Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

9 Postów
ania da
(ania_da)
Wiking
Lomo napisał:
Pójdz po tabletki na depresje i przeciwlękowe. U nas jeden taki był całkiem rozbity na emigracji. Jak już zaczął brać prochy przeciwlękowe to od razu nabrał odwagi do zawiązania sznura za klamkę i przerzucenia przez drzwi u góry , a potem z drugiej strony w pętelkę włożył łebek. Dobrze że miał cuś uciułane bo za co by rodzina sprowadziła zmarłego. A ty jesteś sama czy z chłopem. Najgorzej mają fececi bo platne panny nielegalne i drogie. Ale kobieta jakoś wyglądająca towarzystwo do łoża sobie znajdzie. Więc na smutki są najlepsze dwie rzeczy : winko ,dużo winka i igraszki łóżkowe. Żadne tam porady psychologiczne, tabletki, pocieszenia, grupy wsparcia.

Ty chyba nie jestes normalny co?
nic madrego do powiedzenia to sie nie odzywaj!
szkoda mi ciebie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
SENTEX napisał:
jasta102 napisał:
Turysta11 napisał:
Mam fajny film który Ci poprawi nastrój, na youtube go nie ma ale znajdziesz go w necie, komedia jest OK i nie chodzi tu o amerykański klub


Tytuł pełny: poradnik pozytywnego myślenia / silver linings playbook
Tytuł polski: poradnik pozytywnego myślenia
Tytuł oryginalny: silver linings playbook
Rok produkcji: 2012
Tłumczenie: Lektor
Kategorie: Dramat Komedia

ło
jakie proste
ukradnij coś Polaku i zaraz ci się humor poprawi
znaczy się załatw sobie
albo skombinuj

ukradli to chyba twoj mozg Jasta cwelu ze Slomnik......

nie mogli mu ukrasc mozgu bo on go nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Tylko cię ostrzegałem przed grzeżnięciem w wmawianiem sobie jakichś problemów. Bo ten przykład co podałem to kolega już w Irlandi zaczął chodzić po jakichś grupach wsparcia , potem po specjalistach. Przywiózł wiele pudełek specyfików. I skończyło się jak się skończyło. Może po prostu zamiast na siłę udawać że jest komuś dobrze na emigracji to lepiej wrócić do Polski. Wielu ludzi kupiło bilet powrotny i tyle ich widzieli. A przypominam sobie inną sytuację jak facet udowadniał sobie że musi siedzieć w Norwegi i w końcu skoczył z wiaduktu. A niedawno była przykra sprawa w Anglii i dramat był na szerszą skalę. O czym tu mówić jak komuś nie pasuje to powrót i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok