Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

98 Postów
Ladne po Mezu
(ambra)
Początkujący
hej hej dziewczyny .....................spiewamy .................jak dobrze wstac ,skoro swit, jutrzenki blask????????????????? obiecal mi poranek dzisiaj nic ,ze nie zdarzy sie nic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
z x
(zxxxxx)
Wiking
A wiec tak:
1. wylaczylam caps lock Magdaleno especially for you!
2. spac nie moge bo moj maz chrapie jak parowoz
3. AK83-az lezka zakrecila mi sie w oku, jak przeczytalam, ze Twoj maluszek budzi sie jak wozek nie jedzie... z moim Adrianem bylo tak samo i moglam tylko z zazdroscia popatrzec na inne mamy siedzace na laweczkach...ja musialam byc w ciaglym ruchu, teraz ma prawie 2 lata i nie ma takiej mozliwosci, zeby nie zasnal w t-banie, gdy jedziemy do centrum moze minac niewiele czasu od jego wczesniejszej drzemki a i tak w polowie drogi oczka mu sie sklejaja (ale tylko w drodze z domu bo do domu juz nie )
4. moze ignorujmy wszelkie wpisy niezwiazane z tematem to wtedy forum wroci do normalnosci
5. jesli uwazamy, ze ktos postepuje 'nie tak', zwrocmy mu uwage- odrazu i kulturalnie, lepsze to niz falszywe slodzenie na forum a obgadywanie w smsach, czy np. wyzywanie sie. Przeciez to dziecinada!
6. pamietajmy, ze ludzie sa rozni
7. ZNACIE JAKIS INNY SPOSOB NA CHRAPANIE OPROCZ GWIZDANIA I ZATYKANIA NOSA??? BO JA JUZ NIE WYTRZYMAM!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
ewelina hehe zauwazylam ze wylaczylas caps lock bo akurat o tym napisalas...az zapomnialam normalnie ze to tobie tak delikatnie zwrocilam uwage hihi

i dziwic sie "nana", ze tez nie pamieta co z kim kiedys pisala..ja tez tak mam, ze czasami musze przewertowac strony i okazuje sie ze mialam niejakie spiecia z kims na forum...zupelnie zapominajac o tym....

moze niech maz nie spi na wznak...bo wtedy najczesciej sie chrapie...a gdy spi na boku? pewnie wtedy jest spokoj? szturchaj go co chwile..skoro ty nie mozesz spac to i niech maz sie pomeczy... ostatnio na Galileo pokazywali metody na chrapanie..bylo tych gadzetow tam troche...

co do tego kolysania maluszkow...no niestety dziewczyny jak juz dziecko podlapie takie cos to bedziecie sie meczyly... to samo ma sie do noszenia...skoro lezy grzecznie w lozeczku to niech lezy..nie wazne jak dlugo... wiadomo ze ma sie ochote nosic brzdaca i odruch jego bujania jest automatyczny ale....zawsze to sie pozniej na was odbije..a oduczyc dziecko juz nie tak latwo...
ja mojej malej nie bujalam do spania, jak na rece wzielam to tez nie kolysalam, i teraz mam spokoj sama zasypia, przyjdzie i sie przytuli...bo ze starsza corka no niestety bylo noszenie na recach i lulanie jej do 2 w nocy

ambra pusc linka z melodia to z checia posmpiewam z Toba... moje panny juz od 6 nie spia wiec co tu robic ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
ewelina81 , a probowaliscie spray na chrapania ? Mojemu mezowi pomogl. A tez juz nie wytrzymywalam. Moj przewaznie chrapie jak lezy na plecach, wiec go budze i przewraca sie na bok. No i jak jest zmeczony. To wtedy tez strasznie
Moja panna od 5 buszuje, ale, to nie problem, bo dziadki sie nia zajeli,he,he
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
aga gdzie mieszkasz? to moze moje male lobuziary podrzuce do dziadkow...przydaloby mi sie takie cos a i dzieci by sie razem pobawily hihi /zartuje/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
magdalena_d84 , ja teraz sie w Polsce bycze Wyemigrowalam na miesiac
Ale towarzystwo dla mlodej by sie przydalo Czemu nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
z x
(zxxxxx)
Wiking
moj maz chrapie w kazdej pozycji i nie tylko jak jest zmeczony musze wyprobowac ten spray
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
ewelina81 , kup, mojemu pomoglo Trzeba probowac, bo szalu mozna dostac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Ewelina81 a moze z lokcia po zebrach?? U mnie lokcie ida w ruch i szybko jest spokoj
Na szczescie nie musze uzywac ich czesto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
marta86 , ja tez czasami uzywalam lokcia,he,he Jak juz chrapal tak,ze sciany sie trzesly. Zwariowac mozna bylo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok