Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
58 Postów
Klaudia O.-K.
(Klaudia***)
Nowicjusz
dziewczyny ma moze, ktoras z Was, do oddania lub odsprzedania wanienke dla dziecka??? nie chce zabierac swojej zey potem znowu ja zwozic jak przyjedziemy na swieta...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Jeśli nikt się nie zgłosi, to w Oslo jest Ikea, ja tam kupiłam moją za chyba 79 nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
gama28 napisał:
Jeśli nikt się nie zgłosi, to w Oslo jest Ikea, ja tam kupiłam moją za chyba 79 nok.

ale gama jest rozrzutna !!!
za 79 nok to ja mogę kupuić tu taką wanne że dopłynę w niej z tąd do drammen !!! oczywiście po zainstalowaniu masztu za następne 79 nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Ja zrobilam tak,ze ta wanienke z PL wzielam ze soba do NO, a jak jechalismy na urlop do PL to kupilam druga taka sama teraz mam dwie wanienki w NO bo podobnie jak gama kupilam mniejsza w ikei, taka z antyposlizgiem, jest super no i miesci sie do kabiny prysznicowej bo tamta z PL byla za duza i zawsze po kapieli mielismy zamiast podlogi male kapielisko na niej

co do odparzenia to NIKA stosuj ta make ziemniaczana nawet jak juz minie, nie bedzie sie ono nawracac, z ruminakiem bym uwazala bo tak jak pisze Klaudia-uczula.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Klaudia*** napisał:
dziewczyny ma moze, ktoras z Was, do oddania lub odsprzedania wanienke dla dziecka??? nie chce zabierac swojej zey potem znowu ja zwozic jak przyjedziemy na swieta...

Mam wanienkę na zbyciu, mieszkam w Horten.Jeśli nie jest to zbyt daleko od Ciebie, to odezwij się na priva.
Właśnie dzisiaj myślałam o pozbyciu się jej, bo tylko miejsce zajmuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Klaudia O.-K.
(Klaudia***)
Nowicjusz
www.mamacafe.pl
POLECAM KAŻDEJ MAMIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
aleksandra d
(ola*i*andrzej)
Nowicjusz
Krystianek urodzony 05.09,2010
3500gr i 51 cm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(justyśka)
Wiking
śliczniutki! Pozdrowionka i dużo zdrówka dla Niuni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(justyśka)
Wiking
A ja mam Drogie Mamy, Kobietki pytanko z troszkę innej beczki.
Razem z męzem planujemy dzidziusia. W pażdzierniku mija rok jak pracuje w norweskiej firmie sprzatajacej oczywiscie Jest to praca "na godziny" czyli nie normowany tryb pracy. Ale nie w tym rzecz, dreczy mnie myśl, czy miałyście moze podobna sytuacje i doswiadczenia zwiazane ze zwolnieniem lekarskim podczas ciazy?? Wiem ze jest zalezne od lekarza, ale jak to wyglada w praktyce. Zgadzam sie z teoriami Norów, ze ciaza to nie choroba, ale drugi raz nie bede ryzykowac i o pracy w tej brazy podczas ciazy nie ma mowy. Napiszcie prosze jaka posiadacie wiedze na temat ciazy kobiety pracujacej w tym dziwnym kraju Z góry dziekuje za porady :* Pozdrawiam wszystkie Rodaczki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
ola*i*andrzej napisał:
Krystianek urodzony 05.09,2010
3500gr i 51 cm


Gratulacje ... słodziutkie dzieciatko ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok