Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
A ty to kto- za kretynskim nikiem to ty sie chowasz
Wspolpraca czyli pomoc samotnemu rodzicu , wsparcie psychologiczne jak wychowywać dzieci , rozmawiać ,
Pomoc psychologiczna dla dzieci , dodatkowe godziny zajęć , współpraca ze szkola
Raz w tygodniu przychodzi kobieta pomaga przy lekcjach nawet pomaga posprzątać - tylko laski nie robi
Od czasu do czasu weźmie dzieci do kina , kafeterii itp .
Jeszcze raz powtórzę nie czuje żadnego zagrożenia z ich strony wręcz przeciwnie juz po czasie wszystko na zasadach koleżeńskich
Nikt baranie nie płaci za coś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Katarzyna Sz
(katrrrin)
Wiking
Zapraszam na fb na "moje doświadczenia z barnevernet" "Redd våre barn" " stopp barnevernet" "vi ønsker en gransking av barnevernet" "rose og fakkeltog for barnevernofre"" ja til systemendring av barnevernet " obejrzyjcie filmiki z akcji policji jak zabierają niemowlaki z domu i jak pani psycholog zmusza dziecko do zeznań na rodzicow a potem sie wypowiadajcie.
Zapraszam na szereg reportaży i szokujących statystyk w akcji NRK " her svikter Norge" na stronie nrk.
Miłego wieczoru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
artgregor w jakim wieku masz dzieci i ile ,że musi ktoś przyjść i posprzątać ty sam nie możesz ?? jakie dodatkowe zajęcia mają dzieci ?pani z BV zabiera dzieci do kina kafeterii ?? Ty sam nie możesz tego zrobić ??Nie wiesz jak rozmawiać ze swoimi dziećmi ??Musisz prosić o to instytucję ?To ciekawe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
anna kotowicz
(bergen999)
Wiking
Katrin ja zadałam konkretne pytania w tym samym poście. Może na nie też odpowiesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
cebularz niech cię głowa o to nie boli czy Katrrin podoła czy nie.Ważne, że pomaga innym mimo swoich dramatycznych przeżyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Aga bandola pcim dolny - wszystko jasne
Dzieci maja po 7 lat ja pracuje na pełnym etacie - to jest po to bym miał czas dla siebie
Temu ta instytucja służy rownież
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
anna kotowicz
(bergen999)
Wiking
Baga on artgregor napisał, że jest samotnym ojcem. Ja rozumiem, że jak ktoś musi sam wszystko utrzymać to może nie mieć na wszystko czasu i potrzebować pomocy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
anna kotowicz
(bergen999)
Wiking
Wiem,że zaraz będę obiektem ataku ale gdyby moje dzieci były w takim stanie jak dzieci Katriny to byłabym z nimi tam w Polsce a nie tutaj na forum internetowym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(cebularz)
Stały Bywalec
baga napisał:
cebularz niech cię głowa o to nie boli czy Katrrin podoła czy nie.Ważne, że pomaga innym mimo swoich dramatycznych przeżyć.

Przeczytaj jeszcze raz to co napisals, potem sie zastanow...jak nie widzisz wady tego zalozenia to spiesze z konkluzja:

Niewazne czy podola - wazne, ze pomaga.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
artgregor dzieci mają po 7 lat ,to ile masz dzieci w wieku 7 lat ? To BV robi za ciebie wszystko w domu??bo pracujesz na pełnym etacie (8 godz.?)i nie jesteś w stanie nic sam w domu zrobić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok