Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
A czy przypadkiem do paszportu norweskiego nie potrzebuje Max obywatelska norweskiego którego nie ma? Obje z mężem jesteśmy polakami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a to gdzie się Max urodził?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
W Norwegii nie obowiazuje prawo ziemi. Wiec jesli oboje rodzice sa polakami to dziecko tez dostaje obywatelstwo polskie. Nie ma znaczenia,ze urodzilo sie w Norwegii. Nie mozna sobie wybrac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Aneta Kubacka
(anetak24)
Początkujący
wera1517 napisał:
hej anetak24 ja mieszkam 70km od Trondheim.
gratuluje bobasa, wszystko sie pouklada nie ma co zalowac jak juz sie stalo oby z toba i malenstwem bylo dobrze! powodzenia.



Jestem już po wizycie narazie dzidzia ma się dobrze ale mam coraz większe plaminienie, dostałam leki na podtrzymanie ale jestem w domu bo nie mam opieki do dzieci.
Ciesze się że jesteś z okolic, może uda nam się kiedyś spotkać. Mój mąż do pracy dojeżdża 30km więc 70 też niebędzie nam straszne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Aneta Kubacka
(anetak24)
Początkujący
Witam wszystkie Mamuśki. Miło czytać o postępach Waszych dzieci...
Co do dokarmiania to nienależy zawcześnie wprowadzać produktów z racji na większe szanse alergii.
Dopajenie jest ok ale też w niezadużej ilości...
Jakoś nie mam weny.
Jade w pt do wcześniaczka, będe uczyła rodziców chustonoszenia... Kangurowanie juz przerobiliśmy w szpitalu jeszcze....
Mam tylko nadzieje że poczuje się lepiej do tego czasu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Aneta Kubacka
(anetak24)
Początkujący
aga31 napisał:
Ja dawalam tyle ile Julka chciala pic. A jadla co godzine po 40 ml. I do tej pory tak ma ,ze je czesto a malo. Ma 8 miesiecy i dalej wstaje do niej w nocy nawet po 4 razy I zyje
No i nie dopajalam niczym do 6 miesiaca. Ale to dlatego,ze moje dziecko je bardzo czesto wiec nie bylo takiej potrzeby
Wera, to jest cos na ksztalt kaszki I jest bez zadnych dodatkow smakowych. Z tego co wiem to hit u dzieci. Mowie na nia mieszanka wybuchowa, bo Julka az podskakuje jak ja je www.nestlebaby.com/no/baby_nutrition/pro...amp;num=10&pci=1

ta co podala myggen jest z dodatkiem kukurydzy i ma wyrazniejszy smak. Julka jej nie lubi.

Ania, ja przyzwyczajalam od 3 miesiaca. Dawalam Julce mleko z lyzeczki. I teraz cala miseczke kaszy zjada w tempie ekspresowym

anetak24 , jeszcze raz gratulacje i nie stresuj sie Bedzie dobrze Milej podrozy do Polski

Dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
ooo Tuptusiowata 4 tyg juz? ja miesiac temu wyrabialam i jeszcze 2 tyg bylo...hmm.
Anetak to ciesze sie ze wszystko ok. Od razu lzej Ci bedzie wiedzac ze jest dobrze.

A Ja dzis na spacerku to szok mialam hehe....zeby dojsc do sklepu musze liczyc z 20,25min. Bylam juz przy sklepie jak mala zaczela marudzic. A w drodze powrotnej to w ogole szok...tak plakala nic ja nie uspokajalo. Musialam ja na rekach niesc i pchac wozek z zakupami jeszcze pod te gorki...hehe... Dzwonilam po pomoc meza zeby autkiem podjechal ale coz... po coz uzywac telefonow...brrrr!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
619 Postów
Wyjadacz
wera Milenka ulewa nadal ja juz nie mam pomyslu z czego pierwsze mowili mi ze moze temu ze jej daje cycusia i butle przestala jesc cycusia ulewa nadal potem mi mowili ze moze mleko nie te sprobowalam inne nadal ulewa daje jej kaszki takie na wodzie tez ulewa wiec nie mam pomyslu z czego
przedszkolaczki super
co do nikow to az tak sie nie pozmienialy heh
dobrej nocki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Nam powiedzieli, że za 3 tyg wyslą więc za 4 powinno dojść. Jak by doszło w 2 tyg to szybko bym bukowała bilety na 17 lub 19 maj bo moja kuzynka ma komunie najmlodsza i jedyna bo tak to kuzynow mam. I chce koniecznie tam byc. A jak mi tak powiedzieli nadzieja zgasła.

Jasta, moj syn urodzil sie tutaj.

Agusss tak sobie teraz przypomnialam, że ja jak bylam mała to też do ktoregos miesiaca mojej mamie ciagle ulewalam po kazdym mleczku ale to dlatego, że grzybek żołądkowy nie otwierał sie w danym momencie i nic nie trafialo do zoladka dlatego sie cofalo. Moze Milusia ma to samo???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
wera1517 , o to Ci sie trafila wycieczka do sklepu z przygodami. Jakbym o Julce czytala

Tuptusiowata, co do paszportu to faktycznie dlugo. My czekalismy niecale 2 tygodnie. No ale mam nadzieje, ze dojdzie szybko i polecicie na ta komunie

Agus, a nie bylas z Milka w Polsce u lekarza?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok