Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

98 Postów
Magdalena Adamczyk
(ANDZIAOSLO)
Początkujący
AK86 a ktoz cii zarzuca ze jestes ze Szczecina?


Nie da się zepsuć czegoś, co jest od dawna zepsute.

Idźmy do przodu - tylko ciężko coś napisać, by nie zostać posądzonym o chwalenie, lansowanie, itd
.

A ktoz go zepsul jk nie daris na poczatku???? Jak mozna wysmiewac na forum publicznym kogos za jego punkt widzenia,wyzywac od zasciankow i pipek? To druga twarz waszej daris solaris-ta bardziej prawdziwa i zlosliwa Przypominam ze jak to nana napisala wpierw Ewelinke wlasnie daris wysmiala az sie mamuska zwinela z forum i wrocila widzac ze historia sie powtorzyla Nana sie postawila,nie dala soba pomiatac na forum i sobie ublizac to juz byla jadka bo jak to zeby krolowej forum sie ktos smial przeciwstawic i nie dac soba pomiatac

Popieram Madzie by zalozyla osobny watek i tam chwalcie sie do woli SWOIMI ZAKUPAMI choc daris i tak tam bedzie brylowala ze swoimi zajebistymi mega najlepszymi i najdrozszymi produktami Takie miejsce jej sie przyda wiec trzymam Madzia kciuki za powstanie nowego watku na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
Ladne po Mezu
(ambra)
Początkujący
AK83 nie ruszam CIEBIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
265 Postów

(spóźnieni3)
Stały Bywalec
Ze mnie zejdź bo też potrafię być cięta...
to ty piszesz że będziesz sprawdzać a jak coś ci się nie będzie podobało to będziesz psuć w co ty się bawisz???

Nie znasz mnie ani Daris i innych więc twoje wycieczki w moją stronę świadczą tylko o twojej chęci zawarcia zgody ... jakim prawem obrażasz mnie???
Dziękuję tobie za twoje zachowanie i za to że ty nie umiesz odpuścić.

Będziesz miała kiedyś dziecko i będziesz w ciąży i będzie dużo niepewności i rzeczy które będą nowe a wtedy zrozumiesz co robisz niszcząc to forum bo my zaczynamy od początku a ty brniesz i psujesz i tak w koło...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
ANDZIAOSLO napisał:
Ambra widze ze grono osob ktore w koncu maja odwage sie wypowiedziec co do tego co sie tu dzieje wzrasta Oby nas wiecej bylo a damy rade odbudowac to forum a daris solaris niech uwaza bo solarium i wrednosc postarza oj postarza

AndziaOSLO mielismy sprobowac isc do przodu, zapomniec a chwile pozniej napisalas powyzszy tekst wiec jak mamy osiagnac zgode? Jesli Ty nawet nie probujesz. Co sie stalo to sie nie odstanie ale nie musi byc tak caly czas...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Z wypowiedzi ambry wynikalo ze Szczecin jest be!
W kazdym razie dziewczyny jesli jeszcze tu jestescie to åowiedzcie mi czy Wasze dzieci lubia spac w lezaczkach? Bo ja dzis wlasnoe sprobowalam i maly spi juz 1,5 godziny a jak mu wylacze wibracje to sie bidzi:/ i nie wiem czy to dobrze ze on tam tak spi dlugo:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
Magdalena Adamczyk
(ANDZIAOSLO)
Początkujący
AK83 nie ruszam CIEBIE

Ambra AK86 jest juz biedna zmeczona i ma klopty ze zrozumieniem tekstu AK86 AMBRZE CHODZILO O OSOBE ZE SZCZECINA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
Ladne po Mezu
(ambra)
Początkujący
NANA75 pozdrawiam a TOBIE ANDZIAOSLO zycze wytrzymalosci z zzzzzzzzzzzzzzzzzzz ........nie opalaj sie wiecej bo bedziesz brzydka i pomarszczona jak zolwica a taka mloda i piekna jestes! dobrej nocki WSZYSTKIM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
491 Postów
Dobrochna AS
(lady_dosia)
Wyjadacz
AK83 - ja Ide wyciagam z leżaczka jak mi ziewać zaczyna i trzeć oczka, I ona się już nauczyła, że spimy w kołysce lub łóżeczku - jak przegapie moment ziewania to mi zaczyna marudzić w lezaczku i wtedy po nią pędzę.
Ja jestem zdania, że dziecko malutkie powinno jak najwięcej czasu na leżąco jednak spędzać - to najlepsza pozycja dla kręgosłupa, a leżaczek takiej pozycji ni ezapewnia i podparcia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
Magdalena Adamczyk
(ANDZIAOSLO)
Początkujący
Juz wyglada na duzo starsza niz jest w rzeczywistosci Wiecej solarki a zostana w mozgu same skwarki
Ambra spoko dam im wszystkim radeAlbo zrozumieja co zrobily z tym forum i co zrobily poza forum albo nie uda im sie uratowac forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Ehhh Andzia owszem zmeczona jestem ale tekst zrozumialam przeczutaj dokladnie kej i moja wypowiedz po tym to Ty tez zrozumiesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok