Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
Zlapales rekinka psiego w dzien? W poradniku pisze ze jest to ryba żenująca dopiero wieczorem do tego stadnie , akurat mialem branie na dwóch wedkach naraz ale tylko na jednej byla stalka, ale udalo sie chociaż jednego wyciągnąć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
tak w dzień, a ty na pewno złowiłeś psiego czy kolenia??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Karol Czarnecki
(karol_77)
Wiking
Witam, Rekiny - kolenie częściej trafiają się na północy np pod Trondheim. Kiedyś spotkałem Norwega, który za jednym wypłynięciem potrafił mieć 5-7szt. Morze Północne jest zlewnią Atlantyku więc mogą się zapędzić różne gatunki.
Jak o rybkach to w ubiegłym tyg dostałem małego dorszyka 115cm i 15,1kg na Sotrze pod Bergen. Zrzucę fotki z telefonu to pochwalę się.
W ostatnim tyg spotkaliśmy się z ogromną ilością makreli. Jeszcze dwa tyg temu można było dużo spokojniej powędkować. Teraz jest istna "makrelioza". Przy użyciu przywieszek można by było złowić 500szt na godzinę. Masakra.... Na ostatniej wyprawie dwa dni mieliśmy na szczęście w miarę ponieważ pływał z nami "Zdzisiek" - morświn/delfin, który się do nas przykolegował. Fajny z niego gość bo gdy kręcił się przy łodzi to makreli nie było w ogóle
W weekend po raz ostatni przylatuję tutaj na rybki. Wsiadamy do busika, zaczepiam swoją łajbę i wracam do Szwecji. Nie chcę się ale sezon na szczupaki nadchodzi.

Zastanawiam się nad wędkowaniem w listopadzie. Dorsz zaczyna się już grupować na tarło? Jest sens?
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
Napewno psi , roznia się na tyle ze można ich bez trudu odróżnić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
na kolenie nie trzeba jechać wcale na północ ja z kolegą łowiłem na Herdla jednego dnia ja złowiłem 7 a kolega 12 i zmieniliśmy miejsce żeby ich nie męczyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Grzegorz Ostapowicz
(grzechu73)
Stały Bywalec
moze by jakas wyprawe na rekiny zrobic z godz polowic makrel i czerniakow potem w plasterki je i necic taka zupka znam takie miejsce gdzie podobno wystepuja od tego kolegi co w pisal sie powyzej ze 3 kilosy od tego miejsca gdzie lodz stoi sa jacys chetni............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Grzegorz Ostapowicz
(grzechu73)
Stały Bywalec
bylem w czoraj na polowach wieczornych do okolo 1 w nocy polowilem tym razem moim lupem padla 8 kilowa molwa
oprucz tego 3 razy pod rzad cos mi wyssalo cala makrele zostaly tylko dwa kregi kregoslupa i glowa mysle ze to kalmary bo lowilem na 106 metrach to stworzenie mialo farta ze zakladalem kotwice w okolicach glowy bo to najlepsze miejsce bo czesto drapiezniki lykaja od strony glowy jeszcze sprawdze co to bylo zaloze 2 kotwice
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
dzisiaj rekord czarniak 22kg mocny dran mojs daiwa bg90 omalo się nie spalila
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Grzegorz Ostapowicz
(grzechu73)
Stały Bywalec
To prawda czerniak to niezwykle waleczna ryba taka 9 z raz w tyg udaje mi sie wychaczyc ale takiego jeszcze nie wyciaglem. choc mialem podobne wielkoscia ale niestety ryba zwyciezala ze sprzetem moje gratulacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
teraz sprawiłem sobie mega mocny a zarazem lekki sprzet zwracam uwagę nz drobiazgi np.,krętliki przywieszki dobrej jakości haki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok