Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

34 Posty
Sara b
(Niewidzialna34)
Nowicjusz
AK83 najtlustsze jest mleczko nocne bo czytalam Nalezy czesto karmic w nocy a synek powinien przytyc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
AK83 to ze dziecko spadnie z waga na poczatku to nie jest jeszcze tak zle, a co do centylow to mojej potrafili i dodac i odjac az 2cm ! wiec spokojnie...jak spi to niech spi...w ciagu dnia mozesz nadrabiac...

i juz bedziemy mialy temat do nowego watku (kurcze trzeba go otworzyc) chodzi mi o wibracje w lozeczku...u nas tez byly beeee wiec dziewczyny mam nadzieje ze i wy tez sie udzielac bedziecie odnosnie takich rzeczy prooosze


spoznieni3 co do farbowania wlosow to jest mit...ja na niespelna 5dni przed cc wlosy pofarbowalam a znam mamuski ktore regolarnie zmienialy kolory wlosow itp...teraz to sa farby bez amoniaku...a glownie w tym chodzi o ten przykry zapach, ze moze powodowac reakcje wymiotne, zawroty w glowie itp...

solarium to faktycznie lepiej odpuscic sobie...wiadomo chodzi o dziecko...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Niewidzialna34 napisał:
AK83 najtlustsze jest mleczko nocne bo czytalam Nalezy czesto karmic w nocy a synek powinien przytyc

a nie po nocy? wg mnie to pi w drzwi bo i tak butla na noc najlepiej zaspokoi glod.... nie to zebym byla zwolenniczka butelek..bo sama pierwsza corke karmilam piersia az do 2 roku zycia, a druga mnie odrzucila zanim 4miesiace skonczyla...heh butla byla akurat dla niej bardziej syta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Wiem ze dziecko spada z waga ale moj spadl z 3180 do 2750 a to juz troche jednak za duzo:/ teraz zaczal juz przybierac ale jak mowilam po cycach dokarmiam go butla poza tym mezus juz w drodze do domu- a mamy uklad ze ja daje cyca a on butle
Co do wibracji to moj bardzo lubi ale tlumacze sobie to tak ze jak jest np na spacerze w wozku i na chwile sie zatrzymam to tez od razu sie budzi:/ wiec moze on po prostu lubi jak go ciagle cos trzesie...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
265 Postów

(spóźnieni3)
Stały Bywalec
No ja mam rozjaśniane i też robiłam sobie 3 razy w czasie ciąży odrost chyba...jak dobrze pamiętam (na początku jak jeszcze nie wiedziałam i potem 2 razy) ale farba nie chciała się mnie imać he he zmiany hormonalne...i teraz już znów się odrost pokazał a dbać o siebie trzeba tylko może już wytrzymam te 2 tygodnie bo jeszcze na fotelu fryzjerce zacznę rodzić i co tu wtedy rób he he

też mam przy łóżeczku taka zaczepkę (od razu była) wibruje świeci i gra ale co z tego będzie to się okaże...za 10 dni he he mam nadzieje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
to rzeczywiscie spadl duzo....wiec masz racje dopoki nie zacznie przybierac to go dokarmiaj przez sen tzn maz niech mu podaje butle
widocznie Twoj synek lubi , tak jak napislas,jak go ciagle cos trzesie... ciekawe jak w aucie lub autobusie by sie zachowal? sprawdzalas? duzo kiedys czytalam i wiem, ze duzo dzieci lubi np zasypiac w aucie...wiec rodzice wsiadaja do samochodu i jezdza az dziecko zasnie hiihi niezle...ale ja bym tak nie chciala...

Niewidzialna.... teraz mam umiar..ale przed paroma laty niestety... to jest wg mnie jak choroba..jestes brazowa, wrecz przepalona a nie opalona a wydaje sie tobie ze blada... pisze tutaj o moich odczuciach jakie wtedy mialam..... ostatnio takie cudo odwiedzalam 3lata temu


spoznieni....poprostu wrzucasz kasiore...zalezy do jakiego lozka bo sa ze za 10nok masz 3min i sa ze za 10nok 3:30. wtedy szybko myk do pomieszczenia..bo po chwili lozko samo sie wlacza

ale to nie za bardzo temat do dyskusji na tym forum

ok ja uciekam spac... dobranoc...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
10 dni szybko zleci a moze bedzie wczesniej...? Ja nie mialam zadnych objawow ani nawet skurczy przepowiadajactch az w srodku nocy wody mi odeszly..... Trzy tygodnie przed terminem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Hehe w aucie juz jezdzilismy i maly zasypia w 5 sekund wiec chyba cos w tym jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
265 Postów

(spóźnieni3)
Stały Bywalec
to ja mam coraz więcej objawów ale mały jeszcze wyskoczyć nie chce tylko by się już przydało ze względu na moje zdrowie... czekam na to "ni stąd ni zowąd"

dobranoc

a maszynkę rozpracuję jak się zdecyduję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
Ladne po Mezu
(ambra)
Początkujący
jjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!! kto jedzie ze mna na BORA BORA bo teeryfka itp to ?! KROLOWA to dawaj na BORA BORA mi sie nudzi !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok