Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
marta86 napisał:
Magadelna co komuna to obyczaj. Aleks uczeszczal do przedszkola na 60% teraz uczeszcza na 80% i nie bylo zadnych problemow i wykladow. Nadie zapisalam na sierpien na 80% a wczoraj maz byl w komunie i zmienil na 40% i rowniez nic zlego na ten temat nie uslyszal.

Oni sobie moga chciec miec dziecko na 100% i tyle ich, wkoncu to rodzic decyduje na ile posle swoje dziecko do przedszkola. Pierwszy raz slysze o odmowie przyjecia dziecka do przedszkola od Kasi.


Moje maja miejsce w prywatnym dlatego babeczka z biura w przedszkolu miala pretensje o to...

no co ty nie czytalas? Przeciez ona swoja mala zapisywala na przyszly rok a tu odmowa!


co do chorob dzieci to fakt..szybko je lapia w przeszkolu od innych...ja moja nie puszczam tylko wtedy gdy jest chora a w planie jest wyjscie gdzies ...lub gdy goraczkuje, a tak to idzie z tym kaszlem...pelno dzieci tak przychodzi wiec nie uwazam ze robie cos zlego...a wirus panuje wszedzie teraz wiec w domu mam przerabane kaszel, katar i marudzenie ehh...w dodatku obie

ale podaje syropki i mam nadzieje ze bedzie ok po kilku dniach....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Magdalena czytalam i dlatego napisalam ze pierwszy raz slysze o odmowie wlasnie od Kasi

Aleks uczeszcza do przedszkola przeszlo juz rok i nie choruje jedyne chorobsko jakie przyniosl to byla ospa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
No to zazdroszcze brak chorobsk....
ale nie dziwie sie..ty to masz opanowane hartowanie dzieci

Mi chodzilo,ze nie czytalas na forum...ona sama o tym pisala, ja tylko powtorzylam to dzisiaj...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
dziewczyny a teraz cos dla relaksu
az sama sie rwe do tanca hihi

apps.facebook.com/must-be-the-music/v/4f...cQBb-NSumCk0d9H4#_=_
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
ten link polecam puscic waszym maluszkom..ciekawe jak zareaguja bo moja prowadzi ten sam dialog

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
239 Postów

(FOTOGRAFIK)
Stały Bywalec
Halas, poznajesz to miejsce? To z tej sesji na waszym plenerku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Kamila Papis
(kamila2)
Nowicjusz
AK83 spakowana i gotowa do lotu???

Bo ja jeszcze jutro na USG do szpitala i potem pakowanie
Nie chcialam pakowac sie na weekend bo by mi sie dluzylo do wyjazdu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
Magdalena Adamczyk
(ANDZIAOSLO)
Początkujący
No prosze czytam i smiac mi sie chceChlopy wam chrapia przez to przemoc w rodzinie haha Niedotlenieni to nie mysla racjonalnie i biora sobie takie wredne babska ,zlosliwe,paskudne i rabniete
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
Magdalena Adamczyk
(ANDZIAOSLO)
Początkujący
Wyspijcie sie by z rana znow psuc innym niczemu niewinnym mamuskom watki wy EGOISTYCZNE,KLANOWE,DARISOWE,PUSTE MAMUSKI Znow jej posluchalyscie i zmieszalyscie z plugawym blotem nowy super watek dla mam na ktorym chwilowo same sie udzielilyscie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Mam juz 4 miesiace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok