Skorzystałam i nie żałuję. Na efekty nie trzeba było długo czekać.
  Marzena Kudej, Recepcjonistka

Wzory CV po norwesku

 • Przykładowe CV
 • Przykładowe CV
 • Przykładowe CV

Jak działamy:

1 Wysyłasz nam swoje CV.

2 Przesyłamy Ci bezpłatną wycenę usługi (samo tłumaczenie lub korekta + tłumaczenie).

3 Decydujesz się czy chcesz, aby nasz specjalista zajął się optymalizacją Twojego CV.

4 Otrzymujesz profesjonalne CV gotowe do wysyłki.

Wszystko odbywa się szybko, bez wychodzenia z domu i wizyt w biurze w celu konsultacji. Skontaktujemy się w najwygodniejszy dla Ciebie sposób: telefonicznie, mailowo, poprzez sms.

Pomagamy w zbudowaniu CV, które da Ci szansę skutecznie znaleźć nową pracę czy zmienić stanowisko w Norwegii. Usługi świadczone przez naszych specjalistów mają na celu zaspokojenie potrzeb klienta ze względu na jego sytuację zawodową i plany związane z rozwojem ścieżki kariery.
MojaNorwegia.pl