Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

98 Postów
Magdalena Adamczyk
(ANDZIAOSLO)
Początkujący
AK83 no to lulu do lozeczka by miec sile zajmowac sie slicznym synkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Dzieki za odpowiedz nastepnym razem przypilnuje kiedy bedzie zasypial zaraz i tak pora karmienia wiec go obudze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Dzieki Andzia chcialabym juz pojsc lulu ale jeszcze niestety noe moge:/ trza synka nakarmic i poczekac na meza az wroci z pracy czyli dopiero za jakas godzinke pojde sie przespac:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
Magdalena Adamczyk
(ANDZIAOSLO)
Początkujący
Ja tez zmykam ale bede tu lukala jako gosc i jak znow sie zacznie nagonka na nane lub inne mamy,minusowanie nas i jak daris znow zacznie sie BEZWSTYDNIE przechwalac to z checia z wami pogaworze tu na nowoI zapewniam ze nie sa to grozby tylko najszczersza obietnicaZalozcie jej nowy watek a napewno sie ucieszy Milych tematow o maluszkach
Spokojnej nocki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
AK83 napisał:
Dzieki Andzia chcialabym juz pojsc lulu ale jeszcze niestety noe moge:/ trza synka nakarmic i poczekac na meza az wroci z pracy czyli dopiero za jakas godzinke pojde sie przespac:/

jezeli synek spi to nie wybudzaj go do karmienia... niech ma juz ciag nocny do spania.... nie wiem ile juz on ma, ale ja moja mala zaczynalam uczyc nocnego spania juz po ukonczeniu 1 miesiaca... na noc podawalam z butelki mleczko,bo wiedzialam dokladnie ile wypije i udalo sie...szybko przesypiala cale noce


hejoooo a co do solarki...to sie do konca tak nie zgodze bo sama dzisiaj poszlam zeby troszke podlepszyc koloryt bo taka blada jestem ze mi wstyd na ulicy w krotkim rekawku sie pokazac jeszcze tak pare razy i moge czerpac korzysci ze slonka...mam nadzieje ze juz zostanie z nami na dluugo dluuugo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Sara b
(Niewidzialna34)
Nowicjusz
ANDZIAOSLO ty skubanico jedna Jak ty nie pomozesz odbudowac tego forum to chyba nikt juz tego nie zrobiMam nadzieje ze mamuski zmadrzeja i dadza sobie spokoj z tym co spowodowalo taki zamet na tym fajnym i potrzebnym forum Magdalena zakladaj kobietko nowy watek i oby mamuski tam sie udzielaly chwalac sie zajebiaszczymi produktami a tu zajely sie tematami dot.macierzynstwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów
Aga Jas
(Kakariki)
Początkujący
U mnie wibracji nie wlaczam bo sa beeeeeeeeeeeeeeee ,w lezaczku spala przez pierwsze dni i to dosyc dlugo.A nawet kilka nocek przespala.Teraz juz tylko w lozeczku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Dzieki magda za rade ale musze go wybidzac na karmienia:/ maly ma 7 tygodni ale spadl mi z waga ponizej dolnego centyla:/ wiec teraz karmie go i cycem i butla i staram sie trzymac rowne odstepy zeby przybral troche pozniej tez pewnie bede uczyla zeby spal dluzej ale poki co musze go troche podtuczyc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
265 Postów

(spóźnieni3)
Stały Bywalec
Ja też mam zamiar iść na solarium tylko już jak urodzę...ach te 10 dni będę teraz odliczać 9..8..7...he he he
u mnie w centrum jest takie fajne samoobsługa pierwszy raz widzę takie cudo...jeszcze nigdy nie byłam na solarium więc zobaczymy i w końcu się ogarnę bo i fryzjer by się przydał

tak to jest w ciąży ani się opalać ani malować włoski bo chemia i się uważa na wszystko...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Sara b
(Niewidzialna34)
Nowicjusz
Magdalena ty znasz umiar ale u daris to juz chyba zaawansowana TANOREKSJA Nie pisze tego zlosliwie ale ku przestrodze dla zdrowia

www.stylistka.pl/zabilo-ja-solarium/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok