Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

...STREJK...BIERNY... i inne bzdety ...Xxxxxxx.... - Norwegia

8929 Postów
Maniak
Wszem i Wobec , ogłaszam ,ogłaszam...OGŁASZAM STRAJK ....

Czynny...Bierny...Włoski...Chiński... i Japoński....

Co Kto chce... do koloru i wyboru....

TEN TEMAT skierowany jest do Tych wszystkich ,
którzy do tej pory Byli Tu Na Forum Dyskryminowani , pod KAŻDYM względem , a nawet i są dalej tak samo traktowani...
-Dyskryminowani... bo , brzydko pisali...
--------------------... bo , pisali na temat...
--------------------... bo , udzielali się , jednak za mało ...
--------------------... bo , KASOWANO IM POSTY...podobno pisane nie w temacie i nie na temat...
--------------------... bo , każde inne bo ,...śmo ,... tamto ,...

TU mogą pisać acz nie muszą wszystkie te Osoby które mają wewnętrzną potrzebę pisania i odpowiadania na inne posty, jednak buntują się na poczynania Innych nie wymienionych tu sił wewnętrznych którym zawsze jest źle .

Odpowiadasz dobrze i na temat ...Źle...
Odpowiadasz na bzdury , jednak logicznie...ŹLE..
Piszesz bzdury ...Źle...
Chcesz podyskutować pomimo tematu podstawowego..ŹLE I ZBRODNIA...
..CHCESZ....ŹLE...
..NIE CHCESZ...ŹLE...
Możesz nie musisz...DOPIERO ŹLE...

Tu możesz się zadekować i w przypływie pisać i odpowiadać na wszystko jednak nie Tam w temacie a Tu poza tematem...
OT co...
NIEMNIEJ UPRASZAM o NIEUŻYWANIE WULGARYZMÓW w języku polskim bo to Wielki wstyd...
Dla podobno Każdego...
Ponadto nie dajmy podstawy by ADMIN Ingerował w nasze wypociny i tu nam coś kasując...




.......................................STRAJK.....UWAŻAM.....ZA....OTWARTY.............................................................
Zgłoś wpis
312 Posty
M D
(Mikael)
Stały Bywalec
Jako pierwszy powinien znalesc sie TU..full..
..bo on przeciez taki biedny jest..taki dyskryminowany..niedoceniany..nierozumiany..banowany..szkalowany..atakowany.. ..

full..zobacz..popatrz..bocian..jesli on zyje to TY tez mozesz..gabriel podklad Ci zrobil..zasial trawke zebys sobie mogl podreptac krecac nosem..

LOL..jak tu slicznie..milo i przytulnie.. i tak jakos...BEZPIECZNIE..sciagaj kierpce full i biegaj..biegaj i ciesz sie ta WOLNOSCIA SLOWA..tutaj juz mozna..
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Mikael napisał:Jako pierwszy powinien znalesc sie TU..full..
..bo on przeciez taki biedny jest..taki dyskryminowany..niedoceniany..nierozumiany..banowany..szkalowany..atakowany.. ..
full..zobacz..popatrz..bocian..jesli on zyje to TY tez mozesz..gabriel podklad Ci zrobil..zasial trawke zebys sobie mogl podreptac krecac nosem..
LOL..jak tu slicznie..milo i przytulnie.. i tak jakos...BEZPIECZNIE..sciagaj kierpce full i biegaj..biegaj i ciesz sie ta WOLNOSCIA SLOWA..tutaj juz mozna..

No proszę proszę kogo Ja Tu widzę ....

Witam , witam, obgadujesz Innego , jednak sam , wepchałeś się na PIERWSZEGO...

Niemniej Takie masz Tu , ci prawo...
Jedno jest pewne ...
Tu nie zaistniejesz jako ŁAMISTRAJK bo tu TAKIEJ OPCJI PO PROSTU NIE MA... bęc..
Zgłoś wpis
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
A ja sie ciesze z tego, ze jest czwatek i ze nie mieszkam w Oslo ( chociaz troche szkoda bo moja corcia tam mieszka ) , i ze tu na watku nie musze udawac, ze jestem inteligentna i popisywac sie moja rzekomo niekonieczna elokwencja

Tu mozna na pewno tez sie chwalic - a ja to pracuje w jednej z najnowoczesniejszych szkol w no. - tablica i kreda to u nas sredniowiecze - my mamy smartboard i whiteboard i nowa hale sportowa

A na obiad mam spagetti z sosem Carbonara i lody na deser !

Moj ulubiony kolor to rozowy i w zielonym gaju ptaszki spiewaja
Zgłoś wpis
312 Posty
M D
(Mikael)
Stały Bywalec
Bardzo mi przykro gabriel ze pomieszalem Ci szyki i rozczarowalem.. wstyd mi ..jednak jak sam widzisz fulla JESZCZE nie ma.. ale sie pojawi ku UCIESZE poniektorych jak sadze i SWOJEJ..
..
A Pierwszy jak nie zauwazyles byles po prostu sam TY..zakladajac taki temat..pod przykrywka strajku sam sie pod tym podpisales.. sorry ze WEPCHALEM sie w butach do TWOJEGO DOMU..ale bez obaw jak wyjde zamkne drzwi za soba albo zostawie uchylone bo nigdy nic nie wiadomo..
ps.
najpierw..HOoP..
Zgłoś wpis
1434 Posty

(gama28)
Maniak
barbara67 napisał:
A ja sie ciesze z tego, ze jest czwatek i ze nie mieszkam w Oslo ( chociaz troche szkoda bo moja corcia tam mieszka ) , i ze tu na watku nie musze udawac, ze jestem inteligentna i popisywac sie moja rzekomo niekonieczna elokwencja

Tu mozna na pewno tez sie chwalic - a ja to pracuje w jednej z najnowoczesniejszych szkol w no. - tablica i kreda to u nas sredniowiecze - my mamy smartboard i whiteboard i nowa hale sportowa

A na obiad mam spagetti z sosem Carbonara i lody na deser !

Moj ulubiony kolor to rozowy i w zielonym gaju ptaszki spiewaja



Oj Barbaro, w Norwegii słodycze je się tylko w soboty
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Mikael napisał:najpierw..HOoP..
BŁĄD SYSTEMOWY... widzę iż płytka się zawiesiła....
Tu nie jest temat powitalny... i nigdy takim nie będzie..
To miejsce dla strajkujących , możesz wchodzić i wychodzić za każdym razem , ile tylko będziesz chciał .
To co tu zaprezentujesz będzie tylko i wyłącznie świadczyć o tobie samym ...
Nie o tym strajkowym temacie , tylko o TOBIE... , nie o Mnie czy kimś Innym ... tylko o tobie... bęc.
Zgłoś wpis
312 Posty
M D
(Mikael)
Stały Bywalec
gabriel napisał:
Mikael napisał:najpierw..HOoP..
BŁĄD SYSTEMOWY... widzę iż płytka się zawiesiła....


To nie blad..przypatrz sie uwaznie..to moze zrozumiesz

To co tu zaprezentujesz będzie tylko i wyłącznie świadczyć o tobie samym ...
Nie o tym strajkowym temacie , tylko o TOBIE... , nie o Mnie czy kimś Innym ... tylko o tobie...


Dzieki za dobre rady..przeanalizuje to i ja cos to dam ci znac..

.:HOop:.
Zgłoś wpis
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
gama28 napisał:
barbara67 napisał:
A ja sie ciesze z tego, ze jest czwatek i ze nie mieszkam w Oslo ( chociaz troche szkoda bo moja corcia tam mieszka ) , i ze tu na watku nie musze udawac, ze jestem inteligentna i popisywac sie moja rzekomo niekonieczna elokwencja

Tu mozna na pewno tez sie chwalic - a ja to pracuje w jednej z najnowoczesniejszych szkol w no. - tablica i kreda to u nas sredniowiecze - my mamy smartboard i whiteboard i nowa hale sportowa

A na obiad mam spagetti z sosem Carbonara i lody na deser !

Moj ulubiony kolor to rozowy i w zielonym gaju ptaszki spiewaja



Oj Barbaro, w Norwegii słodycze je się tylko w soboty


Nie u mnie w domu !!!! Az tak sie nie dam znorwezczyc
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Mikael napisał:......przeanalizuje to i ja cos to dam ci znac...:HOop:.
ANALIZUJ...rozpatruj rób co chcesz...
Do Komitetu Strajkowego a tym bardziej do zarządu i tak nie wejdziesz ...
Niema dla Ciebie Tutaj Takiej Opcji...bęc
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok