Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ania S. gratulacje i trzymam kciuki za zdrowie córeczki!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Znalazłam dziś ten link na innym forum, potrzebna pomoc
www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobac...eczony-zginal-43013/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Ola i Andrzej, AniaS., toja- gratuluje Wam Wszystkim cudownych pociech i życzę jak najwiecej zdrowka bo to jest najwazniejsze dla kazdego maluszka jak i jego rodzica ale nam sie gromadka forumowych dzieciaczkow powieksza

Ja jestem po kolejnej kontroli cukru, mialam ostatnio zle wyniki, na szczescie juz sie poprawily i kamien zaczal spadac mi z serca,ale zeby sie nie nawrocilo to cholerstwo unikam wszelkiego rodzaju slodkosci, tzn slodzenia picia i slodkich napoi, w szczegolnosci po moim kontakcie telefonicznym z Pl lekarzem-owocow, teraz u mnie beda warzywka i rybki hihi.
Powiedzcie mi jak to jest w waszych miejscach zamieszkania-jesli dzieje sie cos zlego z wami, np bole, to gdzie sie zglaszacie? bo ja pytalam w mojej przychodni to kazali mi do nich jechac.... wczoraj mialam straszne bole w tyle plecow,ale bardziej zblizone jak na posladek i promieniowaly mi przez cala noge, tzn mam je od miesiaca, mowilam juz poloznej na wizycie i mi odp ze nie wie co to jest, ze to normalne w ciazy, tak samo wczoraj tutejszy lekarz... bole bywaja takie mocne ze nie daje rady spac w nocy a szczegolnie chodzic, czasami podczas siedzenia itp.... no coz, nic nie wskuralam w przychodni, jedynie tyle,ze jak sie powtorza to mam do nich przyjechac
Zadzwonilam wczoraj do lekarza do PL rowniez w tej sprawie, i dowiedzialam sie ze dziecko uciska mi na nerw kulszowy i tak juz to bedzie do konca ciazy Lekarz opisal moje bole bez opowiedzenia ich przeze mnie, dokladnie to powiedzial co ja czuje Uspokoil mnie mowiac co to jest, bo roznego rodzaju glupoty przychodzily mi do glowy.
Teraz czekam na pismo ze szpitala, maja je ponoc do mnie wyslac i umowic sie ze mna na wizyte-bo mam zalecenie na cesarke,ale o tym chyba juz kiedys pisalam

Ale sie rozpisalam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Jeszcze raz ja

kilka stronek wczesniej mamusie pokazywaly swoje brzuszki przed porodem, wiec i ja pochwale sie swoim malutkim brzusiem i pierwsza corcia po jej narodzinach/pierwszy jej miesiac zycia/ Mala ur sie 18.12.2007, miala 52cm i 2800g, taka leciutka kruszynka brzusio z tej ciazy mozna zobaczyc na moim profilu


Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
Slodkie malenstwo ... i brzuszek jaki elegancki ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
AniaS gratulacje słodziutkiej niuni.Same dziewczynki się nam rodzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
aleksandra d
(ola*i*andrzej)
Nowicjusz
AniaS - Gratuluje i Duzo zdrówka dla Twwojej córeczki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Patrycja M.
(mamma84)
Nowicjusz
Ania S ja również dołączam się do gratulacji i życzę duuuużo zdrówka


A mi zostało 5 dni do terminu... Trzymajcie kciuki żeby poszło szybko i gładko Hhihi !

Pozdrawiam Mamuśki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Patrycja M.
(mamma84)
Nowicjusz
Mamuśki co tu tak ucichło????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ja spuchnięta i zbolała Nogi mnie bolą
Tak z innej beczki to powiem wam, że NAV znów zgubił moje papiery dotyczące konstantsotte (?), pieniędzy na dziecko niechodzące do przedszkola. Byliśmy akurat dziś dostarczyć nowe razem z mężem i Majcią (13 mies) i się zagadaliśmy, a tu patrzymy mała poza budynkiem pół metra od ulicy. Mąż jak ruszył, to całe szczęście, że mu się automatyczne drzwi zdążyły otworzyć, bo inaczej by wyleciał razem z nimi Mała nam stracha napędziła, udało się jej przejść przez dwoje automatycznych drzwi. Dobrze, że nic się nie stało...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok