Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

31 Postów
Dominika Dacka
(dominika_ddd)
Nowicjusz
dokladnie!! daje do myslenia!! kilka razy nawet pisalam w jej obronie ale widze, ze po prostu dalam sie nabrac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów

(Kiki86)
Nowicjusz
Dominika to oszustka, nie mialysmy powodu zmawiac sie przeciw Nanie bo po co? Wczoraj zostaly usuniete jej 4 profile uwierzysz ze ona dalej twierdzila ze nie byla AndziaOSLO? Wiemy ze operuje tu jeszcze kilkoma profilami ale jedno jest pewne dla niej miejsca tu nie ma!
Dzis wrocila na cale 10min i wielkie dzieki dla moderatora!
Szkoda mi tej kobiety bo ona ma wielki problem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Dominika Dacka
(dominika_ddd)
Nowicjusz
w takim razie ciekawa jestem jaki byl cel jej dzialań?? co ona chciala uzyskac??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Wojny i fochow nie ma i nie bylo Te mamy co sie wycofaly, po prostu wiedzialy co jest grane. Niektore jednak uwierzyly i zostaly mianowane na przyjaciolki Zniknela Andziaoslo a wraz nia w tym samym momencie kilkanascie innych kont... Tutaj uklony w strone moderatora I nagle skonczyly sie prostackie i wulgarne posty.... No i zadna z mam raptownie nie ma po -40 w ciagu 1 dnia Ta cala sytuacja to po prostu zenada z najwyzszej polki. A po co to bylo ? Nie wiem. Jedno jest tylko pewne,ze nikt sie przeciw nikomu nie zmowil
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Szkoda dziewczyny Waszego watku jedna meda i zrobila takiego zamieszania, mam nadzieje ze uda sie Wam to wszystko posprzatac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Raczej pozostaje miec nadzieje,ze juz zadna "meda" tak tu nie namaci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Anna82 , czasami pisalysmy o pierdolach Ale czesto tez o waznych sprawach. Wiec faktycznie troche szkoda...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Moze i o pierdolach ale zawsze tutaj fajnie bylo i fajnie sie Was czytalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Anna82, milo, ze masz takie zdanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów

(Kiki86)
Nowicjusz
Aga31 wiedzialy co jest grane ale nie wiedzialy jak to zwalczyc prob bylo wiele, metod rowniez
Dominika bledy to nasza codziennosc mialas prawo wierzyc jej nie nam, wazne ze prawde juz znasz

To co sie stalo to sie nie odstanie, moderator czuwa wiec mamy nadzieje ze wiecej taki Lobuz tu nie zagosci
Wierze ze AGA76 otrzyma pomoc i wroci do normalnosci tego jej zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok