Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(totalnie_zagubiona)
Wiking
Gagatek, naprawde niezly z ciebie gagatek....ale dobrze gadasz....i nie, nie pochodze ze wsi, choc miele jak widac skutecznie...myslisz, ze upicie sie w trupa roziwaze moje problemy...glupie w sumie problemy, ale zawsze....to ok...wysylam dzis syna do jego ojca, a z moim partnerem jutro chlamy na umor...zdam relacje w poniedzialek jak juz dojde do siebie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(totalnie_zagubiona)
Wiking
fullcasco napisał:

www.finn.no/finn/torget/annonse?finnkode...searchQuery=solarium

za darmo



Swietny pomysl...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
totalnie_zagubiona napisał:
Makaryna napisał:
totalnie_zagubiona napisał:
Makaryna napisał:
Ej dziewczyno, jest jedna swietna kuracja na to.
Spakuj siebie i dziecko i wroc do Polski. Jedyny warunek:ZADNYCH PIENIEDZY Z NORWEGII.
Przyjedziesz do Polski, znajdziesz prace, mieszaknie, dziecko zapiszesz do szkoly i...... daje ci max 3 miesiace.
Po powrocie z Polski wywietrzeja ci wszystkie troski




Ja nigdzie nie napisalam, ze chce wracac, wrecz przeciwnie...decyzja podjeta przeze mnie i tylko przeze mnie jest taka, ze tu zostaje. Wiec nie rozumiem o czym mowisz, a ty nie rozumiesz o czym mowie ja...


Mi sie wydaje, ze jednak rozumiem. Tesknisz za tym poprzednim zyciem, bo to bylo iles tam lat temu i przez ten czas zapomnialas wszystkie szczegoly..... za bardzo je wyidealizowalas. Teraz tesknisz tylko do tego idealu, ktory juz nie istnieje.



No dokladnie, czyli rozumiesz....wiec moze i wiesz jak sie tego pozbyc, bo to nie ma sensu.


Skonfrontowac z rzeczywistoscia !!! Czyli tak jak napisalam powyzej. Troche jest zamieszania w zyciu, ale pozniej jest sie wyleczonym na dobre.......
Sama na to "zapadlam" po jakis 4 -ch latach pobytu w Norwegii. Wrocilam do Polski - 3 miesiace - powrot do Norwegii i jak reka odjal od 23 lat nie mam "nawrotow choroby"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(totalnie_zagubiona)
Wiking
Makaryna napisał:




Skonfrontowac z rzeczywistoscia !!! Czyli tak jak napisalam powyzej. Troche jest zamieszania w zyciu, ale pozniej jest sie wyleczonym na dobre.......
Sama na to "zapadlam" po jakis 4 -ch latach pobytu w Norwegii. Wrocilam do Polski - 3 miesiace - powrot do Norwegii i jak reka odjal od 23 lat nie mam "nawrotow choroby"[/quote]


I nic innego nie moze mi pomoc? Nie chce wracac, nie chce mieszac bardziej niz trzeba...Moze niech mnie ktos w leb palnie, bedzie szybciej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak

www.finn.no/finn/torget/annonse?finnkode...rchclickthrough=true
tez darmo


nie twoj facet sie wprowadzi do ciebie
chyba ze tesknisz za ojcem dziecka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
totalnie_zagubiona napisał:
Gagatek, naprawde niezly z ciebie gagatek....ale dobrze gadasz....i nie, nie pochodze ze wsi, choc miele jak widac skutecznie...myslisz, ze upicie sie w trupa roziwaze moje problemy...glupie w sumie problemy, ale zawsze....to ok...wysylam dzis syna do jego ojca, a z moim partnerem jutro chlamy na umor...zdam relacje w poniedzialek jak juz dojde do siebie...
Jeżeli to prawda co piszesz.
Relacje syn, ojciec, matka, partner.
To mam pytanie.
Kto kogo zostawił ?.
I co syn myśli o partnerze.

Pomijam różne kombinacje, że ojciec/były mąż, to taki siaki syn, a partner to do rany przyłóż, ponieważ działa jak narkotyk.

Ogólnie pisząc tamten post, to zakładałem iż twój mąż to jednocześnie partner od wszystkiego na dobre i złe, a nie tylko niewolnik przynoszący forsę ponieważ podpisał w urzędzie cyrograf.

Może na tej płaszczyźnie masz swoje problemy o ile to prawda co napisałaś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(totalnie_zagubiona)
Wiking
fullcasco napisał:

www.finn.no/finn/torget/annonse?finnkode...rchclickthrough=true
tez darmo


nie twoj facet sie wprowadzi do ciebie
chyba ze tesknisz za ojcem dziecka




Hmmm, nie moj rozmiar...ale fajne....a wszystko w swoim czasie, wprowadzi sie kiedys...wolalabym sie uporac ze swoimi problemami zanim to nastapi, zeby nie zaczynac od zlych emocji...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(totalnie_zagubiona)
Wiking
gagatek napisał:
totalnie_zagubiona napisał:
Gagatek, naprawde niezly z ciebie gagatek....ale dobrze gadasz....i nie, nie pochodze ze wsi, choc miele jak widac skutecznie...myslisz, ze upicie sie w trupa roziwaze moje problemy...glupie w sumie problemy, ale zawsze....to ok...wysylam dzis syna do jego ojca, a z moim partnerem jutro chlamy na umor...zdam relacje w poniedzialek jak juz dojde do siebie...
Jeżeli to prawda co piszesz.
Relacje syn, ojciec, matka, partner.
To mam pytanie.
Kto kogo zostawił ?.
I co syn myśli o partnerze.

Pomijam różne kombinacje, że ojciec/były mąż, to taki siaki syn, a partner to do rany przyłóż, ponieważ działa jak narkotyk.

Ogólnie pisząc tamten post, to zakładałem iż twój mąż to jednocześnie partner od wszystkiego na dobre i złe, a nie tylko niewolnik przynoszący forsę ponieważ podpisał w urzędzie cyrograf.

Może na tej płaszczyźnie masz swoje problemy o ile to prawda co napisałaś.



Wszystko co tu jest napisane, jest prawda, to ja zostawilam bylego meza, picie bicie i hazard to byly wystarczajace powody do odejscia. A partner czy do rany przyloz? Jestem krytyczna wobec ludzi i siebie najbardziej, wiec nie, nie jest idealny, ale w porzadku. Syn wydaje sie akceptowac go, a jak jest naprawde czas pokaze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
marudzisz jak stara panna z zespołem smutnego krocza dziewczyno ... znajdź sobie jakieś konstruktywne zajęcie, zrób coś dla siebie i nie pitol wierszy bo dziś nie pierwszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok