Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
10 Postów
Paulina Olbryś
(PaulaOl)
Wiking
Witam wszytskich! Urodziłam córeczkę! Maja przyszła na świat 31 lipca o godzinie 12.59, urodziłam w 35,5 tygodniu ciąży! Maja ważyła 2692gramy a mierzy 48cm Jesteśmy bardzo bardzo szczęśliwi wraz z naszym 3 letnim synkiem Szymonkiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Aisak2 .
(aisak2)
Wiking
Aniu, mieszkasz w Sandvice, tam przeciez jest ogromne centrum handlowe. Wybierz sie tam, niejednokrotnie robilam tam zakupy dla corci Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
PaulaOl gratulacje!!! Maleństwo! Moja mała też ma na imię Maja, a 11 sierpnia skończy roczek, ważyła 4230 g. W Polsce teraz co druga dziewczynka to Maja zauważyłam na wakacjach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Gratulacje!

A synek jaki dumny z siostrzyczki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Synkowi to mina za parę dni lub tygodni trochę zrzednie niestety Tak, jak mojemu. Najpierw czekał, cieszył się, całował brzuszek, a teraz szczypie małą, robi jej na złość. Ona na przykład nie lubi, jak on ją całuje i przytula, no więc dlatego mój synek robi to cały czas doprowadzając ją do płaczu. Teraz, gdy jestem w kolejnej ciąży już brzuszka nie całuje, o dzidzię nie pyta, a jak ja coś wspominam, to kompletnie ignoruje temat. Już na rodzeństwo nie czeka Taka prawda, choć nie narzekam, bo wiem, że małą kocha i nadal się cieszy, ale bywa złośliwy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
gratulacje PAULA my jak będziemy mieć córe to też mamy imię dla niej Maja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Ania Popardowska
(mlodaart)
Wiking
GRATULACJE PaulaOl!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Anna M)
Wiking
Gratulacje Paula ,my też spodziewamy sie córeczki ale chciałabym by urodziła sie w terminie gdyż wiele spraw jeszcze mamy niezałatwionych czy miałaś może jakąś przyczynę ,ze urodziłas w 35 tyg?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
gama28 napisał:
Synkowi to mina za parę dni lub tygodni trochę zrzednie niestety Tak, jak mojemu. Najpierw czekał, cieszył się, całował brzuszek, a teraz szczypie małą, robi jej na złość. Ona na przykład nie lubi, jak on ją całuje i przytula, no więc dlatego mój synek robi to cały czas doprowadzając ją do płaczu. Teraz, gdy jestem w kolejnej ciąży już brzuszka nie całuje, o dzidzię nie pyta, a jak ja coś wspominam, to kompletnie ignoruje temat. Już na rodzeństwo nie czeka Taka prawda, choć nie narzekam, bo wiem, że małą kocha i nadal się cieszy, ale bywa złośliwy.

Tez sie tego boje. Moja coreczka ma 3 latka i powoooli () myslimy z mezem o drugim dzidziusiu. Ale Marysia jest nieco samolubna. jak pytamy czy chce miec siostrzyczke albo braciszka to odpowiada "tak", ale jak wspominamy cos o dzieleniu sie zabawkami to zmienia zdanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Anna M)
Wiking
Dziewczyny dzieki, właśnie wróciłam z sandvika storsenter( mieszkam naprzeciwko wejścia do tego centrum handlowego)i nie wiem jak to sie stało ale zawsze lądowałam w sklepikach dla dzieci gdzie sa piekne ubranka tylko ,że np spioszki są za 700 koron ,fakt H&M jest ok .zabrałam męża i wytłumaczyłam mu gdzie i jakie rozmiary ma ewentualnie dokupić,to chyba tak jest ,ze dla pierwszego maleństwa trudno kupić cokolwiek bo gdy sie urodzi tak jak Pauli w 35 tyg to będzie malutka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok