Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Czytając wypociny fanatyków obu stron, to trzeba spier....z Norwegii bo mi dzieci skonfiskuja dlatego że jestem Polakiem, a z drugiej strony to w Polsce zaraz ktoś mnie rozjedzie na pasach albo ja napewno kogoś rozsmaruje na przejściu Bo jestem Polakiem przecież. Gdzie to trzeba się wynieść żeby być bezpiecznym...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Katarzyna Sz
(katrrrin)
Wiking
W sumie nie dziwie sie ze otrzymałeś pomocbo ewidentne jej potrzebujesz skoro nie potrafisz przeczytałam mowię ze oczywisc
Ze bv pomaga i zgadzam sue z tym sle to mniejszość przypadków. Ja nie podważam tego zeTobie pomagają wiec bądź łaskaw naszej histori nie wyśmiewać bo opiera sie na faktach. Nie atakuj faktów kolego tylko przymuj do wiadomości ze bv rownież łamie prawo i to w wielu przypadkach. Proponuje czytac prase norweska codzienna i oglądać tv zeby znaleść na to dowody. Powodzenia oby ponoć została pomocą w twoim przypadku. Ja poznałam ich z innej strony ty z innej i kazdy ma do tego prawo i zauważ ze Cie nie atakuje i o to samo proszę. I wydaje mi sie ze przeprosiny nalezą sie pani z Mojej Norwegii z Twojej strony bo artykuł dotyczy problemu a nie kto i jak go pisze. Pozdrawiam Cie kimkolwiek jesteś i dzieci Twoje rownież.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Ja odpowiadałem na komentarz Alive - ze szerzy propagandę i pisze nieprawdę , do budy to odpowiedz dla Dorhan i to jak myśle ze w jej stylu ona akurat lubi takie klimaty , co do BV pisałem ze współpracuje z nimi a nie ze pomagają mi i ta współpracę uważam za pozytywna ,a artykuł teraz dopiero przeczytałem i szczerze nie wierze w taki przebieg zdarzeń ale to tylko ty wiesz jak było naprawdę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
artgregor napisał:
Ja odpowiadałem na komentarz Alive - ze szerzy propagandę i pisze nieprawdę , do budy to odpowiedz dla Dorhan i to jak myśle ze w jej stylu ona akurat lubi takie klimaty , co do BV pisałem ze współpracuje z nimi a nie ze pomagają mi i ta współpracę uważam za pozytywna ,a artykuł teraz dopiero przeczytałem i szczerze nie wierze w taki przebieg zdarzeń ale to tylko ty wiesz jak było naprawdę

Drogi Artgregor

Watpie czy naprawde wiesz co ja lubie, ale zgadywac zawsze mozesz.

Na marginesie - glupi artykul, glupia wypowiedz!
Ten temat jest tematem dyzurnym i ma za zadanie wzbudzac emocje.

Wieczorem dolaczy sie baga i bedzie jeszcze weselej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
artgregor ja piszę nieprawdę..? dziwi mnie fakt,iż piszesz komentarze pod artykułem nie czytając go nawet,jeżeli zawsze tak postępujesz to najszczersze współczucia dla Ciebie... dobrze,że głupota nie boli.
Ciesz się ,że Ciebie BV sobie nie upatrzyło,bo gdyby było odwrotnie,nie był byś tutaj taki mądry za jakiego udajesz.
Ja opisywałam fakty,z którymi miałam zetknięcie w zyciu realnym w Norwegii,chyba zamieszkujesz Norweskie kanały,że nie wierz co się dzieje na powierzchni ziemi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(cebularz)
Stały Bywalec
artgregor napisał:
Ja odpowiadałem na komentarz Alive - ze szerzy propagandę i pisze nieprawdę , do budy to odpowiedz dla Dorhan i to jak myśle ze w jej stylu ona akurat lubi takie klimaty , co do BV pisałem ze współpracuje z nimi a nie ze pomagają mi i ta współpracę uważam za pozytywna ,a artykuł teraz dopiero przeczytałem i szczerze nie wierze w taki przebieg zdarzeń ale to tylko ty wiesz jak było naprawdę

Za bardzo nie rozumiem w jaki sposob mozna wspolpracowac z instytucja "ochrony" dzieci.
Jezeli nic nie zrobiles, to nie powinienes miec z nimi zadnego kontaktu. Ja nie mialem mimo blisko 2 dekad w NO jak rowniez nikt z moich znajomych i znajomych znajomych. Twoja wiara badz niewiara w prawdziwosc arta nie ma nic wspolnego z jego wiarygodnoscia, dopoki nie przedstawisz dowodow podwazajacych prezentowane tezy, twoja opinia jest czysta spekulacja. Podobna argumentacja jak w przypadku istnienia boga badz uprowadzen przez kosmitow.

Swoja droga, jezeli taka organizacja/ fundacja zajmujaca sie pomoca w walce z BV istnieje, to tworzy ona jedynie wartosc dodana, poniewaz rodzice, ktorym sie to przytrafi zapewne nie maja sie do kogo zwrocic. Ktos, kto przez to przeszedl moze wiele ulatwic. Cos jak sponsor wsrod alkoholikow.

A ty chlopie przestan sie tak pieklic i daj ludziom dzialac gdy wychodza z inicjatywa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
,,wujek dobra rada,, nie musisz czytać tego artykułu zmień stronę na BV , bufetat , Aftenposten, VG ,Daglbadet
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
artgregor napisz jak wygląda współpraca z BV warto poznać twoją historię jak się to zaczęło jak długo to już trwa ?? Skoro są negatywne opinie na temat działania BV od osób które tego doświadczyły to napisz pozytywną o sobie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Katarzyna Sz
(katrrrin)
Wiking
Nie mędrkuj tylko sie pofatyguj i poczytaj dokumenty.ty myślisz ze wygralibysmy jednogłośnie gdyby cos było nie tak? Zejdz na ziemie. A współpraca z bv nauczyła Cie chamstwa i arogancji. Zwracać sie fo kogoś "do budy" porażka. Psy sobie kup zamiar dzieci posiadaj i nie wiesz co przeszliśmy wiec nie masz prawa tak ludzi traktować, chyba ze jesteś na MN bo ktoś ci za to płaci,żebyś o ruszał innych. Przenieś sie do artykułu "kocham barnevernet"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
anna kotowicz
(bergen999)
Wiking
Czytam MN i artykuły o BV tutaj zamieszczane i pytam co robić? Pakować się i uciekać z tego kraju? Pytam poważnie, bo jestem przerażona i mam już mętlik w głowie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok