Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Utrata prawa jazdy - Norwegia

5 Postów
ryszard klasa
(ryszard01)
Wiking
Witam . Chcialbym sie podzielic moja nowa sytuacja, ktora spotkala mnie w Norwegi. Jestem kierowca zawodowym i przez 6 lat wykonuje ten zawod w Norwegi.Dopoki mi nie zabrano prawka przy kontroli sluzb Statens Vegvesen. Przyczyna odebrania mi uprawnien byla prosta i banalna wg wladz norweskich. Lecz problemow bylo wiele innych wg wladz. Oczywiscie my Polacy jestesmy samowystarczajacy i staramy sie zalatwiac sprawy sami na wlasna reke ,prosimy osoby trzecie o pomoc tylko dlatego ze rozmawiaja biegle po norwesku a nie znaja sie na prawie ( mozna sobie tylko zaszkodzic). Dopiero po naszych bezradnych probach zalatwienia oraz narazenia sie na male koszta ale liczne ktore tak naprawde sa dosc znaczace . Po wielu nieudanych probach niezalatwienia pomyslnie sprawy znajomi polecili mi kancelarie adwokacka GARSTECKI. Po przedstawieniu mojej sprawy czekalem okolo 6 tygodni na pozytywna odpowiedz od Statens Vegvesen. W koncu zdecydowano ze wydadza mi norweskie prawko .Oczywicie moja sprawa jak i wielu innych ktorzy maja zabrane uprawnienia sa podobne ale roznia sie sytuacja .Oczywiscie ta historia jest mocno skrocona poniewaz trwala 12 miesiecy . CHCIALBYM WSZYSTKIM PRZEKAZAC ZE NIEJESTESCIE W STANIE TEGO ZALATWIC NA WLASNA REKE , DLATEGO TEZ Z MOJEGO DOSWIADCZENIA I INNYCH SERDECZNIE POLECAM KANCELARIE ADWOKACKA GARSTECKI W OSLO , KTORA JEST BARDZO PROFESJONALNA I RZETELNA W WIELU SPRAWACH .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
ryszard01 napisał:
Witam . Chcialbym sie podzielic moja nowa sytuacja, ktora spotkala mnie w Norwegi. Jestem kierowca zawodowym i przez 6 lat wykonuje ten zawod w Norwegi.Dopoki mi nie zabrano prawka przy kontroli sluzb Statens Vegvesen. Przyczyna odebrania mi uprawnien byla prosta i banalna wg wladz norweskich. Lecz problemow bylo wiele innych wg wladz. Oczywiscie my Polacy jestesmy samowystarczajacy i staramy sie zalatwiac sprawy sami na wlasna reke ,prosimy osoby trzecie o pomoc tylko dlatego ze rozmawiaja biegle po norwesku a nie znaja sie na prawie ( mozna sobie tylko zaszkodzic). Dopiero po naszych bezradnych probach zalatwienia oraz narazenia sie na male koszta ale liczne ktore tak naprawde sa dosc znaczace . Po wielu nieudanych probach niezalatwienia pomyslnie sprawy znajomi polecili mi kancelarie adwokacka GARSTECKI. Po przedstawieniu mojej sprawy czekalem okolo 6 tygodni na pozytywna odpowiedz od Statens Vegvesen. W koncu zdecydowano ze wydadza mi norweskie prawko .Oczywicie moja sprawa jak i wielu innych ktorzy maja zabrane uprawnienia sa podobne ale roznia sie sytuacja .Oczywiscie ta historia jest mocno skrocona poniewaz trwala 12 miesiecy . CHCIALBYM WSZYSTKIM PRZEKAZAC ZE NIEJESTESCIE W STANIE TEGO ZALATWIC NA WLASNA REKE , DLATEGO TEZ Z MOJEGO DOSWIADCZENIA I INNYCH SERDECZNIE POLECAM KANCELARIE ADWOKACKA GARSTECKI W OSLO , KTORA JEST BARDZO PROFESJONALNA I RZETELNA W WIELU SPRAWACH .

I nie stać ich na reklamę na portalu???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Tomy Nik
(Tomy)
Nowicjusz
Napisz za co zabrali ci prawo jazdy ! ze szczegolami aby mozna bylo ocenic czy to sciema czy reklama Bo to co napisales to tylko reklama kancelarii ktora kazdy moze sobie wymyslec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Robert .
(BilXtra)
Stały Bywalec
Sam jestem ciekawy za co zabrali....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów
**********
(**********)
Początkujący
czesio2009 napisał:
ryszard01 napisał:
Witam . Chcialbym sie podzielic moja nowa sytuacja, ktora spotkala mnie w Norwegi. Jestem kierowca zawodowym i przez 6 lat wykonuje ten zawod w Norwegi.Dopoki mi nie zabrano prawka przy kontroli sluzb Statens Vegvesen. Przyczyna odebrania mi uprawnien byla prosta i banalna wg wladz norweskich. Lecz problemow bylo wiele innych wg wladz. Oczywiscie my Polacy jestesmy samowystarczajacy i staramy sie zalatwiac sprawy sami na wlasna reke ,prosimy osoby trzecie o pomoc tylko dlatego ze rozmawiaja biegle po norwesku a nie znaja sie na prawie ( mozna sobie tylko zaszkodzic). Dopiero po naszych bezradnych probach zalatwienia oraz narazenia sie na male koszta ale liczne ktore tak naprawde sa dosc znaczace . Po wielu nieudanych probach niezalatwienia pomyslnie sprawy znajomi polecili mi kancelarie adwokacka GARSTECKI. Po przedstawieniu mojej sprawy czekalem okolo 6 tygodni na pozytywna odpowiedz od Statens Vegvesen. W koncu zdecydowano ze wydadza mi norweskie prawko .Oczywicie moja sprawa jak i wielu innych ktorzy maja zabrane uprawnienia sa podobne ale roznia sie sytuacja .Oczywiscie ta historia jest mocno skrocona poniewaz trwala 12 miesiecy . CHCIALBYM WSZYSTKIM PRZEKAZAC ZE NIEJESTESCIE W STANIE TEGO ZALATWIC NA WLASNA REKE , DLATEGO TEZ Z MOJEGO DOSWIADCZENIA I INNYCH SERDECZNIE POLECAM KANCELARIE ADWOKACKA GARSTECKI W OSLO , KTORA JEST BARDZO PROFESJONALNA I RZETELNA W WIELU SPRAWACH .

I nie stać ich na reklamę na portalu???


Przecież to jest reklama za free...
Więc po co przepłacać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
ryszard klasa
(ryszard01)
Wiking
To nie reklama . Ty nie masz pojęcia ile ludzi traci swoje uprawnienia więc się nie wypowiadaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
ryszard klasa
(ryszard01)
Wiking
Widzę że nie warto ostrzegać przed przykrymi sprawami bo zawsze wypowiadają się ci co nic niewiedzą i mają na ten temat zawsze najwięcej do powiedzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(misiek86)
Stały Bywalec
Można tylko podejrzewać, że chodzi o wymianę prawka w PL zamiast tutaj, lub odnowienie kursu na przewóz rzeczy. Innej opcji w przypadku zawodowego prawka nie widzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
misiek86 napisał:
Można tylko podejrzewać, że chodzi o wymianę prawka w PL zamiast tutaj, lub odnowienie kursu na przewóz rzeczy. Innej opcji w przypadku zawodowego prawka nie widzę.
a ja widze jeszcze opcje ze gosc byl 6 lat tu a zawodowe wazne jest do 5 lat o ile nie jest wymienione w tym czasie NIELEGALNIE w PL. Problem polega na tym ze mozesz jezdzic zawodowo 5 lat ale nie wiecej i masz wymienic prawko w NO ale do 6 lat czyli po 5 latach masz rok na wymiane bo potem juz ci nie wymienia .... po prostu dla norwegow go nie masz .... Przestrzegalem wielokrotnie tu na forum ale sa pajace co wiedza lepiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok