Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

39 Postów
aleksandra d
(ola*i*andrzej)
Nowicjusz
Hej,czy Wy tez czekalyscie na maciezynski 3 miesiace? juz bylam pytac w nav,bo myslalam ze moze nie zlozylam wszystkich dokumentow a oni ze mam czekac,ze jeszcze nie rozpatrzone
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
Różnie chyba z tym macierzynskim , chodzi ci o ten jednorazowy macierzynski czy stały ? Ja ten jednorazowy dostalam po 7 miesiacach od złozenia papierow , wszystko bylo zlozone ok ,ale czekalam na decyzje , wiem ze w tym samym nav kolezanka moja czekala tylko dwa tygodnie , takze zalezy to od ich checi , pewnie jest jakis okreslony przepisem czasoczekiwania na decyzje ....???? życze aby szybko rozpatrzyli ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
aleksandra d
(ola*i*andrzej)
Nowicjusz
chodzi mi o staly maciezynski, nie o becikowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ja teraz czekam, pierwsze pieniądze powinnam dostać pod koniec października, zobaczymy jak będzie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
mamma84 napisał:
Ania S ja również dołączam się do gratulacji i życzę duuuużo zdrówka


A mi zostało 5 dni do terminu... Trzymajcie kciuki żeby poszło szybko i gładko Hhihi !

Pozdrawiam Mamuśki



Nie tylko te babeczki, które piękne pękate brzusie mają Ci dopigują . Moje pociechy już duże /14 i 13 lat/ ale zazdroszczę Ci tych emocji i także czekam na Twój szczęśliwy finał i cudne fotki maluszka oczywiście

Głowa do góry, nie bój się i bądź pozytywnie nastawiona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Ania Popardowska
(mlodaart)
Wiking
ola*i*andrzej napisał:
Hej,czy Wy tez czekalyscie na maciezynski 3 miesiace? juz bylam pytac w nav,bo myslalam ze moze nie zlozylam wszystkich dokumentow a oni ze mam czekac,ze jeszcze nie rozpatrzone

Ja też już czekam trzeci miesiąc i dalej nic mam nadzieję, że zdążą zanim Mały rok skończy???

Pozdrawiam wszystkie mamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
No to mnie pocieszyłyście z tym macierzyńskim. Swoją drogą to dziwne, bo te pieniądze z zasady mają zastąpić wypłatę, mają być regularne, miesięczne. Dla kogoś, kto nie ma tej jednorazowej wypłaty 35 tys, traci wypłatę od pracodawcy, a zyskuje nowego członka rodziny, taka sytuacja staje się bardzo ciężka... Muszę przy okazji zapytać, jak tam moje sprawy, bo nie chciałabym czekać w nieskończoność.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Ania Popardowska
(mlodaart)
Wiking
gama28 oni teoretycznie na rozpatrzenie wniosku mają dwa miesiące, więc jak jeszcze Ci nie minęło to się nie martw! Nie ma co im wcześniej głowy zawracać, bo i tak usłszysz, że są "delayed" i musisz czekać!

Ja po dwóch miesiącach zadzwoniłam do nich, to mi powiedzieli, że za 4 dni ma się ktoś ze mną skontaktować no i dostałam po 4 dniach pismo, że mam im donieść jeszcze jakieś papiery (a jak sladałam wniosek osobiście to mówili, że wszystko jest) poszłam więc znowu osobiście, żeby mieć pewność, że chcieli właśnie to i mija już drugi tydzień, a tu dalej nic!

Z becikowym jest łatwiej, bo czasem już po 2 tygodniach przelew jest na koncie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
To chyba roznie , gdyz ja na becikowe czekalam od konca pazdziernika do czerwca , w styczniu dostalam pismo ze wniosek zostanie rozpatszony do 30 czerwca , bylam zapytac co i jak i dostalam taka sama odpowiedz ze trzeba czekac na rozpatrzenie , na poczatku lipca wplynely pieniazki i przyszlo pismo ze becikowe zostalo przyznane , moze powinnam złozyc jeszcze w ciazy slyszalam ze tez mozna ... ja czekalam do narodzin i dopiero zlozylam wniosek , najwazniejsze ze zostalo przyznane co nie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Ania Popardowska
(mlodaart)
Wiking
O kurcze, nIkAa.C to się oczekałaś! ...ale masz rację najważniejsze, że przyznali!!!! My też się doczekamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok