Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

150 Postów
marta171086 napisał:
Nikaa.C A w jakim wieku są Twoje dzieci?

Moje dzieciaczki są w wieku.., dziewczynki 7- latek ,3- latka i chlopiec za miesiac bedzie miał roczek ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
nIkAa.C napisał:
gama jeszcze raz wielkie dzieki ... buziaki

Drobiazg
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Moje dzieciaczki są w wieku.., dziewczynki 7- latek ,3- latka i chlopiec za miesiac bedzie miał roczek ...[/quote]

U mnie troszke inaczej chłopak w grudniu 3latka, dziewczynka w sierpniu skończyła roczek i w kwietniu urodzi się ich brat lub siostra
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
marta171086 napisał:
[quote]Moje dzieciaczki są w wieku.., dziewczynki 7- latek ,3- latka i chlopiec za miesiac bedzie miał roczek ...

U mnie troszke inaczej chłopak w grudniu 3latka, dziewczynka w sierpniu skończyła roczek i w kwietniu urodzi się ich brat lub siostra



A gdzie mieszkacie tu w No w jakich okolicach? , moze jakies spotkanko z dzieciakami ... pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Klaudia O.-K.
(Klaudia***)
Nowicjusz
nIkAa.C a próbowałaś wykąpać maleństwo w krochmalu??? pomaga na odparzenia, potówki i inne krostki... albo kup kore debu w saszetkach i wykap go w naparze a pupe przemywaj przy przewijaniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
Klaudia*** napisał:
nIkAa.C a próbowałaś wykąpać maleństwo w krochmalu??? pomaga na odparzenia, potówki i inne krostki... albo kup kore debu w saszetkach i wykap go w naparze a pupe przemywaj przy przewijaniu

O kurcze jakie sposoby ... pierwsze słysze o tym krochmalu ... wielkie dzieki za rade ... pomaga nam juz ta mączka ziemniaczana i Linomag zielony ... oraz przemywam malemu te miejsca rumiankiem przy kazdej zmianie pieluszki ... Widac poprawe ... i znacznie mniej jest zaczerwienione te miejsce ... takze powoli opanowalismy nasz maly a zarazem duzy problem ... Dzieki dziewczyny ... pozdrawiam ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Patrycja M.
(mamma84)
Nowicjusz
Jeszcze mozna kapac w nadmanganianie potasu. Moja corcie odparzyly pampersy PAMPERS te z zielonym paskiem, ale to tak mocno ze az rany sie zrobily i musialam fioletem smarowac i kapac wlasnie w nadmanganianie potasu. I smarowalam pimafucortem ( na recepte z tego co pamietam). kiedy zaczelu schodzic rany wystarczyl linomag lub alantan.

Zycze szybkiej zdrowej pupki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
U mnie troszke inaczej chłopak w grudniu 3latka, dziewczynka w sierpniu skończyła roczek i w kwietniu urodzi się ich brat lub siostra



A gdzie mieszkacie tu w No w jakich okolicach? , moze jakies spotkanko z dzieciakami ... pozdrawiam

Stavanger spory kawałek od Was
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Klaudia O.-K.
(Klaudia***)
Nowicjusz
nIkAa.C napisał:
Klaudia*** napisał:
nIkAa.C a próbowałaś wykąpać maleństwo w krochmalu??? pomaga na odparzenia, potówki i inne krostki... albo kup kore debu w saszetkach i wykap go w naparze a pupe przemywaj przy przewijaniu

O kurcze jakie sposoby ... pierwsze słysze o tym krochmalu ... wielkie dzieki za rade ... pomaga nam juz ta mączka ziemniaczana i Linomag zielony ... oraz przemywam malemu te miejsca rumiankiem przy kazdej zmianie pieluszki ... Widac poprawe ... i znacznie mniej jest zaczerwienione te miejsce ... takze powoli opanowalismy nasz maly a zarazem duzy problem ... Dzieki dziewczyny ... pozdrawiam ...



krochmal to nic innego jak kapiel w mace ziemniaczanej wlewasz wody do wanienki, w sloiku rozrabiasz make z woda, zeby mialo taka konsystencje jak kisiel i wlewasz do wanienki. Kapiesz w tym maluszka bez mydla i i nnych srodkow

co do rumianku, to jest swietny, ale niestety potrafi uczulac a linomag jest genialny, moze malo wydajny, ale tez niedrogi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Klaudia O.-K.
(Klaudia***)
Nowicjusz
mamma84 napisał:
Jeszcze mozna kapac w nadmanganianie potasu. Moja corcie odparzyly pampersy PAMPERS te z zielonym paskiem, ale to tak mocno ze az rany sie zrobily i musialam fioletem smarowac i kapac wlasnie w nadmanganianie potasu. I smarowalam pimafucortem ( na recepte z tego co pamietam). kiedy zaczelu schodzic rany wystarczyl linomag lub alantan.

Zycze szybkiej zdrowej pupki


ja tez uzywalam pimafucortu jest swietny, ale niestety ni mozna go czesto i duzo stosowac, poniewaz posiada w skladzie steryd... ale przy powaznych odparzeniach jest niezastapiony

co do nadmanganianu... kupilam ten w tabletkach jest super na wszelkie rodzaju wysypki itp ale niestety nikt mi nie powiedzial, ze lepiej rozrobic go w sloiku, bo jak tabletka dotknie wanny lub wanienki to tam gdzie spadla zostanie slad, ktorego sie nie zmyje:/ tak tez zalatwilam ulubiona gabke corci zamiast byc pomaranczowa to po kilku kapielach zrobila sie brazowa, nawet mimo plutania jej po kapaniu

alantan ale tez zielony
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok