Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

150 Postów
DOCZEKACIE, DOCZEKACIE .... , MILEGO WEEKENDU .... ZYCZE DZIEWCZYNY ...
JA JUTRO Z DZIECIACZKAMI WYBIERAM SIE NA Blaafarveværket W AMOT , POLECAM BARDZO , FRAJDA DLA DZIECI , MOZNA POSIEDZIEC , POPIKNIKOWAC .. NIEDALEKO JEST ROWNIEZ FARMA ZE ZWIERZATKAMI DLA DZIECI GDZIE MOZNA POBAWIC SIE Z KUZKAMI , A KILKA KM DALEJ JEST STARA DAWNA WIOSKA W KTOREJ MIESCILA SIE KOPALNIA KOBALTU , BARDZO MILO MOZNA SPEDZIC TAM KILKA FAJNYCH GODZINEK Z RODZINKA ... PONIZEJ WKLEIAM LINK DLA ZAINTERESOWANYCH ... POLECAM JESLI KTOS MA NIE DALEKO ....

www.blaa.no/Artikkel/Museene/Koboltgruvene/10002941.php
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Byłam już tam kilka razy Fajnie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Iwona J
(iwonajezak)
Wiking
Witaj !!Ja w Norwegi mieszkam już przeszłe 3 lata . Jestem tutaj z mężem i synkami. Starszy synek ma już 3 latka a młodszy 2 miesiące , więc jeśli będziesz mieć jakieś pytania to chętnie pomogę.
Pozatym chętnie poznam świeżo upieczone mamuśki lub mamuśki z doświadczeniem. Mieszkam w Sandnes a dokladnie na Ganddal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
Ja rowniez przez to forum poznalam trzy fajne kobietki z pociechami ... jestem otwarta na takie kiontakty , szkoda tylko ze taki kawalek od siebie mieszkamy ... napewno uda ci sie poznac przez forum jakies fajne mamuski ze swoich okolic ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Ola N
(ogr17)
Nowicjusz
Hej ja tez jestem mama dwoch szkrabow urodzonych w Nor Filip ma prawie 3 lata (1 stycznia skonczy ) a Alicja ma rok i 3 miesiace
Jestem z Horten, jest ktoras z moich okolic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
beata leputa
(beatrix)
Wiking
Hej, jestem mamą miesięcznego chłopca, mieszkam w Oslo na Majorstuen, może jest jakaś mama, która ma ochotę na spacerek ze swoim szkrabem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Joanna Fandal
(margaretdottir)
Wiking
Witam!!
Mama jestem, mloda tez jeszcze jestem, a w Norwegi od calych 3 dni to chyba tu pasuje.

Przeprowadzilismy sie z Danii razem z mezem i synkiem (2,5), oboje zaczynamy prace, obecnie jestesmy na etapie poszukiwania zlobka. Moze ktos ma jakies informacje na ten temat, zlozylam juz podanie przez internet, ale prawdopodobnie bedzie ciezko tak od juz. A i mieszkamy w Jorpeland,

Pozdrawiam i milego dnia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
Mam pytanko czy moze ktoras z kobietek wie cos na temat nowego przepisu odnosnie becikowego , dokladnie chodzi mi o to iz , kolezanka przyprowadzila sie tu w styczniu , bedac w pierwszym miesiacu ciazy , pozwolenie na pobyt dostala w lutym , w lipcu zlozyla o becikowe i teraz mowia jej w Nav ze musi minac 12 miesiecy od daty pozwolenia , aby ubiegac sie o becikowe , ja w tym samym Nav dostalam becikowe mimo ze milam krotki okres od daty pozwolenia , moze slyszal ktos na temat tego nowego przepisu .... czy moze poprostu chca ja splawic bo i tak bywa ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
margaretdottir napisał:
Witam!!
Mama jestem, mloda tez jeszcze jestem, a w Norwegi od calych 3 dni to chyba tu pasuje.

Przeprowadzilismy sie z Danii razem z mezem i synkiem (2,5), oboje zaczynamy prace, obecnie jestesmy na etapie poszukiwania zlobka. Moze ktos ma jakies informacje na ten temat, zlozylam juz podanie przez internet, ale prawdopodobnie bedzie ciezko tak od juz. A i mieszkamy w Jorpeland,

Pozdrawiam i milego dnia!


Może być ciężko ze znalezieniem miejsca o tej porze roku, zwłaszcza że to maluszek. Jeśli nie dostaniesz miejsca, to termin składania podań na następny rok szkolny zaczyna się po 1 stycznia, a kończy w zależności od gminy pod koniec lutego, marca lub kwietnia. Zawsze też możesz pójść do Kommune i zapytać jakie są szanse.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Patrycja M.
(mamma84)
Nowicjusz
Hej Mamuski!!!

Julia przyszla na swiat 20 wrzesnia o g.1:05 , 4110g, 53cm )) Wszystko super. Pochwale sie Wam teraz moim szczesciem a relacje opisze innym razem, jeszcze w szpitalu jestesmy, jutro wychodzimy.





Ktora "Ciężaróweczka" nastepna??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok