Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
619 Postów
Wyjadacz
hejo nie wiem co sie dzieje ale widze ze w koncu jest normalnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
w końcu pojawiło się światełko w tunelu oby tak dalej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
myggen napisał:
Moja miala 2 miesiace jak dostala kaszke bo chciala jesc co godzine
a o jakiej kaszce mowisz? wiem ze czyms sie zageszcza mleczko, tylko ja wlasnie nie wiem czym i czy to modyfikowowane sie zageszcza?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
K. Myggen
(myggen)
Wiking
Ta z nestle kaszka ryzowa bez smaku (z tym ze ona od 4 miesiaca ale nie mialam wyjscia, bo nawet z kaszka ledwo 3h wytrzymywala).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
W końcu zagoscil spokoj

ja mojemu podaje herbatke przed mleczkiem, jak wypije duzo to dopiero pozniej chce mleczko, a jak malutko to od razu chce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Kamila Papis
(kamila2)
Nowicjusz
Ja mojej dawalam od pierwszego tygodnia herbatke z kopru wloskiego ktora miala zapobiedz kolkom i odpukac nie miala ich.

A od wczoraj probuje dac jej deserek gruszkowy od 4 mies i pluje nim na wszystkie strony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
Kamila u nas to ten gruszkowy deser to migiem znika jak i jabłko. po 1 lyzeczce z marchwi też się krzywi ale później je. hmm nie wiem czy widziałam bez smaku jakąś kaszę. tylko taka sinlac widziałam ale ona jest dla dzieci z alergia i skaza bialkowa po fakcie doczytalam ale to nic. kupiłam na sprobowanie dziś ją. mAłej dam trochę za tydzień albo i dalej. nie wszystko na raz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
A i ostatnio mówili w tv o rozszerzaniu diety u dziecka. i mówili żeby zaczynać od warzyw i podawać do momentu aż dziecko będzie jadło normalnie bo gdy zacznie sie od słodkich deserow to później nie będzie chcieć mniej słodkich warzyw.
a i mówili żeby się nie zniechęcać że dziecko nie chce. dopiero "po 20razie" można stwierdzić że nie lubi czegoś dziecko. prostu się musi do smaku przyzwyczaic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
K. Myggen
(myggen)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Dziewczyny a przyzwyczajalyscie jakos swoje maluchy do jedzenia lyzeczka? Czy maluch sam to zalapie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok